Berghuis reageert op vuistslag: dit was de reden

door
Berghuis reageert op vuistslag: dit was de reden

In de Nederlandse Eredivisie zit het seizoen erop en ook de laatste speeldag is uitgedraaid op een deceptie voor Ajax. De recordkampioen verloor immers op het veld van FC Twente, waardoor het op een teleurstellende derde plaats eindigde. Achteraf verloor Steven Berghuis ook nog eens de controle.


Ajax had gehoopt om na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op de tweede plaats en het daarbij horende ticket voor de voorrondes van de Champions League. Maar uiteindelijk deed concurrent PSV wat het moest en hielden de Eindhovenaren vast aan de tweede plek. Bovendien kon de Ajacied zelf niet winnen. Op bezoek in Enschede ging de ploeg van coach John Heitinga met 3-1 onderuit. Een zoveelste blamage van het seizoen.

LEES OOK: Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Mep aan toeschouwer

En na de match werd de situatie nog wat triester. Op weg naar de spelersbus werden de spelers van Ajax opgewacht door enkele kijklustigen aan de uitgang van de Grolsch Veste. Op beelden die als een lopend vuurtje de ronde deden op de sociale media is echter te zien hoe Berghuis een stevige mep verkoopt aan één van de toeschouwers. Inmiddels zijn ook de nodige details over dit voorval bekend geraakt.

Racistische beledigingen?

Naar verluidt reageerde Berghuis zo heftig omdat de 'supporter' in kwestie racistische beledigingen had geuit naar zijn ploegmaat Bryan Brobbey. Zelf liet hij vooralsnog niet verstaan wat er exact gezegd werd. "Na elke uitwedstrijd krijgen wij bij de bus heel veel verwensingen naar ons hoofd geslingerd, terwijl wij tijd maken om handtekeningen uit te delen aan fans die daar om vragen. Ik ben inmiddels wel wat gewend maar mensen denken maar alles te kunnen roepen", aldus Berghuis, die wel spijt heeft van zijn reactie en inmiddels een boete kreeg van zijn werkgever.

Correct dat Berghuis een boete kreeg?

Meest recent

Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

13
13
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

20
20
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

41
41
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

35
35
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

32
32
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

185
185
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

119
119
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

69
69
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

458
458
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

104
104
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

101
101
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

232
232
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

134
134
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

47
47
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

766
766
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

327
327
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

291
291
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

56
56
'Standard wil zo snel mogelijk af van peperdure miskoop'

Bij Standard hebben ze de afgelopen jaren heel veel mislukte transfers afgerond. Eén van de ...

116
116
10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

298
298
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

94
94
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

341
341
UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Ook de laatste heenwedstrijden in de Champions League hebben weer het nodige spektakel opgeleverd. ...

59
59
Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Real Madrid blijft in de Champions League van een ander niveau, dat bleek woensdagavond andermaal. ...

201
201
Ultieme bekroning monsterseizoen: Beveren heeft titel beet

Hoewel het nog altijd maar begin maart is, is de titelstrijd in de Challenger Pro League al ...

135
135

Meer sportnieuws