'Club Brugge en Anderlecht nek aan nek voor Liverpool-product'

552 stemmen
'Club Brugge en Anderlecht nek aan nek voor Liverpool-product'

De Jupiler Pro League zit er binnen een tiental dagen helemaal op, de meeste clubs zijn dan ook druk in de weer met de voorbereidingen op de komende mercato. En daarbij komen ze ook in mekaars vaarwater terecht. Dat is naar verluidt het geval bij RSC Anderlecht en Club Brugge.


Ondanks de nipte kwalificatie voor de Champions' Play-Offs heeft Blauw-Zwart in eigen land een rotseizoen achter de rug. En dus moet er komende zomer opnieuw aan de selectie gesleuteld worden. Met de Poolse winger Michal Skoras werd alvast een eerste inkomende transfer afgerond. Maar er wordt nog meer versterking gezocht. Naar verluidt zouden de Bruggelingen onder andere mikken op een extra spelmaker die als doublure, en op langere termijn eventueel als opvolger, voor Hans Vanaken kan renderen.

LEES OOK: Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Vervanger Verschaeren

Maar ook Anderlecht kan zo'n profiel goed gebruiken. De Brusselaars zagen Yari Verschaeren immers uitvallen met een blessure aan de kruisbanden en het paars-witte jeugdproduct wordt pas tegen begin 2024 terug fit verwacht. En omdat Lior Refaelov inmiddels is vertrokken, zal RSCA een directe vervanger voor Verschaeren moeten aantrekken om de komende maanden te overbruggen. Beide Belgische club zouden in hun respectievelijke zoektochten nu bij dezelfde speler zijn uitgekomen.

Sterk seizoensslot

Volgens Bosnische media hebben Club en Anderlecht immers hun oog laten vallen op Dal Varesanovic. Deze 22-jarige Bosniër trok destijds op jonge leeftijd naar Liverpool FC, waar hij zijn jeugdopleiding voltooide. Sinds oktober 2020 speelt hij echter terug in eigen land voor FK Sarajevo. En daar groeide hij inmiddels uit tot een vaste sterkhouder. Vooral in de laatste weken van het seizoen maakte hij indruk met onder meer 4 goals en 3 assists in 5 matchen. Afwachten nu of één van de Belgische gegadigden beslist om door te drukken voor zijn komst.

Bij welke club verwacht u de drukste zomermercato?

Meest recent

Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

5
5
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

16
16
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

14
14
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

55
55
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

35
35
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

161
161
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

51
51
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

36
36
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

89
89
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

678
678
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

66
66
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

425
425
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

38
38
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

36
36
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

379
379
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

309
309
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

211
211
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

783
783
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

549
549
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

410
410
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

285
285
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

266
266
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

106
106
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

69
69

Meer sportnieuws