'Nog een Europese topclub schiet in actie voor Vermeeren'

door
'Nog een Europese topclub schiet in actie voor Vermeeren'

Zondag kan Antwerp een volksfeest ontketenen door met winst tegen Union zijn eerste titel in 66 jaar te pakken. Daarna wacht de Great Old echter nog een grote uitdaging: bevestigen in eigen land én trachten om de groepsfase van de Champions League te halen. Dat zal mogelijk wel zonder enkele smaakmakers moeten gebeuren, want een aantal spelers blijken gegeerd.


Willian Pacho trekt sowieso al naar Eintracht Frankfurt en ook doelman Jean Butez zette de deur al open voor een transfer. Een andere speler die de voorbije maanden heel wat aandacht wist te trekken, is Arthur Vermeeren. De nog altijd maar 18-jarige middenvelder brak dit seizoen helemaal door en maakt indruk door zijn rust en de manier waarop hij zich moeiteloos wist aan te passen aan een hoger niveau.

De stormachtige ontwikkeling van Vermeeren lijkt niet onopgemerkt te blijven bij de absolute Europese top. Zo zou niemand minder dan FC Barcelona in de zomer een poging willen wagen om het talent binnen te halen, maar er zijn nog meer kapers op de kust. Tuttomercatoweb weet dat ook Manchester United en AC Milan de situatie van Vermeeren op de voet volgen.

LEES OOK: AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

Banden met Van Bommel

De Rossoneri kopen dezer dagen graag Belgisch in. Met Alexis Saelemaekers, Aster Vranckx, Charles De Ketelaere en Divock Origi hebben ze al vier landgenoten in de rangen en ook Loïs Openda zou hoog op het verlanglijstje voor de zomer staan. Als Milan in actie schiet voor Vermeeren, kan technisch directeur Paolo Maldini alvast de banden aanhalen met Mark van Bommel. De Antwerp-coach speelde van 2011 tot 2012 immers nog anderhalf jaar in San Siro.

Zou AC Milan een goede club zijn voor Vermeeren?

Meest recent

'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

39
39
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

50
50
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

80
80
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

160
160
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

37
37
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

172
172
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

306
306
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

116
116
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

91
91
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

472
472
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

68
68
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

356
356
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

193
193
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

323
323
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

467
467
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

270
270
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

230
230
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

320
320
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

385
385
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

390
390
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

326
326
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

496
496
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

715
715
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

268
268

Meer sportnieuws