Van Bommel: "Als coach van Union zou ik hem ook graag hebben"

door
Van Bommel:

Komende zondag zou het doek wel eens kunnen vallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Indien Antwerp FC op eigen veld de volle buit pakt, kroont het zich immers tot landskampioen. Maar tegenstander en rechtstreekse concurrent Union SG zal er alles aan doen om het Antwerpse feestje te verbrodden.


De Brusselaars maakten dit seizoen indruk op meerdere fronten, de ultieme bekroning ontbreekt evenwel nog. En om beslag te kunnen leggen op de titel zal Union tijdens de twee laatste speeldagen echter minstens één puntje meer dan Antwerp moeten pakken. Het is dus de Great Old die mathematisch gezien in het voordeel is én bij een gelijkspel nog een herkansing zal krijgen tijdens de slotspeeldag.

LEES OOK: TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

Geen geheimen

Dat beseft ook coach Mark van Bommel, al wil de Nederlander uiteraard zondag al de klus klaren. "Als je een kans hebt om het af te maken, moet je dat doen. Maar als dat niet gebeurt, hebben we nog een tweede kans", klonk het bij Het Laatste Nieuws. "Zo’n dingen bespreek je niet vooraf. Ik ga ze voorbereiden op de tegenstander. We hebben inmiddels al vijf keer tegen Union gespeeld, dus we hebben geen geheimen meer voor elkaar."

Vraagteken Teuma

Terwijl Van Bommel zijn vingers kruist voor de fitheid van Ritchie De Laet, verschijnt ook Union mogelijk gehavend aan de aftrap. Zo staat er nog een groot vraagteken achter de naam van aanvoerder Teddy Teuma. "Ze missen Teuma, maar voor ons maakt dat weinig uit. Het is een goeie speler, en als ik coach van Union zou zijn zou ik hem er ook graag bij hebben. Maar iemand anders zal dat opvangen", aldus Van Bommel.

Zou Teuma een basisspeler zijn indien hij momenteel voor Antwerp speelde?

Meest recent

Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Sclessin vormde zondagmiddag het decor van een immer geladen clash tussen aartsrivalen Standard en ...

52
52
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

109
109
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

15
15
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

297
297
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

147
147
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

270
270
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

322
322
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

79
79
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

64
64
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

68
68
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

232
232
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

243
243
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

112
112
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

363
363
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

555
555
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

73
73
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

274
274
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

129
129
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

106
106
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1271
1271
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

460
460
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

377
377
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

168
168
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

128
128
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

635
635

Meer sportnieuws