'Make-over Real Madrid: grote kuis wordt ingezet'

door
'Make-over Real Madrid: grote kuis wordt ingezet'

Real Madrid heeft een behoorlijk tegenvallend seizoen achter de rug. De Koninklijke won weliswaar de Spaanse beker, maar werd in La Liga duidelijk afgetroefd door aartsrivaal FC Barcelona en werd in de halve finales van de Champions League overklast door Manchester City. Die matige resultaten zullen niet zonder gevolgen blijven op de transfermarkt.


De Madrilenen waren in de voorbije jaren bijzonder succesvol met hun huidige selectie, niet in het minst in de Champions League. Maar heel wat van die sterkhouders beginnen aardig op leeftijd te geraken en dus is een generatiewissel nodig. Met Aurélien Tchouaméni en Eduardo Camavinga werden tijdens de voorbije mercato's alvast enkele jonge toptalenten aangetrokken die in de komende jaren het mooie weer moeten gaan maken in het Estadio Santiago Bernabeu.

LEES OOK: 'Vini zorgt voor aardschok: supertransfer van 150 miljoen'

Nieuwe Galactico

Zij krijgen komende zomer wellicht het gezelschap van nog een ander supertalent. Zo geraakte immers bekend dat Real de strijd om Jude Bellingham volledig naar zich toe aan het trekken is. De 19-jarige middenvelder was afgelopen WK nog één van de smaakmakers op het middenveld van Engeland. En ook bij Borussia Dortmund speelde Bellingham al een tijdje de pannen van het dak. Zijn komst zou volgende week afgerond worden na de ontknoping in de Duitse titelstrijd.

Duo op weg naar uitgang

En ook in andere linies wordt nog versterking verwacht. Daartegenover moet echter ook ruimte gecreëerd worden in de selectie en de grote kuis werd inmiddels al ingezet. Zo meldt transferautoriteit Fabrizio Romano dat het aflopende contract van Mariano Diaz niet verlengd wordt. De spits speelde sowieso al geen hoofdrol meer in de sportieve plannen. En ook Marco Asensio is op weg naar de uitgang. Real had zijn contract nochtans graag verlengd, maar men vond geen overeenkomst. De Spanjaard kan dus als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club.

Real Madrid is de grootste club ter wereld ...

Meest recent

‘Anderlecht duizelt: dribbelkoning op weg naar RSCA’

Anderlecht-fans voelen het meteen. RSCA kijkt naar een dribbelkoning en dat maakt iets los. Het ...

128
128
Barça heeft eerste aanwinst beet: Deco bevestigt deal

FC Barcelona prijkt voorlopig wel opnieuw aan de leiding in LaLiga, maar de voorbije maanden werd ...

16
16
'Union slaat weer toe: 5,5 miljoen voor tweede aanwinst'

Terwijl bij de meeste teams in de Jupiler Pro League de wintermercato nog echt van start moet gaan, ...

55
55
Hasi doet voorspelling over komst nieuwe spits

Anderlecht zal na een tegenvallende decembermaand uit een ander vaatje moeten tappen om in de tweede ...

132
132
AA Gent pakt uit: revelatie tekent bij tot 2030

Bij AA Gent bereiden ze zich momenteel in Spanje voor op de tweede seizoenshelft. Daarbij geeft Rik ...

64
64
"Zo word ik sneller dronken”: Messi onthult favoriete drankje

Lionel Messi staat bekend als het toonbeeld van rust en discipline, maar achter dat kalme imago ...

34
34
Club liet JPL-revelatie glippen: "Ze begrepen het niet"

Club Brugge zag de voorbije jaren al heel wat spelers uit de eigen jeugdopleiding doorbreken, ...

128
128
CEO gooit transferplannen Beerschot op tafel

In de Challenger Pro League lijkt de strijd om de twee rechtstreekse promotietickets al gestreden te ...

208
208
'Genk moet echt vrezen: deze club drukt door voor El Ouahdi'

Voor KRC Genk belooft het nog een hete transferwinter te worden. De Limburgers dreigen immers ...

297
297
Soap escaleert: Nainggolan maakt duidelijk transferstatement

Het lijkt erop dat we in de Challenger Pro League een heuse transfersoap gaan krijgen. Het ...

153
153
Arteta komt met straffe uitspraken over Trossard

Een halfjaar geleden leek het er nog op dat Leandro Trossard vrede zou moeten nemen met een rol in ...

84
84
'Antwerp haakt af: kampioenenspeler niét terug'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

382
382
Anderlecht begint 2026 meteen met enorme domper

RSC Anderlecht speelde om 14u30 op oefenstage zijn enige oefenduel. De Brusselaars namen het op ...

548
548
Stijnen ontkent 'lek' bij Patro: "Nainggolan wil graag"

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

136
136
Vermant dropt straf nieuws: "Daar wil ik spelen"

Romeo Vermant is de laatste weken goed bezig bij Club Brugge. De Belgische aanvaller vond regelmatig ...

155
155
KRC Genk verliest opvallende pion aan Roda JC

KRC Genk heeft een van zijn pionnen binnen de jeugdafdeling moeten laten gaan. Kevin Van Dessel, die ...

140
140
Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Ivan Leko is sinds enkele weken trainer van Club Brugge en voordien was hij aan de slag bij AA Gent. ...

119
119
Thorgan Hazard gooit toekomstplannen op tafel

Bij Anderlecht ligt er deze winter heel veel werk op de plank voor sportief directeur Olivier ...

242
242
'De Bruyne schokt met bliksemvertrek bij Napoli'

Kevin De Bruyne maakte vorige zomer toch een opvallende carrièremove nadat duidelijk werd dat ...

1965
1965
'Nieuwe domper Hayen: Genk verliest nog sterkhouder'

KRC Genk reisde dinsdag af naar Spanje, waar Nicky Hayen zijn troepen helemaal moet zien klaar te ...

484
484
'Renard wil toeslaan: winger van 6 miljoen voor Anderlecht'

Voor Olivier Renard zou het weleens een cruciale wintermercato kunnen worden. De sportief directeur ...

324
324
'Ngonge wordt ploegmaat van verrassende Rode Duivel'

Iets meer dan een jaar geleden maakte Cyril Ngonge nog verrassend zijn debuut als Rode Duivel, maar ...

96
96
Anderlecht mag toptalent definitief van wenslijst schrappen

Het is bij Anderlecht voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst van de winter. Het is wel de ...

80
80
Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Bij AA Gent moesten ze vorige maand plotsklaps op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Club Brugge ...

139
139
'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

400
400

Meer sportnieuws