Mignolet over ploegmaat: "Hij gaat grootste toekomst tegemoet"

552 stemmen
Mignolet over ploegmaat:

Bij Club Brugge draaien de voorbereidingen op het komende seizoen inmiddels op volle toeren. Blauw-Zwart kondigde donderdagavond alvast aan dat Ronny Deila is aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. Daarnaast gaat de uitredende kampioen ook een drukke transferzomer tegemoet.


Ondanks een historische campagne in de Champions League, beleefde Club een bijzonder tegenvallend seizoen in eigen land. Bijgevolg zal er tijdens de komende mercato opnieuw aan de selectie gesleuteld worden. Met de Poolse winger Michal Skoras werd alvast een eerste inkomende transfer afgerond, spitsen Victor Barbera (Barcelona B) en Igor Thiago (Ludogorets) zouden eveneens onderweg zijn. En ook aan uitgaande zijde zal er wellicht heel wat bewegen. In samenspraak met Deila zal Club normaal gezien afscheid nemen van enkele spelers die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen.

LEES OOK: Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Sterke Meijer

Daarnaast zijn er ook een aantal spelers die in aanmerking komen voor een stapje hogerop. Want ondanks de tegenvallende prestaties in eigen land, zit er nog steeds heel wat potentieel in de Brugse selectie. In een video op de officiële kanalen van de Pro League werd alvast aan enkele kaderstukken gevraagd naar welke ploegmaat de grootste toekomst tegemoet gaat. Simon Mignolet koos daarbij resoluut voor Bjorn Meijer.

Vertrouwen in Lang

De Nederlandse back heeft dan ook een puik eerste seizoen in Brugse loondienst achter de rug. Onder meer in de Champions League bewees hij het potentieel te hebben om op termijn een mooie stap te zetten. Hans Vanaken koos dan weer voor Andreas Skov Olsen. Terwijl Denis Odoi voor Noa Lang ging. "Ik hoop dat hij dit ziet en ik ga vertrouwen in hem stellen", aldus de Ghanese WK-ganger over zijn Nederlandse ploegmaat.

Meijer heeft het potentieel voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

'Witte rook bij Essevee: nieuwe hoofdcoach op komst'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

35
35
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

248
248
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

153
153
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

96
96
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

107
107
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

63
63
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

169
169
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

149
149
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

441
441
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

534
534
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

285
285
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

523
523
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

446
446
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

614
614
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

267
267
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

86
86
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

257
257
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

306
306
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

164
164
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

402
402
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

168
168
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

253
253
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

681
681
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

128
128

Meer sportnieuws