'Club Brugge en Anderlecht nek aan nek voor Liverpool-product'

552 stemmen
'Club Brugge en Anderlecht nek aan nek voor Liverpool-product'

De Jupiler Pro League zit er binnen een tiental dagen helemaal op, de meeste clubs zijn dan ook druk in de weer met de voorbereidingen op de komende mercato. En daarbij komen ze ook in mekaars vaarwater terecht. Dat is naar verluidt het geval bij RSC Anderlecht en Club Brugge.


Ondanks de nipte kwalificatie voor de Champions' Play-Offs heeft Blauw-Zwart in eigen land een rotseizoen achter de rug. En dus moet er komende zomer opnieuw aan de selectie gesleuteld worden. Met de Poolse winger Michal Skoras werd alvast een eerste inkomende transfer afgerond. Maar er wordt nog meer versterking gezocht. Naar verluidt zouden de Bruggelingen onder andere mikken op een extra spelmaker die als doublure, en op langere termijn eventueel als opvolger, voor Hans Vanaken kan renderen.

LEES OOK: Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Vervanger Verschaeren

Maar ook Anderlecht kan zo'n profiel goed gebruiken. De Brusselaars zagen Yari Verschaeren immers uitvallen met een blessure aan de kruisbanden en het paars-witte jeugdproduct wordt pas tegen begin 2024 terug fit verwacht. En omdat Lior Refaelov inmiddels is vertrokken, zal RSCA een directe vervanger voor Verschaeren moeten aantrekken om de komende maanden te overbruggen. Beide Belgische club zouden in hun respectievelijke zoektochten nu bij dezelfde speler zijn uitgekomen.

Sterk seizoensslot

Volgens Bosnische media hebben Club en Anderlecht immers hun oog laten vallen op Dal Varesanovic. Deze 22-jarige Bosniër trok destijds op jonge leeftijd naar Liverpool FC, waar hij zijn jeugdopleiding voltooide. Sinds oktober 2020 speelt hij echter terug in eigen land voor FK Sarajevo. En daar groeide hij inmiddels uit tot een vaste sterkhouder. Vooral in de laatste weken van het seizoen maakte hij indruk met onder meer 4 goals en 3 assists in 5 matchen. Afwachten nu of één van de Belgische gegadigden beslist om door te drukken voor zijn komst.

Bij welke club verwacht u de drukste zomermercato?

Meest recent

Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

30
30
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

9
9
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

39
39
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

66
66
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

61
61
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

52
52
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

131
131
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

521
521
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

47
47
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

63
63
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

366
366
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

437
437
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

535
535
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

937
937
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

120
120
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

545
545
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

104
104
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

140
140
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

103
103
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

155
155
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

435
435
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

746
746
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

320
320
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

520
520
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

415
415

Meer sportnieuws