'Slimani doet Anderlecht vrezen, nieuwe spits in beeld'

door
'Slimani doet Anderlecht vrezen, nieuwe spits in beeld'

Terwijl de titelstrijd in de Jupiler Pro League zijn ontknoping nadert, wordt bij RSC Anderlecht al volop richting het komende seizoen toegewerkt. Zo is sportieve baas Jesper Fredberg de zomerse transferperiode nu al tot in de puntjes aan het voorbereiden. En ondertussen buigt de Deen zich ook over de contracten van de huidige spelersgroep.


Eind vorige maand maakte Anderlecht wereldkundig dat er geen vervolg wordt gebreid aan de samenwerking met Lior Refaelov. En eerder raakte al bekend dat ook Adrien Trebel moet beschikken. Maar RSCA wel andere spelers met een aflopend contract wel aan boord houden.Zo hoopt de club op een verlengd verblijf van Islam Slimani. De Algerijn werd in het slot van de wintermercato aangetrokken als een soort noodoplossing, maar groeide uit tot één van de steunpilaren.

LEES OOK: Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Slimani twijfelt

Fredberg liet dan ook verstaan dat hij het aflopende contract van de spits graag zou verlengen. Maar dat blijkt allesbehalve evident. Volgens Het Laatste Nieuws deed Paars-Wit inmiddels een contractvoorstel aan de Algerijn. Slimani zou evenwel twijfelen om bij te tekenen en houdt zijn opties voorlopig open. De ervaren aanvaller zou immers ook enkele aanbiedingen vanuit het Midden-Oosten op zak hebben en kan daar uiteraard een pak meer verdienen.

(Te) Duur alternatief

Anderlecht hoopt dat het zijn winteraanwinst alsnog kan overtuigen, ondertussen worden echter ook andere pistes verkend. Zo zouden de Brusselaars volgens HLN hun zinnen hebben gezet op Igor Thiago. De 21-jarige Braziliaan speelt momenteel voor Ludogorets en was in de Conference League nog doeltreffend tegen de Belgische recordkampioen. De slagkansen in dit dossier zijn evenwel miniem. Zo is de vraagprijs allicht te hoog en heerst er concurrentie van kapitaalkrachtigere ploegen zoals Club Brugge.

Anderlecht moet Slimani het hoogst mogelijke salaris aanbieden ...

Meest recent

Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

15
15
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

21
21
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

37
37
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

24
24
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

84
84
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

40
40
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

160
160
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

69
69
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

56
56
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

283
283
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

112
112
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

58
58
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

53
53
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

47
47
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

278
278
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

126
126
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

168
168
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

54
54
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

141
141
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

160
160
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

131
131
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

179
179
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

134
134
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

139
139

Meer sportnieuws