'Kompany haalt voormalige Rode Duivel naar Burnley'

1140
'Kompany haalt voormalige Rode Duivel naar Burnley'

AC Milan heeft zijn titel niet kunnen verlengen in de Serie A. De Rossoneri moesten zich tevreden stellen met de vierde plaats en mogen zo volgend seizoen wel aantreden in de Champions League. Voor Divock Origi is het verhaal mogelijk al afgelopen in Milaan. 

LEES OOK: Nicky Hayen beleeft absoluut horrorscenario in Engeland

Divock Origi naar Burnley?

De voormalige Rode Duivel werd aan het begin van het seizoen overgenomen van Liverpool, maar kon de hoge verwachtingen nooit inlossen in Noord-Italië. Origi kon zich nooit opwerpen tot een basispion in San Siro en kwam 36 keer in actie. Daarin scoorde hij amper 2 keer en deelde hij 1 assist uit. Mogelijk zoekt de aanvaller komende zomer andere oorden op.

Er werd al gewag gemaakt van interesse uit Turkije, waar Fenerbahçe wel iets zou zien in zijn komst.  Ook Vanuit de Premier League is er naar verluidt interesse. Zo schoven Italiaanse bronnen West Ham en Aston Villa naar voren als geïnteresseerde clubs. Transferexpert Ekrem Konur voegt daar met Burnley nu nog een andere club aan toe. Vincent Kompany en co zouden de situatie van de spits in de gaten houden. Origi zelf zou zijn carrière willen verderzetten in de Premier League, waar hij jarenlang onder contract stond bij Liverpool.

OSC Lille

Origi brak als tiener door bij het Franse OSC Lille en liet zich opmerken op het WK in Brazilië. Daarmee trok hij de aandacht van Liverpool, dat in 2014 ongeveer 12,5 miljoen euro op tafel legde voor zijn diensten. Origi scoorde enkele belangrijke goals voor de Reds, maar werd nooit een onbetwiste basispion op Anfield Road. Hij werd even uitgeleend aan VfL Wolfsburg en trok daarna definitief naar AC Milan. Nu lonkt mogelijk een transfer naar Premier League-promovendus Burnley.

Is Burnley de juiste club voor Origi?

Meest recent

'Zidane drukt stempel: Mbappé krijgt drastische boodschap'

Mark van Bommel is begonnen aan zijn eerste interland-periode bij de Rode Duivels. En ook bij ...

4
4
"Minstens 10 jaar" - Club Brugge-voorspelling doet Anderlecht huiveren

RSC Anderlecht blijft de met voorsprong meest succesvolle club uit de geschiedenis van het Belgische ...

177
177
Grote Mannaert-wending bij KBVB: doorbraak in de maak

De Rode Duivels trappen deze week hun campagne in de Nations League op gang. Ondertussen blijft het ...

74
74
‘Lammens afgemaakt: Van Bommel doet straffe ingreep’

Senne Lammens krijgt meteen een opvallend signaal van Mark van Bommel. Net nu de doelman bij ...

185
185
Thorup op plaats gezet: "Genk moet daar vanaf stappen"

KRC Genk heeft een tegenvalllende start van het seizoen achter de rug. Met 9 op 18 tellen de ...

96
96
Union haalt wéér ruwe diamant: "Interesse lang duidelijk"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

111
111
Verrassende Duivel maakt indruk: eerste basisplaats lonkt

De Rode Duivels zijn voor het eerst sinds het WK weer samengekomen. Maandag werd verzamelen geblazen ...

214
214
Club Brugge aan de slag: nieuwste toptransfer staat vast

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

485
485
Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

19
19
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

88
88
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

173
173
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

136
136
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

148
148
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

715
715
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

234
234
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

500
500
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

903
903
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

188
188
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

119
119
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

109
109
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

551
551
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

455
455
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

80
80
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

121
121
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

146
146

Meer sportnieuws