'Eden Hazard plots genoemd voor gevoelige ruildeal'

969 stemmen
'Eden Hazard plots genoemd voor gevoelige ruildeal'

Nog twee competitiewedstrijden te gaan en ook voor Real Madrid zit het seizoen erop. De kans dat coach Carlo Ancelotti in die resterende duels op Eden Hazard rekent, blijft evenwel klein. Ondertussen wordt er volop gespeculeerd over de toekomst van de voormalige Rode Duivel.


In de zomer van 2019 legde Real nog een slordige 100 miljoen euro neer om de Belg over te nemen van Chelsea FC, waar hij jarenlang één van de beste spelers in de Premier League was. Maar in zijn eerste seizoenen bij de Koninklijke werd Hazard geplaagd door de ene blessure na de andere. In de huidige jaargang is hij dan weer volledig hersteld van zijn kwetsuren, maar haalt hij zijn gewenste niveau niet meer en krijgt hij amper nog kansen van Ancelotti.

LEES OOK: 'Straf: Club Brugge hield interesse van Tottenham af'

Kane als nieuwe spits

De situatie ziet er dus uitzichtloos uit, bijgevolg wordt Hazard gelinkt aan verschillende andere ploegen. Bij Cadena Ser komt men alvast met een opmerkelijk gerucht. Het Spaanse medium beweert dat Real zijn zinnen heeft gezet op Harry Kane. Maar hoewel de Engelse topspits komende zomer zijn laatste contractjaar ingaat bij Tottenham Hotspur, moet hij nog steeds een smak geld kosten. Om die prijs te drukken en extra salarisbudget vrij te maken, zou Hazard volgens de genoemde bron de omgekeerde beweging kunnen maken.

Gelukkig in Madrid

Moesten deze geruchten al kloppen, is het maar de vraag of Hazard zo'n overstap zou zien zitten. Hoewel zijn carrière bij Real op een dood spoor zit, liet Hazard al meermaals verstaan dat hij zijn contract bij Real, dat loopt tot medio 2024, gewoon wil uit doen. Hij verdient dan ook een royaal salaris en zijn gezin voelt zich goed in de Spaanse hoofdstad. Bovendien heeft hij natuurlijk een uitgebreid verleden bij Chelsea FC, waardoor een overstap naar een andere Londense club behoorlijk gevoelig zou liggen.

🚀

Denkt u dat Hazard het niveau van de Premier League nog aan kan?

Meest recent

'Anderlecht nu helemaal los: komst spelmaker in stroomversnelling'

RSC Anderlecht heeft zijn vierde zomeraanwinst binnen. Woensdagavond werd de Finse flankaanvaller ...

170
170
Club ziet transfer crashen: toptarget krijgt harde boodschap

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

221
221
Kompany kijkt op: drastische transferbeslissing Bayern

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

68
68
Witte rook: Anderlecht presenteert nieuwe topaanvaller

Nadat het eerder al versterking haalde voor de defensie en het middenveld, heeft RSC Anderlecht ook ...

472
472
Club haalt international binnen: transfersom valt lager uit

Club Brugge heeft zijn vierde aanwinst van de zomermercato zo goed als beet. Behoudens last-minute ...

319
319
Contract tot 2028: Janssen heeft opvallende nieuwe club

Met Vincent Janssen heeft de Jupiler Pro League één van zijn smaakmakers van de ...

76
76
Cercle strikt Belgische aanwinst, ook Charleroi versterkt middenveld

Nog anderhalve week te gaan en het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat van start. De ...

33
33
Onverwachte climax DAZN-soap: groot nieuws voor voetbalkijker

De Pro League kwam woensdag met groot nieuws naar buiten. Niet alleen onthulde het zijn nieuwe ...

492
492
'Club pakt fors uit: enorm bedrag voor vierde zomeraanwinst'

Club Brugge staat op punt om zijn achterhoede van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Volgens ...

655
655
'Arsenal wil titel verlengen: monstersom voor PL-smaakmaker'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

173
173
‘Anderlecht slaat toe: geniale 10 met gouden linker’

Anderlecht zoekt deze zomer extra creativiteit en is daarbij op een opvallend spoor beland. Het ...

714
714
'Plots nieuwe opening voor transfer De Ketelaere naar PSG'

Hij genoot de voorbije dagen van een welverdiende vakantie in het gezelschap van onder meer Kevin De ...

65
65
Godts spreekt klare taal over mogelijke transfer

Het bleek uiteindelijk net niet genoeg voor een plaats in de WK-selectie van de Rode Duivels, maar ...

84
84
'Standard troeft Essevee af voor nieuwste aanwinst'

Iets meer dan een week voor de start van het seizoen in de Jupiler Pro League zijn de meeste ...

174
174
De Bruyne en De Ketelaere laten internet ontploffen

Kevin De Bruyne geniet momenteel van een vakantie op Ibiza, maar de Rode Duivel zorgt ook naast het ...

86
86
'Hasi blijft Belgisch gaan en klopt nu ook aan bij Union'

Besnik Hasi werd in februari op straat gezet bij Anderlecht omdat de resultaten tegenvielen, maar ...

108
108
Grote verrassing: Pro League en DAZN samen verder tot 2030

Het vorige seizoen was bijzonder tumultueus voor de Belgische voetbalclubs én ...

277
277
Anderlecht heeft aanwinst beet: coach bevestigt transfer

Anderlecht zit met de volle focus bij zijn terugwedstrijd van donderdagavond tegen Hammarby in de ...

490
490
Standard is toptalent definitief kwijt

Standard droomt volgend seizoen van een Europees ticket en heeft daarvoor deze zomer al de nodige ...

98
98
Leko haalt keihard uit naar concurrenten: "Dat is raar"

Binnen twee dagen gaat het Belgische voetbalseizoen officieel van start met de Supercup. Die wordt ...

410
410
Alarmbellen gaan af: Genk slikt wéér pandoering

Een dikke week voor de start van de competitie lijken ze bij KRC Genk met zorgen te zitten. De ...

413
413
Bruno doet oproep aan de fans van Anderlecht

Het is morgen al een cruciaal duel voor RSC Anderlecht. Er moét gewonnen worden van Hammarby, ...

338
338
Lokeren rondt zeer lucratieve transfer officieel af

Net zoals elke Belgische club leeft ook Sporting Lokeren van de transfergelden van uitgaande ...

112
112
Realistische Kana: "Zijn geen favoriet tegen Hammbarby"

RSC Anderlecht speelde degelijk, maar zeker niet overweldigend goed tegen Hammarby. Dat kan ook niet ...

251
251
Cercle Brugge pakt uit met enorme stunttransfer

Cercle Brugge heeft zopas een nieuwe speler voorgesteld. De Bruggelingen wisten voor een toch wel ...

197
197

Meer sportnieuws