'Club Brugge en Antwerp gaan strijd om topaanwinst aan'

door
'Club Brugge en Antwerp gaan strijd om topaanwinst aan'

De titelstrijd in de Jupiler Pro League krijgt dan toch een spectaculaire ontknoping, zo wordt de slotspeeldag afgewerkt met nog drie clubs die kans maken op het kampioenschap. Ondertussen zijn echter ook heel wat ploegen al bezig met de voorbereidingen op de komende transfermarkt. En daarbij komen ze ook in mekaars vaarwater terecht.


Bij Club Brugge bijvoorbeeld, ligt de focus bijna volledig op volgend seizoen. Blauw-Zwart verloor zondag ook van KRC Genk en trekt tijdens de slotspeeldag zonder echt doel naar Union SG. Achter de schermen zijn de West-Vlamingen dan ook al druk in de weer met de voorbereidingen op komend seizoen. Met Ronny Deila werd alvast een nieuwe hoofdcoach aangesteld en ook de eerste aanwinsten (Michal Skoras, Victor Barbera en Igor Thiago) lijken gekend.

LEES OOK: Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Vers bloed voor aanvalslinie

Maar omdat Club allicht nog verschillende spelers ziet vertrekken, is nog meer versterking welgekomen. Om het verwachte vertrek van Noa Lang en Tajon Buchanan op te vangen, mag er naast Skoras alvast nog wat vers bloed op de flanken bij. Daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Eén van de namen die al een tijdje circuleren, is die van Ryan Kent. De Engelse winger vertrekt komende zomer allicht transfervrij bij Glasgow Rangers en werd al meermaals aan een overgang naar Blauw-Zwart gelinkt.

Antwerp op de loer

De Brugse interesse wordt nu ook bevestigd door Ekrem Konur. De Turkse transferwatcher, weliswaar niet de meest hoogstaande bron, voorziet echter een pak concurrentie. Zo zou bijvoorbeeld ook Antwerp FC belangstelling tonen in Kent. De Great Old kan zelf nog wat versterking in de breedte gebruiken om volgend seizoen op drie fronten te scoren en gezien zijn aflopend contract kan de Engelse winger een interessante optie worden. Anderlecht wordt eveneens genoemd, maar staat financieel wellicht niet sterk genoeg om volop te concurreren. Het grootste gevaar lijkt dan ook vanuit het buitenland te komen met onder meer Sheffield United, Bologna, Everton FC, Fenerbahçe en Udinese die eveneens belangstellingen zouden tonen.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

24
24
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

87
87
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

31
31
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

213
213
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

193
193
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

113
113
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

25
25
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

289
289
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

196
196
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

137
137
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

138
138
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

263
263
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

46
46
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

69
69
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

81
81
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

141
141
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

274
274
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

521
521
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

253
253
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

439
439
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

261
261
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

399
399
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

663
663

Meer sportnieuws