'Kompany haalt voormalige Rode Duivel naar Burnley'

door
'Kompany haalt voormalige Rode Duivel naar Burnley'

AC Milan heeft zijn titel niet kunnen verlengen in de Serie A. De Rossoneri moesten zich tevreden stellen met de vierde plaats en mogen zo volgend seizoen wel aantreden in de Champions League. Voor Divock Origi is het verhaal mogelijk al afgelopen in Milaan. 

LEES OOK: 'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

Divock Origi naar Burnley?

De voormalige Rode Duivel werd aan het begin van het seizoen overgenomen van Liverpool, maar kon de hoge verwachtingen nooit inlossen in Noord-Italië. Origi kon zich nooit opwerpen tot een basispion in San Siro en kwam 36 keer in actie. Daarin scoorde hij amper 2 keer en deelde hij 1 assist uit. Mogelijk zoekt de aanvaller komende zomer andere oorden op.

Er werd al gewag gemaakt van interesse uit Turkije, waar Fenerbahçe wel iets zou zien in zijn komst.  Ook Vanuit de Premier League is er naar verluidt interesse. Zo schoven Italiaanse bronnen West Ham en Aston Villa naar voren als geïnteresseerde clubs. Transferexpert Ekrem Konur voegt daar met Burnley nu nog een andere club aan toe. Vincent Kompany en co zouden de situatie van de spits in de gaten houden. Origi zelf zou zijn carrière willen verderzetten in de Premier League, waar hij jarenlang onder contract stond bij Liverpool.

OSC Lille

Origi brak als tiener door bij het Franse OSC Lille en liet zich opmerken op het WK in Brazilië. Daarmee trok hij de aandacht van Liverpool, dat in 2014 ongeveer 12,5 miljoen euro op tafel legde voor zijn diensten. Origi scoorde enkele belangrijke goals voor de Reds, maar werd nooit een onbetwiste basispion op Anfield Road. Hij werd even uitgeleend aan VfL Wolfsburg en trok daarna definitief naar AC Milan. Nu lonkt mogelijk een transfer naar Premier League-promovendus Burnley.

Is Burnley de juiste club voor Origi?

Meest recent

Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

23
23
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

30
30
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

87
87
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

215
215
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

106
106
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

196
196
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

523
523
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

355
355
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

334
334
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

161
161
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

73
73
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

221
221
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

419
419
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

332
332
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

152
152
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

60
60
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

125
125
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

256
256
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

346
346
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

635
635
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

431
431
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

499
499
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

153
153
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

83
83

Meer sportnieuws