'Eden Hazard plots genoemd voor gevoelige ruildeal'

969 stemmen
'Eden Hazard plots genoemd voor gevoelige ruildeal'

Nog twee competitiewedstrijden te gaan en ook voor Real Madrid zit het seizoen erop. De kans dat coach Carlo Ancelotti in die resterende duels op Eden Hazard rekent, blijft evenwel klein. Ondertussen wordt er volop gespeculeerd over de toekomst van de voormalige Rode Duivel.


In de zomer van 2019 legde Real nog een slordige 100 miljoen euro neer om de Belg over te nemen van Chelsea FC, waar hij jarenlang één van de beste spelers in de Premier League was. Maar in zijn eerste seizoenen bij de Koninklijke werd Hazard geplaagd door de ene blessure na de andere. In de huidige jaargang is hij dan weer volledig hersteld van zijn kwetsuren, maar haalt hij zijn gewenste niveau niet meer en krijgt hij amper nog kansen van Ancelotti.

LEES OOK: Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Kane als nieuwe spits

De situatie ziet er dus uitzichtloos uit, bijgevolg wordt Hazard gelinkt aan verschillende andere ploegen. Bij Cadena Ser komt men alvast met een opmerkelijk gerucht. Het Spaanse medium beweert dat Real zijn zinnen heeft gezet op Harry Kane. Maar hoewel de Engelse topspits komende zomer zijn laatste contractjaar ingaat bij Tottenham Hotspur, moet hij nog steeds een smak geld kosten. Om die prijs te drukken en extra salarisbudget vrij te maken, zou Hazard volgens de genoemde bron de omgekeerde beweging kunnen maken.

Gelukkig in Madrid

Moesten deze geruchten al kloppen, is het maar de vraag of Hazard zo'n overstap zou zien zitten. Hoewel zijn carrière bij Real op een dood spoor zit, liet Hazard al meermaals verstaan dat hij zijn contract bij Real, dat loopt tot medio 2024, gewoon wil uit doen. Hij verdient dan ook een royaal salaris en zijn gezin voelt zich goed in de Spaanse hoofdstad. Bovendien heeft hij natuurlijk een uitgebreid verleden bij Chelsea FC, waardoor een overstap naar een andere Londense club behoorlijk gevoelig zou liggen.

Denkt u dat Hazard het niveau van de Premier League nog aan kan?

Meest recent

De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

76
76
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

182
182
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

72
72
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

57
57
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

325
325
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

267
267
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

324
324
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

107
107
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

143
143
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

567
567
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

73
73
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

133
133
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

254
254
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

295
295
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

284
284
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

86
86
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

61
61
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

290
290
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

113
113
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

293
293
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

449
449
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

81
81
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

66
66
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

648
648
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

82
82

Meer sportnieuws