'Kompany troeft AC Milan af voor droomaanwinst'

door
'Kompany troeft AC Milan af voor droomaanwinst'

Vincent Kompany maakte dit seizoen grote indruk bij Burnley. In geen tijd transformeerde hij een traditioneel ouderwets Engels voetballende ploeg in een elftal dat innovatief en offensief voetbal bracht en dat koppelde hij ook nog eens aan resultaten. Burnley werd overtuigend kampioen in de Championship en keert zo na één jaar terug in de Premier League.


Ongetwijfeld zal Kompany zijn ploeg de komende maanden nog serieus gaan versterken om Burnley volgend seizoen ook op het hoogste niveau te kunnen houden. Onder meer offensieve versterking wordt gezocht en daarvoor denkt de 37-jarige coach ook aan enkele bekende namen. Onder meer de naam van Georges Mikautadze viel al.

De jonge Georgiër was vorig seizoen nog in de Jupiler Pro League actief bij FC Seraing, maar werd dit seizoen weer opgeëist door FC Metz. Daar ontplofte hij helemaal. Hij scoorde 23 keer en daarmee werd hij topschutter van de Ligue 2. Zondag werd hij ook nog uitgeroepen tot Speler van het Jaar in de reeks. Dat zal hem in de zomer een mooie transfer opleveren.

LEES OOK: Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

AC Milan afgetroefd

Burnley zou namelijk volgens Ekrem Konur al een eerste bod uitgebracht hebben op de spits en lijkt de strijd om zijn handtekening ook te gaan winnen. AC Milan toonde ook interesse, maar Mikautadze zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar de Premier League. Kompany zal hopen dat hij daar zijn evolutie verder kan zetten.


Goede transfer voor Burnley?

Meest recent

Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

8
8
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

171
171
Rode Duivels: de dríé grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

157
157
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

90
90
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

264
264
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

101
101
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

196
196
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

149
149
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

99
99
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

81
81
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

96
96
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

106
106
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

64
64
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

247
247
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

83
83
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

143
143
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

142
142
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

465
465
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

361
361
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

495
495
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

440
440
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

367
367
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

399
399
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

107
107
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

237
237

Meer sportnieuws