Mignolet over ploegmaat: "Hij gaat grootste toekomst tegemoet"

door
Mignolet over ploegmaat:

Bij Club Brugge draaien de voorbereidingen op het komende seizoen inmiddels op volle toeren. Blauw-Zwart kondigde donderdagavond alvast aan dat Ronny Deila is aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. Daarnaast gaat de uitredende kampioen ook een drukke transferzomer tegemoet.


Ondanks een historische campagne in de Champions League, beleefde Club een bijzonder tegenvallend seizoen in eigen land. Bijgevolg zal er tijdens de komende mercato opnieuw aan de selectie gesleuteld worden. Met de Poolse winger Michal Skoras werd alvast een eerste inkomende transfer afgerond, spitsen Victor Barbera (Barcelona B) en Igor Thiago (Ludogorets) zouden eveneens onderweg zijn. En ook aan uitgaande zijde zal er wellicht heel wat bewegen. In samenspraak met Deila zal Club normaal gezien afscheid nemen van enkele spelers die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen.

LEES OOK: 'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Sterke Meijer

Daarnaast zijn er ook een aantal spelers die in aanmerking komen voor een stapje hogerop. Want ondanks de tegenvallende prestaties in eigen land, zit er nog steeds heel wat potentieel in de Brugse selectie. In een video op de officiële kanalen van de Pro League werd alvast aan enkele kaderstukken gevraagd naar welke ploegmaat de grootste toekomst tegemoet gaat. Simon Mignolet koos daarbij resoluut voor Bjorn Meijer.

Vertrouwen in Lang

De Nederlandse back heeft dan ook een puik eerste seizoen in Brugse loondienst achter de rug. Onder meer in de Champions League bewees hij het potentieel te hebben om op termijn een mooie stap te zetten. Hans Vanaken koos dan weer voor Andreas Skov Olsen. Terwijl Denis Odoi voor Noa Lang ging. "Ik hoop dat hij dit ziet en ik ga vertrouwen in hem stellen", aldus de Ghanese WK-ganger over zijn Nederlandse ploegmaat.

Meijer heeft het potentieel voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

23
23
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

109
109
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

148
148
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

368
368
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

67
67
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

55
55
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

146
146
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

369
369
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

158
158
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

83
83
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

327
327
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

440
440
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

47
47
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

189
189
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

663
663
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

183
183
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

136
136
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

198
198
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

34
34
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

380
380
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

84
84
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

247
247
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

383
383
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

209
209
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

337
337

Meer sportnieuws