'Overname KV Kortrijk plots in stroomversnelling'

971 stemmen
'Overname KV Kortrijk plots in stroomversnelling'

KV Kortrijk moest dit seizoen tot het einde knokken voor het behoud, maar uiteindelijk wisten de Kerels een verlengd verblijf in de Jupiler Pro League te verzekeren. Desondanks blijft het onrustig in het Guldensporenstadion, want er heerst grote onzekerheid over de toekomst. Onlangs stapten zelfs voorzitter Ronny Verhelst en algemeen directeur Matthias Leterme op.


Daardoor zit Kortrijk momenteel zonder echte bestuurders, want eigenaar Vincent Tan is amper nog betrokken bij de club. Er gaan dan ook al lange tijd geruchten dat de Maleisische zakenman stilaan op zoek is naar een overnemer. Maar echt schot in die zoektocht kwam er lange tijd niet. Nu zou het dossier echter plots in een stroomversnelling komen.

Krant van West-Vlaanderen weet namelijk dat Burnley een bod uitgebracht heeft om de club over te nemen. De club van Vincent Kompany kreeg onlangs een verse instroom van cash, want de voormalige American Football-speler JJ Watt investeerde enkele weken geleden in de club. Bovendien zal ook de promotie naar de Premier League extra middelen genereren.

LEES OOK: Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Band met België versterken

Door de komst van Kompany vorige zomer leerden ze bij Burnley het voorbije jaar de Belgische markt al zeer goed kennen. Maar liefst acht spelers maakten vanuit ons land de overstap naar Burnley en die banden lijken nu dus alleen maar sterker te worden. Ze zouden 15 miljoen euro veil hebben en daarnaast ook nog eens 2 miljoen euro willen betalen voor spelers van zusterclub Cardiff City.

Zou die overname een goede zaak zijn voor KV Kortrijk?

Meest recent

Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

317
317
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

38
38
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

104
104
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

165
165
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

234
234
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

283
283
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

86
86
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

77
77
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

555
555
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

313
313
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

140
140
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

138
138
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

132
132
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

13
13
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

107
107
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

312
312
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

133
133
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

445
445
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

109
109
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

42
42
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

147
147
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

584
584
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

224
224
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

76
76
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

379
379

Meer sportnieuws