Mignolet over ploegmaat: "Hij gaat grootste toekomst tegemoet"

door
Mignolet over ploegmaat:

Bij Club Brugge draaien de voorbereidingen op het komende seizoen inmiddels op volle toeren. Blauw-Zwart kondigde donderdagavond alvast aan dat Ronny Deila is aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. Daarnaast gaat de uitredende kampioen ook een drukke transferzomer tegemoet.


Ondanks een historische campagne in de Champions League, beleefde Club een bijzonder tegenvallend seizoen in eigen land. Bijgevolg zal er tijdens de komende mercato opnieuw aan de selectie gesleuteld worden. Met de Poolse winger Michal Skoras werd alvast een eerste inkomende transfer afgerond, spitsen Victor Barbera (Barcelona B) en Igor Thiago (Ludogorets) zouden eveneens onderweg zijn. En ook aan uitgaande zijde zal er wellicht heel wat bewegen. In samenspraak met Deila zal Club normaal gezien afscheid nemen van enkele spelers die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen.

LEES OOK: ‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Sterke Meijer

Daarnaast zijn er ook een aantal spelers die in aanmerking komen voor een stapje hogerop. Want ondanks de tegenvallende prestaties in eigen land, zit er nog steeds heel wat potentieel in de Brugse selectie. In een video op de officiële kanalen van de Pro League werd alvast aan enkele kaderstukken gevraagd naar welke ploegmaat de grootste toekomst tegemoet gaat. Simon Mignolet koos daarbij resoluut voor Bjorn Meijer.

Vertrouwen in Lang

De Nederlandse back heeft dan ook een puik eerste seizoen in Brugse loondienst achter de rug. Onder meer in de Champions League bewees hij het potentieel te hebben om op termijn een mooie stap te zetten. Hans Vanaken koos dan weer voor Andreas Skov Olsen. Terwijl Denis Odoi voor Noa Lang ging. "Ik hoop dat hij dit ziet en ik ga vertrouwen in hem stellen", aldus de Ghanese WK-ganger over zijn Nederlandse ploegmaat.

Meijer heeft het potentieel voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

33
33
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

101
101
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

55
55
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

168
168
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

207
207
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

43
43
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

441
441
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

341
341
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

134
134
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

450
450
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

417
417
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

73
73
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

341
341
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

572
572
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

202
202
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

243
243
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

311
311
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

308
308
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

375
375
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

556
556
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

195
195
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

309
309
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

509
509
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

393
393
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

212
212

Meer sportnieuws