Club Brugge krijgt boodschap uit VS: "Hij is overal succesvol"

door
Club Brugge krijgt boodschap uit VS:

Club Brugge heeft in zijn tweede laatste duels van het seizoen niets meer te winnen en dus wordt op Jan Breydel al volop toegewerkt naar komend seizoen. Donderdag werd bijvoorbeeld de nieuwe hoofdtrainer gepresenteerd. Zo slaagde Blauw-Zwart erin om Ronny Deila bij Standard los te wringen.


Club was jarenlang bijzonder stabiel wat betreft zijn trainerskeuzes. Maar daar kwam begin 2022 verandering. Op zo'n anderhalf jaar stonden liefst 5 hoofdtrainers aan het roer bij Blauw-Zwart: Philippe Clement, Alfred Schreuder, Carl Hoefkens, Scott Parker en Rik De Mil. Vanaf komende zomer is het dus aan Deila aan Club te doen aanknopen met de successen van weleer. Geen gemakkelijke opdracht, maar het geloof in de Noor is erg groot. Niet in het minst bij Nick Cushing.

LEES OOK: Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Garantie op succes

De 38-jarige Engelsman werkte destijds als assistent van Deila bij New York City FC en volgde hem daarna op als hoofdcoach. Volgens hem is zijn voormalige leermeester een garantie op succes. "Ronny is een excellente voetbaltrainer en zal overal waar hij gaat succesvol zijn", stelt Cushing met contentmaker Glenn Crooks. "Hij was succesvol hier, ik heb zoveel van hem geleerd. En ook dit seizoen was succesvol. Hij kreeg een team dat 14de was geworden en onder grote druk stond. Maar hij won veel matchen, hij veranderde het gevoel en de speelwijze bij Standard. Ik heb veel van hun wedstrijden gezien. Ronny verdient ook alle succes want hij werkt enorm hard."

Titel en indruk maken in Europa

Cushing twijfelt er dan ook niet aan dat Deila het helemaal zal waarmaken bij Club. "Hij en Efrain Juarez (zijn vaste assistent, red.) zullen succes boeken in Brugge, daar ben ik zeker van. Zij hebben nu deze stap gezet om de Belgische competitie te gaan winnen. Ze willen ook competitief zijn in de Conference League. En op termijn willen ze in de Europa League of Champions League gaan spelen. Volgens mij is het een uitstekende aanstelling voor Club Brugge want die twee gasten zullen hun team pushen en verbeteren, daar ben ik zeker van."

Club is nu al dé titelfavoriet voor volgend seizoen ...

Meest recent

'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

0
0
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

19
19
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

47
47
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

36
36
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

129
129
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

101
101
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

224
224
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

125
125
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

230
230
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

199
199
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

119
119
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

89
89
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

162
162
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

45
45
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

178
178
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

71
71
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

289
289
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

95
95
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

83
83
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

364
364
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

125
125
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

65
65
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

59
59
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

57
57
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

318
318

Meer sportnieuws