'Club Brugge en Antwerp gaan strijd om topaanwinst aan'

door
'Club Brugge en Antwerp gaan strijd om topaanwinst aan'

De titelstrijd in de Jupiler Pro League krijgt dan toch een spectaculaire ontknoping, zo wordt de slotspeeldag afgewerkt met nog drie clubs die kans maken op het kampioenschap. Ondertussen zijn echter ook heel wat ploegen al bezig met de voorbereidingen op de komende transfermarkt. En daarbij komen ze ook in mekaars vaarwater terecht.


Bij Club Brugge bijvoorbeeld, ligt de focus bijna volledig op volgend seizoen. Blauw-Zwart verloor zondag ook van KRC Genk en trekt tijdens de slotspeeldag zonder echt doel naar Union SG. Achter de schermen zijn de West-Vlamingen dan ook al druk in de weer met de voorbereidingen op komend seizoen. Met Ronny Deila werd alvast een nieuwe hoofdcoach aangesteld en ook de eerste aanwinsten (Michal Skoras, Victor Barbera en Igor Thiago) lijken gekend.

LEES OOK: 'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Vers bloed voor aanvalslinie

Maar omdat Club allicht nog verschillende spelers ziet vertrekken, is nog meer versterking welgekomen. Om het verwachte vertrek van Noa Lang en Tajon Buchanan op te vangen, mag er naast Skoras alvast nog wat vers bloed op de flanken bij. Daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Eén van de namen die al een tijdje circuleren, is die van Ryan Kent. De Engelse winger vertrekt komende zomer allicht transfervrij bij Glasgow Rangers en werd al meermaals aan een overgang naar Blauw-Zwart gelinkt.

Antwerp op de loer

De Brugse interesse wordt nu ook bevestigd door Ekrem Konur. De Turkse transferwatcher, weliswaar niet de meest hoogstaande bron, voorziet echter een pak concurrentie. Zo zou bijvoorbeeld ook Antwerp FC belangstelling tonen in Kent. De Great Old kan zelf nog wat versterking in de breedte gebruiken om volgend seizoen op drie fronten te scoren en gezien zijn aflopend contract kan de Engelse winger een interessante optie worden. Anderlecht wordt eveneens genoemd, maar staat financieel wellicht niet sterk genoeg om volop te concurreren. Het grootste gevaar lijkt dan ook vanuit het buitenland te komen met onder meer Sheffield United, Bologna, Everton FC, Fenerbahçe en Udinese die eveneens belangstellingen zouden tonen.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

0
0
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

6
6
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

21
21
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

47
47
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

17
17
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

47
47
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

10
10
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

41
41
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

63
63
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

22
22
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

154
154
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

67
67
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

53
53
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

125
125
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

33
33
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

110
110
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

70
70
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

26
26
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

87
87
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

31
31
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

236
236
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

166
166
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

153
153
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

212
212
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

291
291

Meer sportnieuws