'Arsenal laat Xhaka gaan: fraaie vervanger op komst'

141 stemmen
'Arsenal laat Xhaka gaan: fraaie vervanger op komst'

Het is Arsenal uiteindelijk toch niet gelukt om beslag te leggen op de Engelse titel. Maar de Gunners zagen hun goede prestaties in de Premier League wel beloond worden met een ticket voor de Champions League. Om daarin een rol van betekenis te spelen, zal er echter aan de selectie gesleuteld moeten worden.


Lange tijd zag het er naar uit dat de Gunners voor het eerst sinds 2004 nog eens beslag zouden leggen op de titel. Maar in de laatste fase van het seizoen werd te vaak met punten gesmodderd, terwijl de uiteindelijke kampioen Manchester City amper nog steken liet vallen. De Londense club moest dus vrede nemen met de tweede plaats. Het daarbij horende ticket voor de Champions League is echter een mooie troostprijs.

LEES OOK: 'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

Terug naar Bundesliga

Om in het Kampioenenbal ook een rol van betekenis te kunnen spelen, zal er wel gesleuteld moeten worden aan de selectie van coach Mikel Arteta. Met name op het middenveld worden de nodige veranderingen verwacht. Zo is Granit Xhaka onderweg naar de uitgang. De Zwitserse middenvelder zou op de terugweg naar de Bundesliga zijn. Volgens BILD zit zijn transfer naar Bayer Leverkusen inmiddels in de afrondende fase.

Engelse international

Xhaka stond dit seizoen wel doorgaans in de basis bij Arsenal en dus moet een geschikte vervanger voorzien worden. Daarvoor zouden de Gunners hoog mikken. Volgens The Mirror zou men immers doordrukken voor Declan Rice. De sterkhouder gegeerde sterkhouder van West Ham United zou zelf ook een voorkeur hebben voor een overgang naar het Emirates Stadium, al zal hij wel een smak geld moeten kosten. Als alternatief voor Rice wordt Feyenoord-aanvoerder Orkun Kokcü dan weer genoemd.

Arsenal doet volgend seizoen weer mee voor de titel ...

Meest recent

'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

22
22
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

16
16
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

110
110
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

40
40
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

31
31
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

82
82
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

611
611
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

63
63
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

389
389
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

37
37
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

22
22
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

33
33
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

334
334
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

289
289
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

204
204
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

762
762
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

540
540
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

401
401
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

272
272
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

257
257
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

102
102
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

66
66
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

255
255
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

108
108
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

83
83

Meer sportnieuws