Puzzelwerken De Mil: Club met waslijst afwezigen tegen Genk

door
Puzzelwerken De Mil: Club met waslijst afwezigen tegen Genk

Club Brugge haalde in de voorbije dagen de headlines met de aanstelling van Ronny Deila als nieuwe hoofdcoach voor volgend seizoen. Maar Blauw-Zwart heeft in de huidige jaargang wel nog twee wedstrijden te spelen. Aanstaande zondag komt bijvoorbeeld KRC Genk op bezoek in het Jan Breydel-stadion.


De Bruggelingen wisten zich afgelopen weekend te herpakken met een overwinning tegen Antwerp FC, goed voor de eerste punten van de Play-Off-campagne. Veel leverde die overwinning evenwel niet op: Club is sowieso veroordeeld tot de vierde plaats. Maar om de thuisfans een laatste keer dit seizoen te bedanken, wil Blauw-Zwart zondag tegen Genk opnieuw een goed resultaat neerzetten. Bovendien zullen de spelers dan een eerste keer de shirts voor volgend seizoen showen.

LEES OOK: Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

Lang op strafbankje

Club heeft dus voldoende redenen om nog een laatste keer voluit te gaan voor eigen volk. Maar Rik De Mil zal in zijn voorlaatste match als hoofdcoach wel serieus moeten schuiven met zijn pionnen. Noa Lang is bijvoorbeeld geschorst nadat hij vorige week opnieuw een gele kaart pakte. Daarnaast hebben de Bruggelingen ook nog eens te maken met een hele waslijst aan geblesseerden.

Ook Spileers en Mata out

Zo bevestigde De Mil op zijn persbabbel van vrijdag dat nu ook Jorne Spileers in de ziekenboeg ligt. Die werd al bevolkt door Lynnt Audoor, Dedryck Boyata, Clinton Mata, Ferran Jutgla en Andreas Skov Olsen. De Deense flankaanvaller kon alweer trainen, maar de partij van zondag komt nog te vroeg. Daarnaast zijn Tajon Buchanan, Kamal Sowah en Roman Yaremchuk hoogst onzeker.

In welke linie heeft Club het meest nood aan zomerse versterking?

Meest recent

'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

27
27
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

80
80
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

92
92
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

159
159
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

40
40
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

108
108
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

69
69
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

80
80
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

74
74
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

68
68
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

447
447
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

394
394
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

70
70
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

212
212
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

248
248
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

253
253
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

75
75
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

177
177
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

54
54
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

29
29
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

424
424
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

521
521
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

429
429
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

62
62
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

44
44

Meer sportnieuws