Mignolet over ploegmaat: "Hij gaat grootste toekomst tegemoet"

door
Mignolet over ploegmaat:

Bij Club Brugge draaien de voorbereidingen op het komende seizoen inmiddels op volle toeren. Blauw-Zwart kondigde donderdagavond alvast aan dat Ronny Deila is aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. Daarnaast gaat de uitredende kampioen ook een drukke transferzomer tegemoet.


Ondanks een historische campagne in de Champions League, beleefde Club een bijzonder tegenvallend seizoen in eigen land. Bijgevolg zal er tijdens de komende mercato opnieuw aan de selectie gesleuteld worden. Met de Poolse winger Michal Skoras werd alvast een eerste inkomende transfer afgerond, spitsen Victor Barbera (Barcelona B) en Igor Thiago (Ludogorets) zouden eveneens onderweg zijn. En ook aan uitgaande zijde zal er wellicht heel wat bewegen. In samenspraak met Deila zal Club normaal gezien afscheid nemen van enkele spelers die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen.

LEES OOK: Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Sterke Meijer

Daarnaast zijn er ook een aantal spelers die in aanmerking komen voor een stapje hogerop. Want ondanks de tegenvallende prestaties in eigen land, zit er nog steeds heel wat potentieel in de Brugse selectie. In een video op de officiële kanalen van de Pro League werd alvast aan enkele kaderstukken gevraagd naar welke ploegmaat de grootste toekomst tegemoet gaat. Simon Mignolet koos daarbij resoluut voor Bjorn Meijer.

Vertrouwen in Lang

De Nederlandse back heeft dan ook een puik eerste seizoen in Brugse loondienst achter de rug. Onder meer in de Champions League bewees hij het potentieel te hebben om op termijn een mooie stap te zetten. Hans Vanaken koos dan weer voor Andreas Skov Olsen. Terwijl Denis Odoi voor Noa Lang ging. "Ik hoop dat hij dit ziet en ik ga vertrouwen in hem stellen", aldus de Ghanese WK-ganger over zijn Nederlandse ploegmaat.

Meijer heeft het potentieel voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

38
38
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

31
31
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

13
13
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

14
14
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

12
12
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

95
95
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

47
47
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

69
69
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

116
116
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

96
96
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

359
359
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

17
17
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

144
144
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

82
82
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

107
107
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

41
41
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

207
207
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

246
246
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

134
134
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

84
84
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

336
336
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

83
83
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

121
121

Meer sportnieuws