3 op 15: De Mil constateert groot probleem bij Club

door
3 op 15: De Mil constateert groot probleem bij Club

Na de onverwachte kwalificatie voor de Champions' Play-Offs, werd voor Club Brugge een rol als scherprechter voorzien in de titelstrijd. Maar de invloed van Blauw-Zwart op het titeldebat was voorlopig zeer beperkt. Van de vijf wedstrijden die het tot dusver afwerkte, werden er vier verloren.


Zondag ging de uitredende kampioen immers ook de boot in op eigen veld tegen KRC Genk: 1-3. De Bruggelingen verschenen dan ook flink gehavend aan de aftrap en moesten een waslijst aan bepalende spelers missen. Hierdoor was Club niet in staat om de Limburgers definitief uit de titelstrijd te knikkeren. Al moet gezegd dat Blauw-Zwart zeker geen slechte wedstrijd speelde. Mits wat meer meeval had er zelfs puntengewin ingezeten.

LEES OOK: De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Geen efficiëntie

Volgens afscheidnemend trainer Rik De Mil heeft Club momenteel dan ook één groot probleem: een schrijnend gebrek aan efficiëntie. "Zowel aanvallend als verdedigend constateer ik jammer genoeg een probleem. We spelen goed voetbal, maar belonen onszelf niet. Daarnaast krijgen we te makkelijk doelpunten tegen. Zo wordt het natuurlijk moeilijk om wedstrijden te winnen", reageerde de trainer op de clubwebstek.

Alles geven op Union

De Mil deed echter ook een belofte. Zo zullen hij en zijn spelers er alles aan doen om volgende week een goed resultaat neer te zetten op Union, ook al heeft Club dan niets meer om voor te spelen. "We zijn allemaal professionals, dus jullie mogen er zeker van zijn dat we ook 100% alles zullen geven tegen Union. Volgende week gaan we gewoon opnieuw vol aan de bak. We zitten wel met een grote lijst geblesseerden, maar we zullen alles geven met de beschikbare spelers."

Club had tegen Genk minstens een punt verdiend ...

Meest recent

Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

8
8
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

40
40
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

44
44
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

148
148
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

69
69
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

395
395
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

366
366
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

385
385
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

110
110
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

559
559
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

181
181
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

249
249
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

299
299
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

124
124
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

72
72
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

216
216
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

188
188
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

81
81
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

100
100
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

47
47
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

296
296
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

291
291
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

263
263
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

255
255
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

321
321

Meer sportnieuws