Puzzelwerken De Mil: Club met waslijst afwezigen tegen Genk

door
Puzzelwerken De Mil: Club met waslijst afwezigen tegen Genk

Club Brugge haalde in de voorbije dagen de headlines met de aanstelling van Ronny Deila als nieuwe hoofdcoach voor volgend seizoen. Maar Blauw-Zwart heeft in de huidige jaargang wel nog twee wedstrijden te spelen. Aanstaande zondag komt bijvoorbeeld KRC Genk op bezoek in het Jan Breydel-stadion.


De Bruggelingen wisten zich afgelopen weekend te herpakken met een overwinning tegen Antwerp FC, goed voor de eerste punten van de Play-Off-campagne. Veel leverde die overwinning evenwel niet op: Club is sowieso veroordeeld tot de vierde plaats. Maar om de thuisfans een laatste keer dit seizoen te bedanken, wil Blauw-Zwart zondag tegen Genk opnieuw een goed resultaat neerzetten. Bovendien zullen de spelers dan een eerste keer de shirts voor volgend seizoen showen.

LEES OOK: De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

Lang op strafbankje

Club heeft dus voldoende redenen om nog een laatste keer voluit te gaan voor eigen volk. Maar Rik De Mil zal in zijn voorlaatste match als hoofdcoach wel serieus moeten schuiven met zijn pionnen. Noa Lang is bijvoorbeeld geschorst nadat hij vorige week opnieuw een gele kaart pakte. Daarnaast hebben de Bruggelingen ook nog eens te maken met een hele waslijst aan geblesseerden.

Ook Spileers en Mata out

Zo bevestigde De Mil op zijn persbabbel van vrijdag dat nu ook Jorne Spileers in de ziekenboeg ligt. Die werd al bevolkt door Lynnt Audoor, Dedryck Boyata, Clinton Mata, Ferran Jutgla en Andreas Skov Olsen. De Deense flankaanvaller kon alweer trainen, maar de partij van zondag komt nog te vroeg. Daarnaast zijn Tajon Buchanan, Kamal Sowah en Roman Yaremchuk hoogst onzeker.

In welke linie heeft Club het meest nood aan zomerse versterking?

Meest recent

Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

90
90
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

46
46
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

36
36
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

28
28
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

221
221
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

202
202
Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

151
151
Lavia níét naar Jonge Duivels: oorzaak bizarre soap bekend

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

106
106
'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Nu het seizoen even onderbroken is door het interland-voetbal, is het voor de clubs een ideaal ...

76
76
'Nervositeit bij Anderlecht: vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

364
364
Op naar titanenduel: analisten geven dé titelfavoriet

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

206
206
2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

107
107
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

83
83
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

91
91
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

47
47
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

167
167
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

99
99
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

71
71
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

311
311
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

435
435
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

153
153
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

179
179
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

104
104
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

176
176
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

263
263

Meer sportnieuws