Degryse voorspelt uitkomst van titelstrijd in JPL

863
Degryse voorspelt uitkomst van titelstrijd in JPL

De Jupiler Pro League krijgt volgende week een spetterende ontknoping, want bij het ingaan van de laatste speeldag maken maar liefst drie ploegen nog steeds kans op de titel. Antwerp begint als leider aan de slotspeeldag, maar Union heeft wel evenveel punten als de Great Old en ook Genk volgt op amper één puntje. Er zijn dus nog heel wat scenario's mogelijk.


Antwerp heeft zijn lot nog volledig in eigen handen, maar kan zich wellicht geen misstap veroorloven. Zij maken immers de lastige trip naar Genk, terwijl Union het uitgebluste Club Brugge ontvangt. Als ze niet winnen en Union doet dat wel, gaat de titel naar het Dudenpark. Genk moet voor de titel ook hopen op een misstap van de Brusselaars en daarnaast moeten ze natuurlijk zelf Antwerp zien te kloppen.

Marc Degryse ziet geen titelfavoriet, maar doet toch een voorspelling over de ontknoping van de titelstrijd. "Het is onmogelijk om te zeggen wie de titel pakt. Alle drie claimen ze dat ze het verdienen. En voor elk valt er wel iets te zeggen", stelt de analist bij Het Laatste Nieuws. "Voortgaand op mijn buikgevoel ben ik geneigd om te zeggen dat Union kampioen wordt, met de ‘hulp’ van Genk."

LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Makkelijkste opdracht voor Union

Union heeft het voordeel dat het thuis speelt tegen de minste tegenstander uit de play-offs, want Club pakte de voorbije weken amper drie op vijftien. Het kan echter nog alle kanten uit en veel zal bepaald worden door wie het beste zal omgaan met de stress van de titelstrijd. Hoe dan ook wacht de Belgische voetballiefhebber straks een zinderend weekend.

Ben je het eens met Degryse?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

35
35
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

14
14
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

10
10
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

67
67
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

20
20
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

45
45
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

27
27
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

155
155
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

38
38
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

188
188
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

114
114
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

67
67
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

203
203
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

187
187
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

247
247
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

140
140
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

227
227
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

247
247
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

300
300
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

251
251
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

330
330
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

509
509
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

233
233

Meer sportnieuws