Degryse voorspelt uitkomst van titelstrijd in JPL

door
Degryse voorspelt uitkomst van titelstrijd in JPL

De Jupiler Pro League krijgt volgende week een spetterende ontknoping, want bij het ingaan van de laatste speeldag maken maar liefst drie ploegen nog steeds kans op de titel. Antwerp begint als leider aan de slotspeeldag, maar Union heeft wel evenveel punten als de Great Old en ook Genk volgt op amper één puntje. Er zijn dus nog heel wat scenario's mogelijk.


Antwerp heeft zijn lot nog volledig in eigen handen, maar kan zich wellicht geen misstap veroorloven. Zij maken immers de lastige trip naar Genk, terwijl Union het uitgebluste Club Brugge ontvangt. Als ze niet winnen en Union doet dat wel, gaat de titel naar het Dudenpark. Genk moet voor de titel ook hopen op een misstap van de Brusselaars en daarnaast moeten ze natuurlijk zelf Antwerp zien te kloppen.

Marc Degryse ziet geen titelfavoriet, maar doet toch een voorspelling over de ontknoping van de titelstrijd. "Het is onmogelijk om te zeggen wie de titel pakt. Alle drie claimen ze dat ze het verdienen. En voor elk valt er wel iets te zeggen", stelt de analist bij Het Laatste Nieuws. "Voortgaand op mijn buikgevoel ben ik geneigd om te zeggen dat Union kampioen wordt, met de ‘hulp’ van Genk."

LEES OOK: Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Makkelijkste opdracht voor Union

Union heeft het voordeel dat het thuis speelt tegen de minste tegenstander uit de play-offs, want Club pakte de voorbije weken amper drie op vijftien. Het kan echter nog alle kanten uit en veel zal bepaald worden door wie het beste zal omgaan met de stress van de titelstrijd. Hoe dan ook wacht de Belgische voetballiefhebber straks een zinderend weekend.

Ben je het eens met Degryse?

Meest recent

Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

12
12
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

258
258
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

11
11
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

182
182
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

34
34
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

327
327
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

47
47
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

78
78
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

161
161
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

26
26
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

103
103
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

96
96
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

53
53
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

113
113
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

172
172
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

234
234
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

85
85
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

527
527
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

158
158
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

174
174
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

394
394
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

153
153
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

170
170
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

79
79
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

116
116

Meer sportnieuws