Puzzelwerken De Mil: Club met waslijst afwezigen tegen Genk

door
Puzzelwerken De Mil: Club met waslijst afwezigen tegen Genk

Club Brugge haalde in de voorbije dagen de headlines met de aanstelling van Ronny Deila als nieuwe hoofdcoach voor volgend seizoen. Maar Blauw-Zwart heeft in de huidige jaargang wel nog twee wedstrijden te spelen. Aanstaande zondag komt bijvoorbeeld KRC Genk op bezoek in het Jan Breydel-stadion.


De Bruggelingen wisten zich afgelopen weekend te herpakken met een overwinning tegen Antwerp FC, goed voor de eerste punten van de Play-Off-campagne. Veel leverde die overwinning evenwel niet op: Club is sowieso veroordeeld tot de vierde plaats. Maar om de thuisfans een laatste keer dit seizoen te bedanken, wil Blauw-Zwart zondag tegen Genk opnieuw een goed resultaat neerzetten. Bovendien zullen de spelers dan een eerste keer de shirts voor volgend seizoen showen.

LEES OOK: Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Lang op strafbankje

Club heeft dus voldoende redenen om nog een laatste keer voluit te gaan voor eigen volk. Maar Rik De Mil zal in zijn voorlaatste match als hoofdcoach wel serieus moeten schuiven met zijn pionnen. Noa Lang is bijvoorbeeld geschorst nadat hij vorige week opnieuw een gele kaart pakte. Daarnaast hebben de Bruggelingen ook nog eens te maken met een hele waslijst aan geblesseerden.

Ook Spileers en Mata out

Zo bevestigde De Mil op zijn persbabbel van vrijdag dat nu ook Jorne Spileers in de ziekenboeg ligt. Die werd al bevolkt door Lynnt Audoor, Dedryck Boyata, Clinton Mata, Ferran Jutgla en Andreas Skov Olsen. De Deense flankaanvaller kon alweer trainen, maar de partij van zondag komt nog te vroeg. Daarnaast zijn Tajon Buchanan, Kamal Sowah en Roman Yaremchuk hoogst onzeker.

In welke linie heeft Club het meest nood aan zomerse versterking?

Meest recent

'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

76
76
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

18
18
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

10
10
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

160
160
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

52
52
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

197
197
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

116
116
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

166
166
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

62
62
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

232
232
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

286
286
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

48
48
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

150
150
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

84
84
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

212
212
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

194
194
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

203
203
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

25
25
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

217
217
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

285
285
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

297
297
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

152
152
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

48
48
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

109
109
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

145
145

Meer sportnieuws