Mignolet over ploegmaat: "Hij gaat grootste toekomst tegemoet"

door
Mignolet over ploegmaat:

Bij Club Brugge draaien de voorbereidingen op het komende seizoen inmiddels op volle toeren. Blauw-Zwart kondigde donderdagavond alvast aan dat Ronny Deila is aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. Daarnaast gaat de uitredende kampioen ook een drukke transferzomer tegemoet.


Ondanks een historische campagne in de Champions League, beleefde Club een bijzonder tegenvallend seizoen in eigen land. Bijgevolg zal er tijdens de komende mercato opnieuw aan de selectie gesleuteld worden. Met de Poolse winger Michal Skoras werd alvast een eerste inkomende transfer afgerond, spitsen Victor Barbera (Barcelona B) en Igor Thiago (Ludogorets) zouden eveneens onderweg zijn. En ook aan uitgaande zijde zal er wellicht heel wat bewegen. In samenspraak met Deila zal Club normaal gezien afscheid nemen van enkele spelers die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen.

LEES OOK: Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Sterke Meijer

Daarnaast zijn er ook een aantal spelers die in aanmerking komen voor een stapje hogerop. Want ondanks de tegenvallende prestaties in eigen land, zit er nog steeds heel wat potentieel in de Brugse selectie. In een video op de officiële kanalen van de Pro League werd alvast aan enkele kaderstukken gevraagd naar welke ploegmaat de grootste toekomst tegemoet gaat. Simon Mignolet koos daarbij resoluut voor Bjorn Meijer.

Vertrouwen in Lang

De Nederlandse back heeft dan ook een puik eerste seizoen in Brugse loondienst achter de rug. Onder meer in de Champions League bewees hij het potentieel te hebben om op termijn een mooie stap te zetten. Hans Vanaken koos dan weer voor Andreas Skov Olsen. Terwijl Denis Odoi voor Noa Lang ging. "Ik hoop dat hij dit ziet en ik ga vertrouwen in hem stellen", aldus de Ghanese WK-ganger over zijn Nederlandse ploegmaat.

Meijer heeft het potentieel voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

1
1
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

28
28
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

58
58
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

189
189
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

176
176
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

247
247
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

419
419
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

67
67
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

119
119
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

364
364
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

69
69
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

114
114
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

296
296
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

298
298
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

922
922
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

129
129
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

327
327
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

523
523
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

582
582
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

813
813
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

284
284
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

694
694
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

457
457
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

69
69

Meer sportnieuws