'Make-over Real Madrid: grote kuis wordt ingezet'

door
'Make-over Real Madrid: grote kuis wordt ingezet'

Real Madrid heeft een behoorlijk tegenvallend seizoen achter de rug. De Koninklijke won weliswaar de Spaanse beker, maar werd in La Liga duidelijk afgetroefd door aartsrivaal FC Barcelona en werd in de halve finales van de Champions League overklast door Manchester City. Die matige resultaten zullen niet zonder gevolgen blijven op de transfermarkt.


De Madrilenen waren in de voorbije jaren bijzonder succesvol met hun huidige selectie, niet in het minst in de Champions League. Maar heel wat van die sterkhouders beginnen aardig op leeftijd te geraken en dus is een generatiewissel nodig. Met Aurélien Tchouaméni en Eduardo Camavinga werden tijdens de voorbije mercato's alvast enkele jonge toptalenten aangetrokken die in de komende jaren het mooie weer moeten gaan maken in het Estadio Santiago Bernabeu.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

Nieuwe Galactico

Zij krijgen komende zomer wellicht het gezelschap van nog een ander supertalent. Zo geraakte immers bekend dat Real de strijd om Jude Bellingham volledig naar zich toe aan het trekken is. De 19-jarige middenvelder was afgelopen WK nog één van de smaakmakers op het middenveld van Engeland. En ook bij Borussia Dortmund speelde Bellingham al een tijdje de pannen van het dak. Zijn komst zou volgende week afgerond worden na de ontknoping in de Duitse titelstrijd.

Duo op weg naar uitgang

En ook in andere linies wordt nog versterking verwacht. Daartegenover moet echter ook ruimte gecreëerd worden in de selectie en de grote kuis werd inmiddels al ingezet. Zo meldt transferautoriteit Fabrizio Romano dat het aflopende contract van Mariano Diaz niet verlengd wordt. De spits speelde sowieso al geen hoofdrol meer in de sportieve plannen. En ook Marco Asensio is op weg naar de uitgang. Real had zijn contract nochtans graag verlengd, maar men vond geen overeenkomst. De Spanjaard kan dus als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club.

Real Madrid is de grootste club ter wereld ...

Meest recent

'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

40
40
Lammens beeft bij Man Utd: nieuwe coach grijpt drastisch in

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

13
13
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

67
67
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

243
243
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

14
14
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

52
52
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

447
447
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

347
347
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

232
232
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

279
279
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

81
81
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

647
647
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

235
235
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

440
440
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

688
688
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

215
215
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

417
417
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

188
188
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

179
179
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

171
171
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

78
78
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

269
269
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

82
82
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

352
352
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

232
232

Meer sportnieuws