'Genk houdt hart vast voor geblesseerde Heynen'

door
'Genk houdt hart vast voor geblesseerde Heynen'

KRC Genk hield zijn titeldroom zondagavond in leven. In het Jan Breydelstadion wist het in de slotfase immers nog Club Brugge over de knie te leggen. Pas in de laatste tien minuten kon het met goals van Hrosovsky en Paintsil een 1-3-zege forceren. Daardoor kunnen de Limburgers bij winst tegen Antwerp volgende week nog kampioen worden, maar toch was niet iedereen even gelukkig.


Genk liep immers ook averij op in Brugge. Halfweg de tweede helft kwam Bryan Heynen hard in botsing met Onyedika, waarbij hij zich aan de knie blesseerde. De aanvoerder probeerde het daarna nog wel, maar moest uiteindelijk toch de strijd staken. Hij verliet het veld met tranen in de ogen en werd vervangen door Ouattara.

In 2017 en 2019 liep Heynen als eens zware knieblessures op die hem maandenlang aan de kant hielden en dus gingen meteen de nodige alarmbellen af, maar Het Laatste Nieuws komt met een geruststellende update. Van een nieuwe kruisbandblessure is zeker geen sprake. Wel had Heynen pijn aan de patellapees en kon hij daardoor bij het springen geen kracht meer zetten.

LEES OOK: Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

Vraagteken voor titelmatch

In Genk zullen ze de komende dagen wel nog het hart vasthouden, want er staat nu natuurlijk wel een vraagteken achter de naam van Heynen voor de mogelijke titelmatch van volgende week tegen Antwerp. Het zou een enorme aderlating zijn als Genk het daarin zonder zijn kapitein zou moeten stellen. De nodige onderzoeken zullen wellicht duidelijkheid moeten brengen.


Moet Genk Heynen tot elke prijs klaarstomen voor volgende week?

Meest recent

Deschacht: "Hij had vroeger moeten vertrekken bij Anderlecht"

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

0
0
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

3
3
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

42
42
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

51
51
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

153
153
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

229
229
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

93
93
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

46
46
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

154
154
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

138
138
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

75
75
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

254
254
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

134
134
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

201
201
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

153
153
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

84
84
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

220
220
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

96
96
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

157
157
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

304
304
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

343
343
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

29
29
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

704
704
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

480
480
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

266
266

Meer sportnieuws