'Slimani doet Anderlecht vrezen, nieuwe spits in beeld'

door
'Slimani doet Anderlecht vrezen, nieuwe spits in beeld'

Terwijl de titelstrijd in de Jupiler Pro League zijn ontknoping nadert, wordt bij RSC Anderlecht al volop richting het komende seizoen toegewerkt. Zo is sportieve baas Jesper Fredberg de zomerse transferperiode nu al tot in de puntjes aan het voorbereiden. En ondertussen buigt de Deen zich ook over de contracten van de huidige spelersgroep.


Eind vorige maand maakte Anderlecht wereldkundig dat er geen vervolg wordt gebreid aan de samenwerking met Lior Refaelov. En eerder raakte al bekend dat ook Adrien Trebel moet beschikken. Maar RSCA wel andere spelers met een aflopend contract wel aan boord houden.Zo hoopt de club op een verlengd verblijf van Islam Slimani. De Algerijn werd in het slot van de wintermercato aangetrokken als een soort noodoplossing, maar groeide uit tot één van de steunpilaren.

LEES OOK: ‘Furo gaat Thiago achterna: Club akkoord met straffe deal’

Slimani twijfelt

Fredberg liet dan ook verstaan dat hij het aflopende contract van de spits graag zou verlengen. Maar dat blijkt allesbehalve evident. Volgens Het Laatste Nieuws deed Paars-Wit inmiddels een contractvoorstel aan de Algerijn. Slimani zou evenwel twijfelen om bij te tekenen en houdt zijn opties voorlopig open. De ervaren aanvaller zou immers ook enkele aanbiedingen vanuit het Midden-Oosten op zak hebben en kan daar uiteraard een pak meer verdienen.

(Te) Duur alternatief

Anderlecht hoopt dat het zijn winteraanwinst alsnog kan overtuigen, ondertussen worden echter ook andere pistes verkend. Zo zouden de Brusselaars volgens HLN hun zinnen hebben gezet op Igor Thiago. De 21-jarige Braziliaan speelt momenteel voor Ludogorets en was in de Conference League nog doeltreffend tegen de Belgische recordkampioen. De slagkansen in dit dossier zijn evenwel miniem. Zo is de vraagprijs allicht te hoog en heerst er concurrentie van kapitaalkrachtigere ploegen zoals Club Brugge.

Anderlecht moet Slimani het hoogst mogelijke salaris aanbieden ...

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

10
10
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

43
43
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

101
101
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

24
24
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

145
145
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

88
88
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

89
89
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

72
72
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

169
169
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

70
70
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

131
131
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1138
1138
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

64
64
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

75
75
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

500
500
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

228
228
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

121
121
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

149
149
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

136
136
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1044
1044
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

128
128
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

61
61
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

384
384
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

879
879

Meer sportnieuws