'Club Brugge en Anderlecht nek aan nek voor Liverpool-product'

552 stemmen
'Club Brugge en Anderlecht nek aan nek voor Liverpool-product'

De Jupiler Pro League zit er binnen een tiental dagen helemaal op, de meeste clubs zijn dan ook druk in de weer met de voorbereidingen op de komende mercato. En daarbij komen ze ook in mekaars vaarwater terecht. Dat is naar verluidt het geval bij RSC Anderlecht en Club Brugge.


Ondanks de nipte kwalificatie voor de Champions' Play-Offs heeft Blauw-Zwart in eigen land een rotseizoen achter de rug. En dus moet er komende zomer opnieuw aan de selectie gesleuteld worden. Met de Poolse winger Michal Skoras werd alvast een eerste inkomende transfer afgerond. Maar er wordt nog meer versterking gezocht. Naar verluidt zouden de Bruggelingen onder andere mikken op een extra spelmaker die als doublure, en op langere termijn eventueel als opvolger, voor Hans Vanaken kan renderen.

LEES OOK: 'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Vervanger Verschaeren

Maar ook Anderlecht kan zo'n profiel goed gebruiken. De Brusselaars zagen Yari Verschaeren immers uitvallen met een blessure aan de kruisbanden en het paars-witte jeugdproduct wordt pas tegen begin 2024 terug fit verwacht. En omdat Lior Refaelov inmiddels is vertrokken, zal RSCA een directe vervanger voor Verschaeren moeten aantrekken om de komende maanden te overbruggen. Beide Belgische club zouden in hun respectievelijke zoektochten nu bij dezelfde speler zijn uitgekomen.

Sterk seizoensslot

Volgens Bosnische media hebben Club en Anderlecht immers hun oog laten vallen op Dal Varesanovic. Deze 22-jarige Bosniër trok destijds op jonge leeftijd naar Liverpool FC, waar hij zijn jeugdopleiding voltooide. Sinds oktober 2020 speelt hij echter terug in eigen land voor FK Sarajevo. En daar groeide hij inmiddels uit tot een vaste sterkhouder. Vooral in de laatste weken van het seizoen maakte hij indruk met onder meer 4 goals en 3 assists in 5 matchen. Afwachten nu of één van de Belgische gegadigden beslist om door te drukken voor zijn komst.

Bij welke club verwacht u de drukste zomermercato?

Meest recent

'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

23
23
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

25
25
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

8
8
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

32
32
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

54
54
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

194
194
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

44
44
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

25
25
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

44
44
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

339
339
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

36
36
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

157
157
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

110
110
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

596
596
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

129
129
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

110
110
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

403
403
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

25
25
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

637
637
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

474
474
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

71
71
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

410
410
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

490
490
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

220
220
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

253
253

Meer sportnieuws