Degryse voorspelt uitkomst van titelstrijd in JPL

door
Degryse voorspelt uitkomst van titelstrijd in JPL

De Jupiler Pro League krijgt volgende week een spetterende ontknoping, want bij het ingaan van de laatste speeldag maken maar liefst drie ploegen nog steeds kans op de titel. Antwerp begint als leider aan de slotspeeldag, maar Union heeft wel evenveel punten als de Great Old en ook Genk volgt op amper één puntje. Er zijn dus nog heel wat scenario's mogelijk.


Antwerp heeft zijn lot nog volledig in eigen handen, maar kan zich wellicht geen misstap veroorloven. Zij maken immers de lastige trip naar Genk, terwijl Union het uitgebluste Club Brugge ontvangt. Als ze niet winnen en Union doet dat wel, gaat de titel naar het Dudenpark. Genk moet voor de titel ook hopen op een misstap van de Brusselaars en daarnaast moeten ze natuurlijk zelf Antwerp zien te kloppen.

Marc Degryse ziet geen titelfavoriet, maar doet toch een voorspelling over de ontknoping van de titelstrijd. "Het is onmogelijk om te zeggen wie de titel pakt. Alle drie claimen ze dat ze het verdienen. En voor elk valt er wel iets te zeggen", stelt de analist bij Het Laatste Nieuws. "Voortgaand op mijn buikgevoel ben ik geneigd om te zeggen dat Union kampioen wordt, met de ‘hulp’ van Genk."

LEES OOK: Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Makkelijkste opdracht voor Union

Union heeft het voordeel dat het thuis speelt tegen de minste tegenstander uit de play-offs, want Club pakte de voorbije weken amper drie op vijftien. Het kan echter nog alle kanten uit en veel zal bepaald worden door wie het beste zal omgaan met de stress van de titelstrijd. Hoe dan ook wacht de Belgische voetballiefhebber straks een zinderend weekend.

Ben je het eens met Degryse?

Meest recent

Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

19
19
Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

72
72
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

31
31
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

78
78
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

112
112
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

312
312
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

288
288
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

204
204
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

232
232
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

197
197
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

119
119
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

137
137
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

62
62
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

179
179
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

455
455
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

400
400
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

288
288
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

145
145
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

446
446
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

840
840
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

292
292
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

241
241
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

186
186
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

463
463

Meer sportnieuws