'Club Brugge en Antwerp gaan strijd om topaanwinst aan'

door
'Club Brugge en Antwerp gaan strijd om topaanwinst aan'

De titelstrijd in de Jupiler Pro League krijgt dan toch een spectaculaire ontknoping, zo wordt de slotspeeldag afgewerkt met nog drie clubs die kans maken op het kampioenschap. Ondertussen zijn echter ook heel wat ploegen al bezig met de voorbereidingen op de komende transfermarkt. En daarbij komen ze ook in mekaars vaarwater terecht.


Bij Club Brugge bijvoorbeeld, ligt de focus bijna volledig op volgend seizoen. Blauw-Zwart verloor zondag ook van KRC Genk en trekt tijdens de slotspeeldag zonder echt doel naar Union SG. Achter de schermen zijn de West-Vlamingen dan ook al druk in de weer met de voorbereidingen op komend seizoen. Met Ronny Deila werd alvast een nieuwe hoofdcoach aangesteld en ook de eerste aanwinsten (Michal Skoras, Victor Barbera en Igor Thiago) lijken gekend.

LEES OOK: Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Vers bloed voor aanvalslinie

Maar omdat Club allicht nog verschillende spelers ziet vertrekken, is nog meer versterking welgekomen. Om het verwachte vertrek van Noa Lang en Tajon Buchanan op te vangen, mag er naast Skoras alvast nog wat vers bloed op de flanken bij. Daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Eén van de namen die al een tijdje circuleren, is die van Ryan Kent. De Engelse winger vertrekt komende zomer allicht transfervrij bij Glasgow Rangers en werd al meermaals aan een overgang naar Blauw-Zwart gelinkt.

Antwerp op de loer

De Brugse interesse wordt nu ook bevestigd door Ekrem Konur. De Turkse transferwatcher, weliswaar niet de meest hoogstaande bron, voorziet echter een pak concurrentie. Zo zou bijvoorbeeld ook Antwerp FC belangstelling tonen in Kent. De Great Old kan zelf nog wat versterking in de breedte gebruiken om volgend seizoen op drie fronten te scoren en gezien zijn aflopend contract kan de Engelse winger een interessante optie worden. Anderlecht wordt eveneens genoemd, maar staat financieel wellicht niet sterk genoeg om volop te concurreren. Het grootste gevaar lijkt dan ook vanuit het buitenland te komen met onder meer Sheffield United, Bologna, Everton FC, Fenerbahçe en Udinese die eveneens belangstellingen zouden tonen.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

85
85
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

122
122
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

115
115
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

89
89
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

200
200
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

227
227
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

156
156
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

71
71
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

43
43
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

505
505
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

365
365
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

601
601
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

365
365
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

111
111
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

122
122
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

446
446
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

169
169
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

269
269
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

115
115
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

277
277
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

481
481
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

206
206
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

76
76
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

591
591

Meer sportnieuws