'Genk houdt hart vast voor geblesseerde Heynen'

door
'Genk houdt hart vast voor geblesseerde Heynen'

KRC Genk hield zijn titeldroom zondagavond in leven. In het Jan Breydelstadion wist het in de slotfase immers nog Club Brugge over de knie te leggen. Pas in de laatste tien minuten kon het met goals van Hrosovsky en Paintsil een 1-3-zege forceren. Daardoor kunnen de Limburgers bij winst tegen Antwerp volgende week nog kampioen worden, maar toch was niet iedereen even gelukkig.


Genk liep immers ook averij op in Brugge. Halfweg de tweede helft kwam Bryan Heynen hard in botsing met Onyedika, waarbij hij zich aan de knie blesseerde. De aanvoerder probeerde het daarna nog wel, maar moest uiteindelijk toch de strijd staken. Hij verliet het veld met tranen in de ogen en werd vervangen door Ouattara.

In 2017 en 2019 liep Heynen als eens zware knieblessures op die hem maandenlang aan de kant hielden en dus gingen meteen de nodige alarmbellen af, maar Het Laatste Nieuws komt met een geruststellende update. Van een nieuwe kruisbandblessure is zeker geen sprake. Wel had Heynen pijn aan de patellapees en kon hij daardoor bij het springen geen kracht meer zetten.

LEES OOK: KRC Genk pakt uit met record: kaap van 100 miljoen bereikt

Vraagteken voor titelmatch

In Genk zullen ze de komende dagen wel nog het hart vasthouden, want er staat nu natuurlijk wel een vraagteken achter de naam van Heynen voor de mogelijke titelmatch van volgende week tegen Antwerp. Het zou een enorme aderlating zijn als Genk het daarin zonder zijn kapitein zou moeten stellen. De nodige onderzoeken zullen wellicht duidelijkheid moeten brengen.


Moet Genk Heynen tot elke prijs klaarstomen voor volgende week?

Meest recent

Garcia spreekt klare taal over 'conflict' met Mannaert

Naar eigen zeggen is er geen haar op zijn hoofd die eraan twijfelt dat het WK-ticket dinsdag tegen ...

21
21
KRC Genk pakt uit met record: kaap van 100 miljoen bereikt

Extra trofeeën in de prijzenkast leverde het de voorbije jaren niet meer op, maar de stabiele ...

42
42
Marc Coucke gooit alles op tafel: "Ruim 30.000 zijn het er!"

Marc Coucke is een naam die ondertussen klinkt als een klok in heel België. De man maakte ...

430
430
'Afscheid Deschamps: Frankrijk krijgt nieuwe topbondscoach'

Frankrijk trekt komende zomer opnieuw als één van de favorieten voor de eindzege naar ...

41
41
Géén WK voor Rode Duivel? "Dan liever De Cat meenemen"

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

102
102
'Eén Duivel teleurgesteld door aanvoerdersrol Vanaken'

Indien Youri Tielemans dinsdagavond andermaal niet start, wordt het uitkijken naar wie dit keer de ...

313
313
'Tzolis niet meer te houden: transfersom nu al gelekt'

Club Brugge slaagde er afgelopen zomer in om Christos Tzolis nog een jaartje aan boord te ...

442
442
Lijdensweg Lavia: opzienbarende transferonthulling duikt op

De Rode Duivels kunnen ook tijdens de huidige interland-periode geen beroep doen op Roméo ...

134
134
Grote zorgen bij Rode Duivels: "Slechtste sinds ... 2012"

Mathematisch gezien kan het nog mislopen, maar niemand die echt nog twijfelt aan de WK-kwalificatie ...

248
248
'Duitsers duwen door: exact prijskaartje De Cat onthuld'

Er gaat momenteel haast geen dag voorbij of een nieuwe grootmacht komt op de proppen voor Nathan De ...

476
476
'Smaakmaker verlaat Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Club Brugge mag stilaan vrezen voor een heuse leegloop tijdens de wintermercato, want tal van ...

554
554
Complete chaos bij VTM: Deschacht reageert verbijsterd

Sinds het einde van zijn actieve voetbalcarrière heeft Olivier Deschacht zijn plaats stevig ...

125
125
'Hasi velt verdict: Anderlecht dumpt aanwinst Renard'

De wintermercato opent pas binnen anderhalve maand zijn deuren, maar RSC Anderlecht blijkt nu al ...

605
605
Pech voor Garcia: steunpilaar Rode Duivels haakt af

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een 1-1 gelijkspel in Kazachstan. Een afgesloten ...

310
310
Bayern ontploft: Duitsers vrezen drama voor De Cat

Nathan De Cat staat op een kruispunt dat zijn hele carrière kan maken of kraken. In Duitsland ...

442
442
Garcia stevig: "Anders ben je geen fan van de Rode Duivels"

Rudi Garcia heeft zijn persbabbel met flinke tegenzin afgewerkt. De Franse coach van de Rode Duivels ...

87
87
Raskin voert druk op: "Anders geen plaats op het WK"

Nicolas Raskin staat voor een zeer leuk duel. Hij neemt het met de Rode Duivels morgen op tegen ...

61
61
Gepikeerde Garcia scherp over uithaal Doku en forse kritiek

Rudi Garcia kreeg na het 1-1-gelijkspel tegen Kazachstan bakken kritiek over zich heen. Deels ...

264
264
Marc Wilmots slaat toe met volgende topdeal

Marc Wilmots heeft een volgende slag weten te slaan. Standard heeft een van zijn sterkhouders immers ...

102
102
Nederland 'ontdekt' Kompany: "Blij met 10de keuze"

Vincent Kompany is anno 2025 een van de betere trainers in Europa. Na passages bij RSC Anderlecht en ...

282
282
De Cat naar München? Sterke man Bayern reageert

Nathan De Cat wordt ondertussen aan zowat elke Europese subtopper gelinkt, met daarbij ook nog eens ...

246
246
FC Barcelona verrast iedereen met gigantisch groot nieuws

FC Barcelona heeft vandaag groot nieuws meegedeeld. De Catalanen zullen komend weekend immers terug ...

105
105
Marbella komt met update over blessure Vanheusden

Zinho Vanheusden viel onlangs uit met een knieblessure. Er werd meteen gevreesd voor een lange ...

94
94
Rode Duivels terug thuis bij Standard: vijftal keert terug

De Rode Duivels spelen morgen in een vol huis tegen Liechtenstein. Voor de Luikse fans is het ...

148
148
'Club Brugge blijft in running voor pittige transfer'

Het lijkt er niet op dat we bij Club Brugge al te veel transferactiviteit zullen moeten verwachten ...

250
250

Meer sportnieuws