'Milan verkoopt De Ketelaere oplawaai op transfermarkt'

door
'Milan verkoopt De Ketelaere oplawaai op transfermarkt'

In de Italiaanse Serie A wist AC Milan zondagavond de volle buit te pakken op het veld van Juventus, waardoor de Rossoneri zeker zijn van een Champions League-ticket voor volgend seizoen. Om opnieuw een rol van betekenis te spelen in het Kampioenenbal is er wel extra versterking nodig. Maar de transferplannen betekenen niet bepaald goed nieuws voor Charles De Ketelaere.


De 22-jarige Rode Duivel startte zondag in Turijn wederom op de bank bij de Milanezen en kreeg zelfs geen invalbeurt gegund van coach Stefano Pioli. Zijn situatie lijkt dan ook van kwaad naar erger te gaan. Al is dat niet onlogisch gezien zijn povere statistieken. De Ketelaere mocht in zijn eerste seizoen bij Milan tot dusver opdraven in 39 wedstrijden, waarvan het merendeel als invaller. Daarin scoorde hij geen enkele keer en gaf hij slechts één assist. Tot dusver is zijn transfer dus allesbehalve een succes.

LEES OOK: De Ketelaere baalt dubbel na nederlaag tegen Inter

Oude bekende STVV

Desondanks werd vanuit de club al meermaals het vertrouwen uitgesproken in de jonge Belg. Maar ondertussen blijkt Milan wel werk te maken van een directe concurrent voor CDK. Volgens transferwatchers Fabrizio Romano en Patrick Berger drukt de Italiaanse topclub immers door voor de komst van Daichi Kamada. De oud-speler van STVV maakte de voorbije seizoenen indruk bij Eintracht Frankfurt, maar daar is zijn contract aflopend.

Medische proeven gepland

Milan zou dus van die situatie willen profiteren om hem transfervrij binnen te halen. Er zou zelfs al sprake zijn van een mondelinge overeenkomst, al blijft men voorzichtig tot het nodige papierwerk getekend is. Dat zou echter snel het geval kunnen zijn. De Japanner zou binnen de zeven dagen zijn medische proeven afleggen en vervolgens een contract tot medio 2028 tekenen. Kamada wordt voornamelijk uitgespeeld als aanvallende middenvelder of schaduwspits, exact de posities waarvoor De Ketelaere al naar San Siro werd gehaald. De Belg lijkt er dus een flinke concurrent bij te krijgen.

De Ketelaere kan beter een tijdelijke stap terug zetten ...

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

68
68
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

126
126
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

358
358
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

500
500
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

325
325
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

95
95
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

302
302
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

256
256
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

227
227
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

571
571
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

329
329
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

646
646
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

649
649
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

752
752
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

147
147
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

578
578
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1363
1363
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

772
772
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

243
243
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

475
475
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

386
386
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

655
655
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1044
1044
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

363
363
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

887
887

Meer sportnieuws