'Milan verkoopt De Ketelaere oplawaai op transfermarkt'

door
'Milan verkoopt De Ketelaere oplawaai op transfermarkt'

In de Italiaanse Serie A wist AC Milan zondagavond de volle buit te pakken op het veld van Juventus, waardoor de Rossoneri zeker zijn van een Champions League-ticket voor volgend seizoen. Om opnieuw een rol van betekenis te spelen in het Kampioenenbal is er wel extra versterking nodig. Maar de transferplannen betekenen niet bepaald goed nieuws voor Charles De Ketelaere.


De 22-jarige Rode Duivel startte zondag in Turijn wederom op de bank bij de Milanezen en kreeg zelfs geen invalbeurt gegund van coach Stefano Pioli. Zijn situatie lijkt dan ook van kwaad naar erger te gaan. Al is dat niet onlogisch gezien zijn povere statistieken. De Ketelaere mocht in zijn eerste seizoen bij Milan tot dusver opdraven in 39 wedstrijden, waarvan het merendeel als invaller. Daarin scoorde hij geen enkele keer en gaf hij slechts één assist. Tot dusver is zijn transfer dus allesbehalve een succes.

LEES OOK: 'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Oude bekende STVV

Desondanks werd vanuit de club al meermaals het vertrouwen uitgesproken in de jonge Belg. Maar ondertussen blijkt Milan wel werk te maken van een directe concurrent voor CDK. Volgens transferwatchers Fabrizio Romano en Patrick Berger drukt de Italiaanse topclub immers door voor de komst van Daichi Kamada. De oud-speler van STVV maakte de voorbije seizoenen indruk bij Eintracht Frankfurt, maar daar is zijn contract aflopend.

Medische proeven gepland

Milan zou dus van die situatie willen profiteren om hem transfervrij binnen te halen. Er zou zelfs al sprake zijn van een mondelinge overeenkomst, al blijft men voorzichtig tot het nodige papierwerk getekend is. Dat zou echter snel het geval kunnen zijn. De Japanner zou binnen de zeven dagen zijn medische proeven afleggen en vervolgens een contract tot medio 2028 tekenen. Kamada wordt voornamelijk uitgespeeld als aanvallende middenvelder of schaduwspits, exact de posities waarvoor De Ketelaere al naar San Siro werd gehaald. De Belg lijkt er dus een flinke concurrent bij te krijgen.

De Ketelaere kan beter een tijdelijke stap terug zetten ...

Meest recent

'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

40
40
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

41
41
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

159
159
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

155
155
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

30
30
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

57
57
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

138
138
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

35
35
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

44
44
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

32
32
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

125
125
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

254
254
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

47
47
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

71
71
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

38
38
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

167
167
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

228
228
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

183
183
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

335
335
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

570
570
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

213
213
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

288
288
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

410
410
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

127
127
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

510
510

Meer sportnieuws