Berghuis reageert op vuistslag: dit was de reden

door
Berghuis reageert op vuistslag: dit was de reden

In de Nederlandse Eredivisie zit het seizoen erop en ook de laatste speeldag is uitgedraaid op een deceptie voor Ajax. De recordkampioen verloor immers op het veld van FC Twente, waardoor het op een teleurstellende derde plaats eindigde. Achteraf verloor Steven Berghuis ook nog eens de controle.


Ajax had gehoopt om na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op de tweede plaats en het daarbij horende ticket voor de voorrondes van de Champions League. Maar uiteindelijk deed concurrent PSV wat het moest en hielden de Eindhovenaren vast aan de tweede plek. Bovendien kon de Ajacied zelf niet winnen. Op bezoek in Enschede ging de ploeg van coach John Heitinga met 3-1 onderuit. Een zoveelste blamage van het seizoen.

LEES OOK: Met domper naar Duivels: Godts hard aangepakt na Klassieker

Mep aan toeschouwer

En na de match werd de situatie nog wat triester. Op weg naar de spelersbus werden de spelers van Ajax opgewacht door enkele kijklustigen aan de uitgang van de Grolsch Veste. Op beelden die als een lopend vuurtje de ronde deden op de sociale media is echter te zien hoe Berghuis een stevige mep verkoopt aan één van de toeschouwers. Inmiddels zijn ook de nodige details over dit voorval bekend geraakt.

Racistische beledigingen?

Naar verluidt reageerde Berghuis zo heftig omdat de 'supporter' in kwestie racistische beledigingen had geuit naar zijn ploegmaat Bryan Brobbey. Zelf liet hij vooralsnog niet verstaan wat er exact gezegd werd. "Na elke uitwedstrijd krijgen wij bij de bus heel veel verwensingen naar ons hoofd geslingerd, terwijl wij tijd maken om handtekeningen uit te delen aan fans die daar om vragen. Ik ben inmiddels wel wat gewend maar mensen denken maar alles te kunnen roepen", aldus Berghuis, die wel spijt heeft van zijn reactie en inmiddels een boete kreeg van zijn werkgever.

Correct dat Berghuis een boete kreeg?

Meest recent

'Lukaku jaagt Napoli op stang na afhaken bij Duivels'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

6
6
Mannaert onthult plan om achilleshiel Duivels op te lossen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

77
77
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

35
35
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

56
56
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

168
168
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

229
229
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

119
119
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

76
76
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

28
28
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

327
327
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

56
56
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

157
157
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

431
431
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

305
305
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

111
111
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

96
96
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

266
266
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

421
421
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

186
186
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

401
401
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

146
146
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

195
195
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

189
189
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

255
255

Meer sportnieuws