Puzzelwerken De Mil: Club met waslijst afwezigen tegen Genk

door
Puzzelwerken De Mil: Club met waslijst afwezigen tegen Genk

Club Brugge haalde in de voorbije dagen de headlines met de aanstelling van Ronny Deila als nieuwe hoofdcoach voor volgend seizoen. Maar Blauw-Zwart heeft in de huidige jaargang wel nog twee wedstrijden te spelen. Aanstaande zondag komt bijvoorbeeld KRC Genk op bezoek in het Jan Breydel-stadion.


De Bruggelingen wisten zich afgelopen weekend te herpakken met een overwinning tegen Antwerp FC, goed voor de eerste punten van de Play-Off-campagne. Veel leverde die overwinning evenwel niet op: Club is sowieso veroordeeld tot de vierde plaats. Maar om de thuisfans een laatste keer dit seizoen te bedanken, wil Blauw-Zwart zondag tegen Genk opnieuw een goed resultaat neerzetten. Bovendien zullen de spelers dan een eerste keer de shirts voor volgend seizoen showen.

LEES OOK: Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Lang op strafbankje

Club heeft dus voldoende redenen om nog een laatste keer voluit te gaan voor eigen volk. Maar Rik De Mil zal in zijn voorlaatste match als hoofdcoach wel serieus moeten schuiven met zijn pionnen. Noa Lang is bijvoorbeeld geschorst nadat hij vorige week opnieuw een gele kaart pakte. Daarnaast hebben de Bruggelingen ook nog eens te maken met een hele waslijst aan geblesseerden.

Ook Spileers en Mata out

Zo bevestigde De Mil op zijn persbabbel van vrijdag dat nu ook Jorne Spileers in de ziekenboeg ligt. Die werd al bevolkt door Lynnt Audoor, Dedryck Boyata, Clinton Mata, Ferran Jutgla en Andreas Skov Olsen. De Deense flankaanvaller kon alweer trainen, maar de partij van zondag komt nog te vroeg. Daarnaast zijn Tajon Buchanan, Kamal Sowah en Roman Yaremchuk hoogst onzeker.

In welke linie heeft Club het meest nood aan zomerse versterking?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

22
22
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

56
56
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

104
104
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

180
180
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

244
244
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

93
93
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

74
74
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

173
173
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

513
513
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

199
199
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

740
740
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

190
190
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

159
159
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

236
236
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

662
662
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

374
374
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

320
320
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

185
185
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

430
430
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

204
204
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

327
327

Meer sportnieuws