3 op 15: De Mil constateert groot probleem bij Club

door
3 op 15: De Mil constateert groot probleem bij Club

Na de onverwachte kwalificatie voor de Champions' Play-Offs, werd voor Club Brugge een rol als scherprechter voorzien in de titelstrijd. Maar de invloed van Blauw-Zwart op het titeldebat was voorlopig zeer beperkt. Van de vijf wedstrijden die het tot dusver afwerkte, werden er vier verloren.


Zondag ging de uitredende kampioen immers ook de boot in op eigen veld tegen KRC Genk: 1-3. De Bruggelingen verschenen dan ook flink gehavend aan de aftrap en moesten een waslijst aan bepalende spelers missen. Hierdoor was Club niet in staat om de Limburgers definitief uit de titelstrijd te knikkeren. Al moet gezegd dat Blauw-Zwart zeker geen slechte wedstrijd speelde. Mits wat meer meeval had er zelfs puntengewin ingezeten.

LEES OOK: AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

Geen efficiëntie

Volgens afscheidnemend trainer Rik De Mil heeft Club momenteel dan ook één groot probleem: een schrijnend gebrek aan efficiëntie. "Zowel aanvallend als verdedigend constateer ik jammer genoeg een probleem. We spelen goed voetbal, maar belonen onszelf niet. Daarnaast krijgen we te makkelijk doelpunten tegen. Zo wordt het natuurlijk moeilijk om wedstrijden te winnen", reageerde de trainer op de clubwebstek.

Alles geven op Union

De Mil deed echter ook een belofte. Zo zullen hij en zijn spelers er alles aan doen om volgende week een goed resultaat neer te zetten op Union, ook al heeft Club dan niets meer om voor te spelen. "We zijn allemaal professionals, dus jullie mogen er zeker van zijn dat we ook 100% alles zullen geven tegen Union. Volgende week gaan we gewoon opnieuw vol aan de bak. We zitten wel met een grote lijst geblesseerden, maar we zullen alles geven met de beschikbare spelers."

Club had tegen Genk minstens een punt verdiend ...

Meest recent

Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

14
14
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

119
119
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

13
13
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

119
119
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

35
35
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

33
33
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

49
49
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

181
181
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

74
74
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

26
26
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

141
141
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

107
107
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

179
179
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

82
82
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

65
65
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

405
405
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

143
143
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

169
169
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

41
41
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

68
68
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

153
153
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

123
123
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

271
271
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

215
215
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

44
44

Meer sportnieuws