'Milan verkoopt De Ketelaere oplawaai op transfermarkt'

door
'Milan verkoopt De Ketelaere oplawaai op transfermarkt'

In de Italiaanse Serie A wist AC Milan zondagavond de volle buit te pakken op het veld van Juventus, waardoor de Rossoneri zeker zijn van een Champions League-ticket voor volgend seizoen. Om opnieuw een rol van betekenis te spelen in het Kampioenenbal is er wel extra versterking nodig. Maar de transferplannen betekenen niet bepaald goed nieuws voor Charles De Ketelaere.


De 22-jarige Rode Duivel startte zondag in Turijn wederom op de bank bij de Milanezen en kreeg zelfs geen invalbeurt gegund van coach Stefano Pioli. Zijn situatie lijkt dan ook van kwaad naar erger te gaan. Al is dat niet onlogisch gezien zijn povere statistieken. De Ketelaere mocht in zijn eerste seizoen bij Milan tot dusver opdraven in 39 wedstrijden, waarvan het merendeel als invaller. Daarin scoorde hij geen enkele keer en gaf hij slechts één assist. Tot dusver is zijn transfer dus allesbehalve een succes.

LEES OOK: Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

Oude bekende STVV

Desondanks werd vanuit de club al meermaals het vertrouwen uitgesproken in de jonge Belg. Maar ondertussen blijkt Milan wel werk te maken van een directe concurrent voor CDK. Volgens transferwatchers Fabrizio Romano en Patrick Berger drukt de Italiaanse topclub immers door voor de komst van Daichi Kamada. De oud-speler van STVV maakte de voorbije seizoenen indruk bij Eintracht Frankfurt, maar daar is zijn contract aflopend.

Medische proeven gepland

Milan zou dus van die situatie willen profiteren om hem transfervrij binnen te halen. Er zou zelfs al sprake zijn van een mondelinge overeenkomst, al blijft men voorzichtig tot het nodige papierwerk getekend is. Dat zou echter snel het geval kunnen zijn. De Japanner zou binnen de zeven dagen zijn medische proeven afleggen en vervolgens een contract tot medio 2028 tekenen. Kamada wordt voornamelijk uitgespeeld als aanvallende middenvelder of schaduwspits, exact de posities waarvoor De Ketelaere al naar San Siro werd gehaald. De Belg lijkt er dus een flinke concurrent bij te krijgen.

De Ketelaere kan beter een tijdelijke stap terug zetten ...

Meest recent

KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

0
0
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

131
131
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

96
96
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

577
577
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

100
100
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

148
148
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

298
298
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

65
65
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

578
578
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

384
384
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

518
518
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

500
500
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

263
263
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1261
1261
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

366
366
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

386
386
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

152
152
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

322
322
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

197
197
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

84
84
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

89
89
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

857
857
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

165
165
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

546
546
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

128
128

Meer sportnieuws