Aanstaande zondag is het zover, dan kan het doek vallen over de spannende titelstrijd in de Jupiler Pro League. Indien Antwerp FC op eigen veld wint van Union SG, is de Great Old verzekerd van het kampioenschap. En de Great Old kan alvast rekenen op de steun van een oude bekende.
Antwerp liet afgelopen weekend zijn eerste steken vallen in de nacompetitie: de Great Old verloor met 2-0 op het veld van Club Brugge. Desondanks blijft RAFC het klassement aanvoeren. Later op de dag hielden KRC Genk en Union SG het namelijk op een 1-1-gelijkspel. Antwerp en Union tellen nu elk 45 punten, maar het stamnummer één is in het voordeel wegens de afronding bij de puntenhalvering na de reguliere competitie.
LEES OOK: Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?
Genieten van ex-club Bovendien zal de Great Old gesteund worden door een ongetwijfeld kolkende Bosuil. Maar ook vanuit het buitenland kan RAFC rekenen op support. Meer bepaald van ex-trainer Brian Priske. "Samen met de geweldige supporters op de Bosuil, hebben ze veel kans om de trofee te pakken. Ik schrik er niet van dat ze het zo goed doen dit jaar. Ze hebben veel geïnvesteerd, hebben een goede coach en een sportief directeur die weet hoe je een winnend team samenstelt", stelt de Deense kampioenenmaker van Sparta Praag bij Sporza.