'Kompany haalt voormalige Rode Duivel naar Burnley'

door
'Kompany haalt voormalige Rode Duivel naar Burnley'

AC Milan heeft zijn titel niet kunnen verlengen in de Serie A. De Rossoneri moesten zich tevreden stellen met de vierde plaats en mogen zo volgend seizoen wel aantreden in de Champions League. Voor Divock Origi is het verhaal mogelijk al afgelopen in Milaan. 

LEES OOK: Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Divock Origi naar Burnley?

De voormalige Rode Duivel werd aan het begin van het seizoen overgenomen van Liverpool, maar kon de hoge verwachtingen nooit inlossen in Noord-Italië. Origi kon zich nooit opwerpen tot een basispion in San Siro en kwam 36 keer in actie. Daarin scoorde hij amper 2 keer en deelde hij 1 assist uit. Mogelijk zoekt de aanvaller komende zomer andere oorden op.

Er werd al gewag gemaakt van interesse uit Turkije, waar Fenerbahçe wel iets zou zien in zijn komst.  Ook Vanuit de Premier League is er naar verluidt interesse. Zo schoven Italiaanse bronnen West Ham en Aston Villa naar voren als geïnteresseerde clubs. Transferexpert Ekrem Konur voegt daar met Burnley nu nog een andere club aan toe. Vincent Kompany en co zouden de situatie van de spits in de gaten houden. Origi zelf zou zijn carrière willen verderzetten in de Premier League, waar hij jarenlang onder contract stond bij Liverpool.

OSC Lille

Origi brak als tiener door bij het Franse OSC Lille en liet zich opmerken op het WK in Brazilië. Daarmee trok hij de aandacht van Liverpool, dat in 2014 ongeveer 12,5 miljoen euro op tafel legde voor zijn diensten. Origi scoorde enkele belangrijke goals voor de Reds, maar werd nooit een onbetwiste basispion op Anfield Road. Hij werd even uitgeleend aan VfL Wolfsburg en trok daarna definitief naar AC Milan. Nu lonkt mogelijk een transfer naar Premier League-promovendus Burnley.

Is Burnley de juiste club voor Origi?

Meest recent

Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

5
5
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

9
9
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

42
42
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

18
18
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

41
41
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

219
219
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

158
158
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

59
59
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

187
187
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

215
215
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

30
30
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

99
99
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

189
189
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

165
165
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

359
359
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

216
216
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

83
83
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

245
245
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

351
351
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

379
379
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

108
108
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

66
66
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

426
426
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

536
536

Meer sportnieuws