Club Brugge krijgt boodschap uit VS: "Hij is overal succesvol"

door
Club Brugge krijgt boodschap uit VS:

Club Brugge heeft in zijn tweede laatste duels van het seizoen niets meer te winnen en dus wordt op Jan Breydel al volop toegewerkt naar komend seizoen. Donderdag werd bijvoorbeeld de nieuwe hoofdtrainer gepresenteerd. Zo slaagde Blauw-Zwart erin om Ronny Deila bij Standard los te wringen.


Club was jarenlang bijzonder stabiel wat betreft zijn trainerskeuzes. Maar daar kwam begin 2022 verandering. Op zo'n anderhalf jaar stonden liefst 5 hoofdtrainers aan het roer bij Blauw-Zwart: Philippe Clement, Alfred Schreuder, Carl Hoefkens, Scott Parker en Rik De Mil. Vanaf komende zomer is het dus aan Deila aan Club te doen aanknopen met de successen van weleer. Geen gemakkelijke opdracht, maar het geloof in de Noor is erg groot. Niet in het minst bij Nick Cushing.

LEES OOK: "Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Garantie op succes

De 38-jarige Engelsman werkte destijds als assistent van Deila bij New York City FC en volgde hem daarna op als hoofdcoach. Volgens hem is zijn voormalige leermeester een garantie op succes. "Ronny is een excellente voetbaltrainer en zal overal waar hij gaat succesvol zijn", stelt Cushing met contentmaker Glenn Crooks. "Hij was succesvol hier, ik heb zoveel van hem geleerd. En ook dit seizoen was succesvol. Hij kreeg een team dat 14de was geworden en onder grote druk stond. Maar hij won veel matchen, hij veranderde het gevoel en de speelwijze bij Standard. Ik heb veel van hun wedstrijden gezien. Ronny verdient ook alle succes want hij werkt enorm hard."

Titel en indruk maken in Europa

Cushing twijfelt er dan ook niet aan dat Deila het helemaal zal waarmaken bij Club. "Hij en Efrain Juarez (zijn vaste assistent, red.) zullen succes boeken in Brugge, daar ben ik zeker van. Zij hebben nu deze stap gezet om de Belgische competitie te gaan winnen. Ze willen ook competitief zijn in de Conference League. En op termijn willen ze in de Europa League of Champions League gaan spelen. Volgens mij is het een uitstekende aanstelling voor Club Brugge want die twee gasten zullen hun team pushen en verbeteren, daar ben ik zeker van."

Club is nu al dé titelfavoriet voor volgend seizoen ...

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

17
17
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

46
46
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

84
84
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

148
148
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

216
216
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

81
81
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

63
63
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

154
154
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

477
477
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

191
191
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

723
723
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

178
178
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

126
126
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

154
154
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

228
228
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

651
651
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

65
65
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

364
364
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

304
304
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

181
181
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

424
424
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

202
202
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

70
70
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

54
54
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

318
318

Meer sportnieuws