'Eden Hazard plots genoemd voor gevoelige ruildeal'

door
'Eden Hazard plots genoemd voor gevoelige ruildeal'

Nog twee competitiewedstrijden te gaan en ook voor Real Madrid zit het seizoen erop. De kans dat coach Carlo Ancelotti in die resterende duels op Eden Hazard rekent, blijft evenwel klein. Ondertussen wordt er volop gespeculeerd over de toekomst van de voormalige Rode Duivel.


In de zomer van 2019 legde Real nog een slordige 100 miljoen euro neer om de Belg over te nemen van Chelsea FC, waar hij jarenlang één van de beste spelers in de Premier League was. Maar in zijn eerste seizoenen bij de Koninklijke werd Hazard geplaagd door de ene blessure na de andere. In de huidige jaargang is hij dan weer volledig hersteld van zijn kwetsuren, maar haalt hij zijn gewenste niveau niet meer en krijgt hij amper nog kansen van Ancelotti.

LEES OOK: 12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Kane als nieuwe spits

De situatie ziet er dus uitzichtloos uit, bijgevolg wordt Hazard gelinkt aan verschillende andere ploegen. Bij Cadena Ser komt men alvast met een opmerkelijk gerucht. Het Spaanse medium beweert dat Real zijn zinnen heeft gezet op Harry Kane. Maar hoewel de Engelse topspits komende zomer zijn laatste contractjaar ingaat bij Tottenham Hotspur, moet hij nog steeds een smak geld kosten. Om die prijs te drukken en extra salarisbudget vrij te maken, zou Hazard volgens de genoemde bron de omgekeerde beweging kunnen maken.

Gelukkig in Madrid

Moesten deze geruchten al kloppen, is het maar de vraag of Hazard zo'n overstap zou zien zitten. Hoewel zijn carrière bij Real op een dood spoor zit, liet Hazard al meermaals verstaan dat hij zijn contract bij Real, dat loopt tot medio 2024, gewoon wil uit doen. Hij verdient dan ook een royaal salaris en zijn gezin voelt zich goed in de Spaanse hoofdstad. Bovendien heeft hij natuurlijk een uitgebreid verleden bij Chelsea FC, waardoor een overstap naar een andere Londense club behoorlijk gevoelig zou liggen.

Denkt u dat Hazard het niveau van de Premier League nog aan kan?

Meest recent

Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

2
2
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

59
59
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

62
62
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

300
300
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

177
177
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

408
408
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

171
171
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

116
116
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

502
502
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

83
83
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

302
302
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

267
267
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

552
552
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

822
822
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

899
899
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

359
359
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

47
47
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

310
310
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

677
677
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

361
361
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

385
385
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

178
178
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

261
261
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

369
369
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

741
741

Meer sportnieuws