De Mil hakt knoop over toekomst door na komst Deila

1739 stemmen
De Mil hakt knoop over toekomst door na komst Deila

Witte rook in Westkapelle, waar Ronny Deila zoals verwacht de nieuwe trainer wordt van Club Brugge. Samen met zijn vertrouwde rechterhand Efrain Juarez komt de Noor over van Standard. De vraag is nu wat er zal gebeuren met T1 ad-interim Rik De Mil, wiens lot nog niet bezegeld lijkt.


De komst van Deila heeft uiteraard een aantal gevolgen voor de technische staf in Jan Breydel, waar heel wat pionnen wel gewoon mogen aanblijven. Zo ook De Mil, die zich dan wel opnieuw zal moeten schikken in een rol als assistent. Nochtans maakte hij na het ontslag van Scott Parker een voortreffelijke indruk als hoofdcoach. Bovendien heeft De Mil de smaak naar verluidt volledig te pakken.

Mogelijk waagt hij straks dan ook liever elders vol zijn kans als T1, zoals Philippe Clement dat destijds deed na de aanstelling van Ivan Leko. Daarom besloot Blauw-Zwart vorige zomer om Carl Hoefkens wél zijn te promoveren, een berekende gok die evenwel niet het gewenste resultaat opleverde. Het lijkt alvast aannemelijk dat De Mil in eigen land op de nodige aanbiedingen mag rekenen.

LEES OOK: 'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

BEDENKTIJD DE MIL

Voorlopig vraagt het Brugse meubelstuk, in diverse functies al sinds 2015 aan de slag in Westkapelle, alleszins nog wat bedenktijd. "In de komende weken beslist hij over zijn toekomst", klinkt het op de clubwebsite van de uittredend landskampioen. Recent werd De Mil tevens gelinkt aan een verhuis richting de Championship, waar hij samen met Hoefkens terug een tandem zou kunnen vormen.

Denkt u dat De Mil zal blijven?

Meest recent

Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

54
54
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

9
9
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

232
232
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

334
334
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

101
101
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

227
227
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

679
679
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

411
411
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

129
129
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

724
724
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

220
220
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

149
149
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

250
250
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

158
158
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

59
59
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

51
51
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

81
81
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

158
158
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

131
131
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

574
574
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

104
104
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

195
195
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

384
384
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

73
73
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1111
1111

Meer sportnieuws