Opvallende steun Antwerp: "Genot om ze te volgen"

door
Opvallende steun Antwerp:

Aanstaande zondag is het zover, dan kan het doek vallen over de spannende titelstrijd in de Jupiler Pro League. Indien Antwerp FC op eigen veld wint van Union SG, is de Great Old verzekerd van het kampioenschap. En de Great Old kan alvast rekenen op de steun van een oude bekende.


Antwerp liet afgelopen weekend zijn eerste steken vallen in de nacompetitie: de Great Old verloor met 2-0 op het veld van Club Brugge. Desondanks blijft RAFC het klassement aanvoeren. Later op de dag hielden KRC Genk en Union SG het namelijk op een 1-1-gelijkspel. Antwerp en Union tellen nu elk 45 punten, maar het stamnummer één is in het voordeel wegens de afronding bij de puntenhalvering na de reguliere competitie.

LEES OOK: Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Genieten van ex-club

Bovendien zal de Great Old gesteund worden door een ongetwijfeld kolkende Bosuil. Maar ook vanuit het buitenland kan RAFC rekenen op support. Meer bepaald van ex-trainer Brian Priske. "Samen met de geweldige supporters op de Bosuil, hebben ze veel kans om de trofee te pakken. Ik schrik er niet van dat ze het zo goed doen dit jaar. Ze hebben veel geïnvesteerd, hebben een goede coach en een sportief directeur die weet hoe je een winnend team samenstelt", stelt de Deense kampioenenmaker van Sparta Praag bij Sporza.

Nauw aan het hart

Priske werd eind vorig seizoen nochtans zelf naar de uitgang begeleid op de Bosuil. Maar daar is blijkbaar niets van blijven hangen. "Antwerp is een geweldige club en ik ben trots dat ik er een jaar heb mogen doorbrengen. Antwerp zal altijd een groot deel uitmaken van mijn leven en me nauw aan het hart liggen. Ik geniet ervan om ze te zien spelen en om ze op de voet te volgen. Ik wens de sympathieke staf en de fans het beste toe en hoop dat ze de titel mogen vieren."

Antwerp is momenteel de grootste titelfavoriet ...

Meest recent

Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

0
0
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

44
44
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

37
37
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

273
273
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

58
58
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

113
113
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

153
153
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

63
63
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

122
122
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

79
79
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

136
136
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

58
58
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

37
37
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

223
223
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

90
90
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

337
337
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

353
353
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

98
98
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

194
194
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

385
385
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

182
182
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

378
378
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

157
157
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

389
389
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

374
374

Meer sportnieuws