'Club Brugge en Antwerp gaan strijd om topaanwinst aan'

575 stemmen
'Club Brugge en Antwerp gaan strijd om topaanwinst aan'

De titelstrijd in de Jupiler Pro League krijgt dan toch een spectaculaire ontknoping, zo wordt de slotspeeldag afgewerkt met nog drie clubs die kans maken op het kampioenschap. Ondertussen zijn echter ook heel wat ploegen al bezig met de voorbereidingen op de komende transfermarkt. En daarbij komen ze ook in mekaars vaarwater terecht.


Bij Club Brugge bijvoorbeeld, ligt de focus bijna volledig op volgend seizoen. Blauw-Zwart verloor zondag ook van KRC Genk en trekt tijdens de slotspeeldag zonder echt doel naar Union SG. Achter de schermen zijn de West-Vlamingen dan ook al druk in de weer met de voorbereidingen op komend seizoen. Met Ronny Deila werd alvast een nieuwe hoofdcoach aangesteld en ook de eerste aanwinsten (Michal Skoras, Victor Barbera en Igor Thiago) lijken gekend.

LEES OOK: Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Vers bloed voor aanvalslinie

Maar omdat Club allicht nog verschillende spelers ziet vertrekken, is nog meer versterking welgekomen. Om het verwachte vertrek van Noa Lang en Tajon Buchanan op te vangen, mag er naast Skoras alvast nog wat vers bloed op de flanken bij. Daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Eén van de namen die al een tijdje circuleren, is die van Ryan Kent. De Engelse winger vertrekt komende zomer allicht transfervrij bij Glasgow Rangers en werd al meermaals aan een overgang naar Blauw-Zwart gelinkt.

Antwerp op de loer

De Brugse interesse wordt nu ook bevestigd door Ekrem Konur. De Turkse transferwatcher, weliswaar niet de meest hoogstaande bron, voorziet echter een pak concurrentie. Zo zou bijvoorbeeld ook Antwerp FC belangstelling tonen in Kent. De Great Old kan zelf nog wat versterking in de breedte gebruiken om volgend seizoen op drie fronten te scoren en gezien zijn aflopend contract kan de Engelse winger een interessante optie worden. Anderlecht wordt eveneens genoemd, maar staat financieel wellicht niet sterk genoeg om volop te concurreren. Het grootste gevaar lijkt dan ook vanuit het buitenland te komen met onder meer Sheffield United, Bologna, Everton FC, Fenerbahçe en Udinese die eveneens belangstellingen zouden tonen.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

68
68
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

84
84
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

54
54
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

138
138
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

81
81
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

398
398
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

53
53
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

83
83
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

117
117
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

442
442
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

70
70
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

438
438
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

247
247
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

103
103
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

198
198
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

587
587
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

162
162
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

79
79
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

237
237
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

506
506
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

242
242
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

109
109
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

90
90
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

100
100

Meer sportnieuws