3 op 15: De Mil constateert groot probleem bij Club

815 stemmen
3 op 15: De Mil constateert groot probleem bij Club

Na de onverwachte kwalificatie voor de Champions' Play-Offs, werd voor Club Brugge een rol als scherprechter voorzien in de titelstrijd. Maar de invloed van Blauw-Zwart op het titeldebat was voorlopig zeer beperkt. Van de vijf wedstrijden die het tot dusver afwerkte, werden er vier verloren.


Zondag ging de uitredende kampioen immers ook de boot in op eigen veld tegen KRC Genk: 1-3. De Bruggelingen verschenen dan ook flink gehavend aan de aftrap en moesten een waslijst aan bepalende spelers missen. Hierdoor was Club niet in staat om de Limburgers definitief uit de titelstrijd te knikkeren. Al moet gezegd dat Blauw-Zwart zeker geen slechte wedstrijd speelde. Mits wat meer meeval had er zelfs puntengewin ingezeten.

LEES OOK: 'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Geen efficiëntie

Volgens afscheidnemend trainer Rik De Mil heeft Club momenteel dan ook één groot probleem: een schrijnend gebrek aan efficiëntie. "Zowel aanvallend als verdedigend constateer ik jammer genoeg een probleem. We spelen goed voetbal, maar belonen onszelf niet. Daarnaast krijgen we te makkelijk doelpunten tegen. Zo wordt het natuurlijk moeilijk om wedstrijden te winnen", reageerde de trainer op de clubwebstek.

Alles geven op Union

De Mil deed echter ook een belofte. Zo zullen hij en zijn spelers er alles aan doen om volgende week een goed resultaat neer te zetten op Union, ook al heeft Club dan niets meer om voor te spelen. "We zijn allemaal professionals, dus jullie mogen er zeker van zijn dat we ook 100% alles zullen geven tegen Union. Volgende week gaan we gewoon opnieuw vol aan de bak. We zitten wel met een grote lijst geblesseerden, maar we zullen alles geven met de beschikbare spelers."

Club had tegen Genk minstens een punt verdiend ...

Meest recent

'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

14
14
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

48
48
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

103
103
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

133
133
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

78
78
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

107
107
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

50
50
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

401
401
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

95
95
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

289
289
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

323
323
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

872
872
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

131
131
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

634
634
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

188
188
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

185
185
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

333
333
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

100
100
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

517
517
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

207
207
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

296
296
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

157
157
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

216
216
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

120
120
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0

Meer sportnieuws