'Eden Hazard plots genoemd voor gevoelige ruildeal'

door
'Eden Hazard plots genoemd voor gevoelige ruildeal'

Nog twee competitiewedstrijden te gaan en ook voor Real Madrid zit het seizoen erop. De kans dat coach Carlo Ancelotti in die resterende duels op Eden Hazard rekent, blijft evenwel klein. Ondertussen wordt er volop gespeculeerd over de toekomst van de voormalige Rode Duivel.


In de zomer van 2019 legde Real nog een slordige 100 miljoen euro neer om de Belg over te nemen van Chelsea FC, waar hij jarenlang één van de beste spelers in de Premier League was. Maar in zijn eerste seizoenen bij de Koninklijke werd Hazard geplaagd door de ene blessure na de andere. In de huidige jaargang is hij dan weer volledig hersteld van zijn kwetsuren, maar haalt hij zijn gewenste niveau niet meer en krijgt hij amper nog kansen van Ancelotti.

LEES OOK: 'Wintervertrek Tzolis: Club Brugge krijgt cruciaal nieuws'

Kane als nieuwe spits

De situatie ziet er dus uitzichtloos uit, bijgevolg wordt Hazard gelinkt aan verschillende andere ploegen. Bij Cadena Ser komt men alvast met een opmerkelijk gerucht. Het Spaanse medium beweert dat Real zijn zinnen heeft gezet op Harry Kane. Maar hoewel de Engelse topspits komende zomer zijn laatste contractjaar ingaat bij Tottenham Hotspur, moet hij nog steeds een smak geld kosten. Om die prijs te drukken en extra salarisbudget vrij te maken, zou Hazard volgens de genoemde bron de omgekeerde beweging kunnen maken.

Gelukkig in Madrid

Moesten deze geruchten al kloppen, is het maar de vraag of Hazard zo'n overstap zou zien zitten. Hoewel zijn carrière bij Real op een dood spoor zit, liet Hazard al meermaals verstaan dat hij zijn contract bij Real, dat loopt tot medio 2024, gewoon wil uit doen. Hij verdient dan ook een royaal salaris en zijn gezin voelt zich goed in de Spaanse hoofdstad. Bovendien heeft hij natuurlijk een uitgebreid verleden bij Chelsea FC, waardoor een overstap naar een andere Londense club behoorlijk gevoelig zou liggen.

Denkt u dat Hazard het niveau van de Premier League nog aan kan?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

101
101
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

126
126
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

74
74
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

52
52
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

203
203
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

53
53
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

453
453
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

151
151
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

180
180
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

55
55
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

105
105
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

119
119
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

123
123
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

97
97
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

38
38
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

211
211
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

360
360
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

568
568
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

476
476
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich moet bewijzen. De sportief ...

390
390
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

441
441
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

431
431
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd dan ...

689
689
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

649
649
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

152
152

Meer sportnieuws