'Club Brugge en Antwerp gaan strijd om topaanwinst aan'

door
'Club Brugge en Antwerp gaan strijd om topaanwinst aan'

De titelstrijd in de Jupiler Pro League krijgt dan toch een spectaculaire ontknoping, zo wordt de slotspeeldag afgewerkt met nog drie clubs die kans maken op het kampioenschap. Ondertussen zijn echter ook heel wat ploegen al bezig met de voorbereidingen op de komende transfermarkt. En daarbij komen ze ook in mekaars vaarwater terecht.


Bij Club Brugge bijvoorbeeld, ligt de focus bijna volledig op volgend seizoen. Blauw-Zwart verloor zondag ook van KRC Genk en trekt tijdens de slotspeeldag zonder echt doel naar Union SG. Achter de schermen zijn de West-Vlamingen dan ook al druk in de weer met de voorbereidingen op komend seizoen. Met Ronny Deila werd alvast een nieuwe hoofdcoach aangesteld en ook de eerste aanwinsten (Michal Skoras, Victor Barbera en Igor Thiago) lijken gekend.

LEES OOK: 'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

Vers bloed voor aanvalslinie

Maar omdat Club allicht nog verschillende spelers ziet vertrekken, is nog meer versterking welgekomen. Om het verwachte vertrek van Noa Lang en Tajon Buchanan op te vangen, mag er naast Skoras alvast nog wat vers bloed op de flanken bij. Daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Eén van de namen die al een tijdje circuleren, is die van Ryan Kent. De Engelse winger vertrekt komende zomer allicht transfervrij bij Glasgow Rangers en werd al meermaals aan een overgang naar Blauw-Zwart gelinkt.

Antwerp op de loer

De Brugse interesse wordt nu ook bevestigd door Ekrem Konur. De Turkse transferwatcher, weliswaar niet de meest hoogstaande bron, voorziet echter een pak concurrentie. Zo zou bijvoorbeeld ook Antwerp FC belangstelling tonen in Kent. De Great Old kan zelf nog wat versterking in de breedte gebruiken om volgend seizoen op drie fronten te scoren en gezien zijn aflopend contract kan de Engelse winger een interessante optie worden. Anderlecht wordt eveneens genoemd, maar staat financieel wellicht niet sterk genoeg om volop te concurreren. Het grootste gevaar lijkt dan ook vanuit het buitenland te komen met onder meer Sheffield United, Bologna, Everton FC, Fenerbahçe en Udinese die eveneens belangstellingen zouden tonen.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

0
0
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

9
9
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

51
51
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

62
62
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

78
78
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

59
59
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

62
62
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

61
61
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

340
340
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

82
82
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

46
46
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

169
169
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

212
212
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

278
278
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

145
145
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

193
193
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

422
422
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

103
103
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

607
607
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

340
340
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

146
146
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

164
164
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

83
83
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0

Meer sportnieuws