'Slimani doet Anderlecht vrezen, nieuwe spits in beeld'

door
'Slimani doet Anderlecht vrezen, nieuwe spits in beeld'

Terwijl de titelstrijd in de Jupiler Pro League zijn ontknoping nadert, wordt bij RSC Anderlecht al volop richting het komende seizoen toegewerkt. Zo is sportieve baas Jesper Fredberg de zomerse transferperiode nu al tot in de puntjes aan het voorbereiden. En ondertussen buigt de Deen zich ook over de contracten van de huidige spelersgroep.


Eind vorige maand maakte Anderlecht wereldkundig dat er geen vervolg wordt gebreid aan de samenwerking met Lior Refaelov. En eerder raakte al bekend dat ook Adrien Trebel moet beschikken. Maar RSCA wel andere spelers met een aflopend contract wel aan boord houden.Zo hoopt de club op een verlengd verblijf van Islam Slimani. De Algerijn werd in het slot van de wintermercato aangetrokken als een soort noodoplossing, maar groeide uit tot één van de steunpilaren.

LEES OOK: ‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

Slimani twijfelt

Fredberg liet dan ook verstaan dat hij het aflopende contract van de spits graag zou verlengen. Maar dat blijkt allesbehalve evident. Volgens Het Laatste Nieuws deed Paars-Wit inmiddels een contractvoorstel aan de Algerijn. Slimani zou evenwel twijfelen om bij te tekenen en houdt zijn opties voorlopig open. De ervaren aanvaller zou immers ook enkele aanbiedingen vanuit het Midden-Oosten op zak hebben en kan daar uiteraard een pak meer verdienen.

(Te) Duur alternatief

Anderlecht hoopt dat het zijn winteraanwinst alsnog kan overtuigen, ondertussen worden echter ook andere pistes verkend. Zo zouden de Brusselaars volgens HLN hun zinnen hebben gezet op Igor Thiago. De 21-jarige Braziliaan speelt momenteel voor Ludogorets en was in de Conference League nog doeltreffend tegen de Belgische recordkampioen. De slagkansen in dit dossier zijn evenwel miniem. Zo is de vraagprijs allicht te hoog en heerst er concurrentie van kapitaalkrachtigere ploegen zoals Club Brugge.

Anderlecht moet Slimani het hoogst mogelijke salaris aanbieden ...

Meest recent

Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

29
29
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

17
17
Genk-fan Luca Brecel reageert héél emotioneel na haatstorm

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

12
12
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

29
29
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

47
47
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

118
118
Herman Brusselmans shockeert iedereen: "Ik stop ermee"

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

56
56
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

332
332
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

152
152
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

88
88
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

111
111
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

136
136
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

242
242
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

257
257
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

194
194
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

176
176
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

349
349
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

140
140
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

137
137
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

205
205
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

722
722
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

1061
1061
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

256
256
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

387
387
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

715
715

Meer sportnieuws