3 op 15: De Mil constateert groot probleem bij Club

815
3 op 15: De Mil constateert groot probleem bij Club

Na de onverwachte kwalificatie voor de Champions' Play-Offs, werd voor Club Brugge een rol als scherprechter voorzien in de titelstrijd. Maar de invloed van Blauw-Zwart op het titeldebat was voorlopig zeer beperkt. Van de vijf wedstrijden die het tot dusver afwerkte, werden er vier verloren.


Zondag ging de uitredende kampioen immers ook de boot in op eigen veld tegen KRC Genk: 1-3. De Bruggelingen verschenen dan ook flink gehavend aan de aftrap en moesten een waslijst aan bepalende spelers missen. Hierdoor was Club niet in staat om de Limburgers definitief uit de titelstrijd te knikkeren. Al moet gezegd dat Blauw-Zwart zeker geen slechte wedstrijd speelde. Mits wat meer meeval had er zelfs puntengewin ingezeten.

LEES OOK: De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

Geen efficiëntie

Volgens afscheidnemend trainer Rik De Mil heeft Club momenteel dan ook één groot probleem: een schrijnend gebrek aan efficiëntie. "Zowel aanvallend als verdedigend constateer ik jammer genoeg een probleem. We spelen goed voetbal, maar belonen onszelf niet. Daarnaast krijgen we te makkelijk doelpunten tegen. Zo wordt het natuurlijk moeilijk om wedstrijden te winnen", reageerde de trainer op de clubwebstek.

Alles geven op Union

De Mil deed echter ook een belofte. Zo zullen hij en zijn spelers er alles aan doen om volgende week een goed resultaat neer te zetten op Union, ook al heeft Club dan niets meer om voor te spelen. "We zijn allemaal professionals, dus jullie mogen er zeker van zijn dat we ook 100% alles zullen geven tegen Union. Volgende week gaan we gewoon opnieuw vol aan de bak. We zitten wel met een grote lijst geblesseerden, maar we zullen alles geven met de beschikbare spelers."

Club had tegen Genk minstens een punt verdiend ...

Meest recent

KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

8
8
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

48
48
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

20
20
Club versus Anderlecht: hoe Blauw-Zwart de macht overnam

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

87
87
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

169
169
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

26
26
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

209
209
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

191
191
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

96
96
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

151
151
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

20
20
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

65
65
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

40
40
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

110
110
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

91
91
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

33
33
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

16
16
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

29
29
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

482
482
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

84
84
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

19
19
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

111
111
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

72
72
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

178
178

Meer sportnieuws