'Milan verkoopt De Ketelaere oplawaai op transfermarkt'

2543
'Milan verkoopt De Ketelaere oplawaai op transfermarkt'

In de Italiaanse Serie A wist AC Milan zondagavond de volle buit te pakken op het veld van Juventus, waardoor de Rossoneri zeker zijn van een Champions League-ticket voor volgend seizoen. Om opnieuw een rol van betekenis te spelen in het Kampioenenbal is er wel extra versterking nodig. Maar de transferplannen betekenen niet bepaald goed nieuws voor Charles De Ketelaere.


De 22-jarige Rode Duivel startte zondag in Turijn wederom op de bank bij de Milanezen en kreeg zelfs geen invalbeurt gegund van coach Stefano Pioli. Zijn situatie lijkt dan ook van kwaad naar erger te gaan. Al is dat niet onlogisch gezien zijn povere statistieken. De Ketelaere mocht in zijn eerste seizoen bij Milan tot dusver opdraven in 39 wedstrijden, waarvan het merendeel als invaller. Daarin scoorde hij geen enkele keer en gaf hij slechts één assist. Tot dusver is zijn transfer dus allesbehalve een succes.

LEES OOK: Één Rode Duivel maakt kans op Ballon d’Or-prijs

Oude bekende STVV

Desondanks werd vanuit de club al meermaals het vertrouwen uitgesproken in de jonge Belg. Maar ondertussen blijkt Milan wel werk te maken van een directe concurrent voor CDK. Volgens transferwatchers Fabrizio Romano en Patrick Berger drukt de Italiaanse topclub immers door voor de komst van Daichi Kamada. De oud-speler van STVV maakte de voorbije seizoenen indruk bij Eintracht Frankfurt, maar daar is zijn contract aflopend.

Medische proeven gepland

Milan zou dus van die situatie willen profiteren om hem transfervrij binnen te halen. Er zou zelfs al sprake zijn van een mondelinge overeenkomst, al blijft men voorzichtig tot het nodige papierwerk getekend is. Dat zou echter snel het geval kunnen zijn. De Japanner zou binnen de zeven dagen zijn medische proeven afleggen en vervolgens een contract tot medio 2028 tekenen. Kamada wordt voornamelijk uitgespeeld als aanvallende middenvelder of schaduwspits, exact de posities waarvoor De Ketelaere al naar San Siro werd gehaald. De Belg lijkt er dus een flinke concurrent bij te krijgen.

De Ketelaere kan beter een tijdelijke stap terug zetten ...

Meest recent

'Sommer in nesten: Club Brugge denkt al aan vervanger'

Club Brugge boekte zondag een 3-1 zege tegen Antwerp, maar dat leek achteraf slechts bijzaak. ...

70
70
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

68
68
Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

435
435
Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

85
85
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

526
526
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

51
51
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

63
63
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

853
853
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

50
50
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

60
60
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

210
210
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

143
143
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

349
349
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

174
174
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

82
82
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

121
121
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

252
252
'Union met handen in haar voor EL na blessure Mac Allister'

Union nestelde zich afgelopen weekend aan de leiding in de Jupiler Pro League met een klinkende zege ...

107
107
'Nieuwe coach bij Kortrijk: eerste kandidaat bekend'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een pijnlijke ...

574
574
Bruno hard voor topaankoop: RSCA slaat zich voor het hoofd

Anderlecht slaagde er vrijdag in om een belangrijke zege te pakken op het veld van KV Mechelen, want ...

582
582
Antwerp ontdekt sensatie: "Maar ik moet nog bijleren"

De sterke start van Antwerp behoort intussen helemaal tot het verleden, want de zeven op negen van ...

236
236
TRANSFERUURTJE: 'Eerste ontslag in JPL, Anderlecht bepaalt wintertarget'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

422
422
Ferme opsteker KAA Gent ondanks eerste puntenverlies

KAA Gent speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk in de Jupiler Pro League tegen KRC Genk. Daardoor ...

159
159
Anderlecht haalt opgelucht adem: crisis nipt afgewend

RSC Anderlecht was wisselvallig aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag werd tegen KV ...

262
262
De Mil toont harde hand bij KAA Gent: Sonko boven water

Momodou Sonko was belangrijk voor KAA Gent. De aanvaller werd binnengehaald als een groot talent, ...

236
236

Meer sportnieuws