'Arsenal laat Xhaka gaan: fraaie vervanger op komst'

141 stemmen
'Arsenal laat Xhaka gaan: fraaie vervanger op komst'

Het is Arsenal uiteindelijk toch niet gelukt om beslag te leggen op de Engelse titel. Maar de Gunners zagen hun goede prestaties in de Premier League wel beloond worden met een ticket voor de Champions League. Om daarin een rol van betekenis te spelen, zal er echter aan de selectie gesleuteld moeten worden.


Lange tijd zag het er naar uit dat de Gunners voor het eerst sinds 2004 nog eens beslag zouden leggen op de titel. Maar in de laatste fase van het seizoen werd te vaak met punten gesmodderd, terwijl de uiteindelijke kampioen Manchester City amper nog steken liet vallen. De Londense club moest dus vrede nemen met de tweede plaats. Het daarbij horende ticket voor de Champions League is echter een mooie troostprijs.

LEES OOK: 'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Terug naar Bundesliga

Om in het Kampioenenbal ook een rol van betekenis te kunnen spelen, zal er wel gesleuteld moeten worden aan de selectie van coach Mikel Arteta. Met name op het middenveld worden de nodige veranderingen verwacht. Zo is Granit Xhaka onderweg naar de uitgang. De Zwitserse middenvelder zou op de terugweg naar de Bundesliga zijn. Volgens BILD zit zijn transfer naar Bayer Leverkusen inmiddels in de afrondende fase.

Engelse international

Xhaka stond dit seizoen wel doorgaans in de basis bij Arsenal en dus moet een geschikte vervanger voorzien worden. Daarvoor zouden de Gunners hoog mikken. Volgens The Mirror zou men immers doordrukken voor Declan Rice. De sterkhouder gegeerde sterkhouder van West Ham United zou zelf ook een voorkeur hebben voor een overgang naar het Emirates Stadium, al zal hij wel een smak geld moeten kosten. Als alternatief voor Rice wordt Feyenoord-aanvoerder Orkun Kokcü dan weer genoemd.

Arsenal doet volgend seizoen weer mee voor de titel ...

Meest recent

Miljoenen keren bekeken: Celine Dept laat tranen rollen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

0
0
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

15
15
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

336
336
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

88
88
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

257
257
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

139
139
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

227
227
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

169
169
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1012
1012
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

77
77
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

413
413
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

234
234
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

636
636
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

730
730
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

82
82
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

163
163
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

796
796
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

95
95
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

72
72
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

70
70
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

170
170
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

117
117

Meer sportnieuws