'Kompany haalt voormalige Rode Duivel naar Burnley'

door
'Kompany haalt voormalige Rode Duivel naar Burnley'

AC Milan heeft zijn titel niet kunnen verlengen in de Serie A. De Rossoneri moesten zich tevreden stellen met de vierde plaats en mogen zo volgend seizoen wel aantreden in de Champions League. Voor Divock Origi is het verhaal mogelijk al afgelopen in Milaan. 

LEES OOK: 'Origi bereikt dieptepunt: drama compleet in Milaan'

Divock Origi naar Burnley?

De voormalige Rode Duivel werd aan het begin van het seizoen overgenomen van Liverpool, maar kon de hoge verwachtingen nooit inlossen in Noord-Italië. Origi kon zich nooit opwerpen tot een basispion in San Siro en kwam 36 keer in actie. Daarin scoorde hij amper 2 keer en deelde hij 1 assist uit. Mogelijk zoekt de aanvaller komende zomer andere oorden op.

Er werd al gewag gemaakt van interesse uit Turkije, waar Fenerbahçe wel iets zou zien in zijn komst.  Ook Vanuit de Premier League is er naar verluidt interesse. Zo schoven Italiaanse bronnen West Ham en Aston Villa naar voren als geïnteresseerde clubs. Transferexpert Ekrem Konur voegt daar met Burnley nu nog een andere club aan toe. Vincent Kompany en co zouden de situatie van de spits in de gaten houden. Origi zelf zou zijn carrière willen verderzetten in de Premier League, waar hij jarenlang onder contract stond bij Liverpool.

OSC Lille

Origi brak als tiener door bij het Franse OSC Lille en liet zich opmerken op het WK in Brazilië. Daarmee trok hij de aandacht van Liverpool, dat in 2014 ongeveer 12,5 miljoen euro op tafel legde voor zijn diensten. Origi scoorde enkele belangrijke goals voor de Reds, maar werd nooit een onbetwiste basispion op Anfield Road. Hij werd even uitgeleend aan VfL Wolfsburg en trok daarna definitief naar AC Milan. Nu lonkt mogelijk een transfer naar Premier League-promovendus Burnley.

Is Burnley de juiste club voor Origi?

Meest recent

Vandenbempt begrijpt niéts van Club: "Volstrekt overbodig"

Bij Club Brugge likken ze hun wonden na een povere 1 op 6 tegen AA Gent en La Louvière. ...

7
7
Amorim breekt stilte: pijnlijke bekentenis doet schrikken

Manchester United was 25 jaar geleden nog de beste club ter wereld, maar anno 2025 zijn ze niet meer ...

37
37
Onder vuur: Renard breekt stilzwijgen met droomscenario

Olivier Renard kreeg de nodige kritiek voor zijn toch wel wisselvallige zomermercato. De sportieve ...

180
180
Degryse fileert Club-bestuur: “Hoelang lachen ze nog?"

Club Brugge is pover begonnen aan het seizoen in de Jupiler Pro League. Ze verloren terecht met 1-0 ...

239
239
3 op 10 - RSCA-speler krijgt keiharde veeg uit de pan

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd de volle buit te pakken in een topwedstrijd in eigen ...

189
189
Bal aan het rollen: tweede grote doorbraak in DAZN-soap?

Na maanden van onderhandelingen werd afgelopen weekend een eerste groot akkoord bereikt omtrent de ...

757
757
Tzolis op bank gezet: Hayen onthult de echte reden

Na amper zes competitieduels is de tweede nederlaag van Club Brugge in de eigen Jupiler Pro League ...

232
232
Samoise moet zélf ingrijpen na VAR-fase: "Bizarre situatie"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

107
107
El Ouahdi verkoopt messcherpe sneer aan Anderlecht

KRC Genk is er zondagavond niet in geslaagd om het tweede luik van het seizoen met een overwinning ...

300
300
Jackers stort in: Club riskeert groot drama

Het bestuur pusht, Jackers kraakt: twee momenten en het huis staat in brand. Achter de storm zit een ...

426
426
Engeland in shock na waanzinnig optreden Doku

Na een aarzelende start van de competitie heeft Manchester City zondagavond nog eens indruk gemaakt ...

302
302
Anderlecht genaaid door arbitrage? Ex-ref antwoordt Hasi

RSC Anderlecht speelde zondagavond een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op een ...

979
979
Afgang met zware gevolgen: eerste slachtoffer bij Club

Club Brugge heeft allerminst een geslaagde aanloop naar het Champions League-duel tegen AS ...

718
718
Vrancken trekt belangrijke les uit afstraffing

Na zeven wedstrijden is STVV zijn ongeslagen status kwijt. De Kanaries gingen zondagavond pijnlijk ...

84
84
Vazquez doet Anderlecht straffe belofte na bevrijdende goal

Anderlecht speelde zondag zijn eerste wedstrijd na de interlandbreak en na het turbulente einde van ...

422
422
Barça houdt voor minipubliek schietoefening tegen Valencia

FC Barcelona heeft de aansluiting met Real Madrid zondag niet verloren. Het blijft in het spoor van ...

81
81
Modric en Saelemaekers doen San Siro ontploffen

AC Milan begon zijn seizoen dramatisch met een thuisnederlaag tegen Cremonese, maar lijkt stilaan ...

178
178
Rode kaarten Anderlecht: Hasi sloopt de scheids

De kraker tussen Anderlecht en Genk van zondagavond heeft heel wat voer voor discussie opgeleverd. ...

880
880
El Ouahdi komt met bizarre reactie na schwalbe

De topper tussen Anderlecht en Genk heeft zondagavond uiteindelijk een gelijkspel opgeleverd. ...

345
345
Storm bij Anderlecht: Coosemans haalt uit na rode kaart

Anderlecht heeft zondag vrede moeten nemen met een puntje in de topper tegen Genk. Het leek nochtans ...

543
543
Skoras steekt Club pijnlijke waarheid onder neus

AA Gent maakte zondag een statement, want het boekte een zeer knappe zege tegen Antwerp. Met een man ...

611
611
STVV gaat volledig met de billen bloot tegen Westerlo

STVV begon uiterst fraai aan de competitie en kon vandaag weer mee aan kop komen. De Kanaries ...

65
65
Rob Schoofs koestert één grote droom na debuut bij Union

Union pakte gisteren in de absolute slotfase de zege op het veld van Dender. De landskampioen trekt ...

141
141
Lotto Park kookt: Vazquez en rood zorgen voor spektakel

In het Lotto Park werd het vanavond allesbehalve een gewone topper. Anderlecht moest al vroeg met ...

447
447
Dries Mertens viert babyborrel in kolkend Lotto Park

Anderlecht staat momenteel op voorsprong in de topper tegen Racing Genk, al moet het wel nog een ...

139
139

Meer sportnieuws