'Arsenal laat Xhaka gaan: fraaie vervanger op komst'

141
'Arsenal laat Xhaka gaan: fraaie vervanger op komst'

Het is Arsenal uiteindelijk toch niet gelukt om beslag te leggen op de Engelse titel. Maar de Gunners zagen hun goede prestaties in de Premier League wel beloond worden met een ticket voor de Champions League. Om daarin een rol van betekenis te spelen, zal er echter aan de selectie gesleuteld moeten worden.


Lange tijd zag het er naar uit dat de Gunners voor het eerst sinds 2004 nog eens beslag zouden leggen op de titel. Maar in de laatste fase van het seizoen werd te vaak met punten gesmodderd, terwijl de uiteindelijke kampioen Manchester City amper nog steken liet vallen. De Londense club moest dus vrede nemen met de tweede plaats. Het daarbij horende ticket voor de Champions League is echter een mooie troostprijs.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Terug naar Bundesliga

Om in het Kampioenenbal ook een rol van betekenis te kunnen spelen, zal er wel gesleuteld moeten worden aan de selectie van coach Mikel Arteta. Met name op het middenveld worden de nodige veranderingen verwacht. Zo is Granit Xhaka onderweg naar de uitgang. De Zwitserse middenvelder zou op de terugweg naar de Bundesliga zijn. Volgens BILD zit zijn transfer naar Bayer Leverkusen inmiddels in de afrondende fase.

Engelse international

Xhaka stond dit seizoen wel doorgaans in de basis bij Arsenal en dus moet een geschikte vervanger voorzien worden. Daarvoor zouden de Gunners hoog mikken. Volgens The Mirror zou men immers doordrukken voor Declan Rice. De sterkhouder gegeerde sterkhouder van West Ham United zou zelf ook een voorkeur hebben voor een overgang naar het Emirates Stadium, al zal hij wel een smak geld moeten kosten. Als alternatief voor Rice wordt Feyenoord-aanvoerder Orkun Kokcü dan weer genoemd.

Arsenal doet volgend seizoen weer mee voor de titel ...

Meest recent

Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

33
33
‘Afgebrand in Nederland: Club-ster slaat vernietigend terug’

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

33
33
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

78
78
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

112
112
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

68
68
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

74
74
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

88
88
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

88
88
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

63
63
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

34
34
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

165
165
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

105
105
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

53
53
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

63
63
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

26
26
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

272
272
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

73
73
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

124
124
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

102
102
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

109
109
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

344
344
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

69
69
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

71
71

Meer sportnieuws