'Slimani doet Anderlecht vrezen, nieuwe spits in beeld'

door
'Slimani doet Anderlecht vrezen, nieuwe spits in beeld'

Terwijl de titelstrijd in de Jupiler Pro League zijn ontknoping nadert, wordt bij RSC Anderlecht al volop richting het komende seizoen toegewerkt. Zo is sportieve baas Jesper Fredberg de zomerse transferperiode nu al tot in de puntjes aan het voorbereiden. En ondertussen buigt de Deen zich ook over de contracten van de huidige spelersgroep.


Eind vorige maand maakte Anderlecht wereldkundig dat er geen vervolg wordt gebreid aan de samenwerking met Lior Refaelov. En eerder raakte al bekend dat ook Adrien Trebel moet beschikken. Maar RSCA wel andere spelers met een aflopend contract wel aan boord houden.Zo hoopt de club op een verlengd verblijf van Islam Slimani. De Algerijn werd in het slot van de wintermercato aangetrokken als een soort noodoplossing, maar groeide uit tot één van de steunpilaren.

LEES OOK: 'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Slimani twijfelt

Fredberg liet dan ook verstaan dat hij het aflopende contract van de spits graag zou verlengen. Maar dat blijkt allesbehalve evident. Volgens Het Laatste Nieuws deed Paars-Wit inmiddels een contractvoorstel aan de Algerijn. Slimani zou evenwel twijfelen om bij te tekenen en houdt zijn opties voorlopig open. De ervaren aanvaller zou immers ook enkele aanbiedingen vanuit het Midden-Oosten op zak hebben en kan daar uiteraard een pak meer verdienen.

(Te) Duur alternatief

Anderlecht hoopt dat het zijn winteraanwinst alsnog kan overtuigen, ondertussen worden echter ook andere pistes verkend. Zo zouden de Brusselaars volgens HLN hun zinnen hebben gezet op Igor Thiago. De 21-jarige Braziliaan speelt momenteel voor Ludogorets en was in de Conference League nog doeltreffend tegen de Belgische recordkampioen. De slagkansen in dit dossier zijn evenwel miniem. Zo is de vraagprijs allicht te hoog en heerst er concurrentie van kapitaalkrachtigere ploegen zoals Club Brugge.

Anderlecht moet Slimani het hoogst mogelijke salaris aanbieden ...

Meest recent

'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

50
50
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

182
182
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

159
159
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

143
143
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

163
163
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

43
43
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

151
151
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

90
90
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

233
233
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

425
425
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

270
270
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

238
238
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

193
193
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

272
272
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

319
319
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

303
303
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

126
126
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

375
375
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

88
88
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

316
316
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

123
123
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

83
83
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

208
208
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

234
234
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

533
533

Meer sportnieuws