'Antwerp mag komst JPL-steunpilaar alweer vergeten'

332 stemmen
'Antwerp mag komst JPL-steunpilaar alweer vergeten'

Bij Antwerp FC wordt met de nodige spanning naar aanstaande zondag toegeleefd. Dan kan de Great Old zich in een rechtstreeks duel met Union SG immers verzekeren van de landstitel. Desondanks wordt achter de schermen ook al richting het komende seizoen toegewerkt.


De beker is inmiddels al op zak en ook de titel ligt voor het grijpen. Antwerp kan dus terugblikken op een erg geslaagd seizoen in eigen land. In de komende jaargang wil de Great Old die goede prestaties uiteraard bevestigen. Maar dan zal er ook op het Europese toneel gescoord moeten worden. En dus is sportieve baas Marc Overmars momenteel al druk bezig met het versterken van de selectie in de breedte.

LEES OOK: 'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Werk op het middenveld

Met de 20-jarige Zweed Jacob Ondreijka werd alvast een extra winger aangetrokken. Maar ook in andere linies is extra versterking welgekomen. Op het middenveld bijvoorbeeld. Faris Haroun zet immers een punt achter zijn spelerscarrière, terwijl de huurbeurt van Mandela Keita voorlopig geen vervolg krijgt. Om dat op te vangen had Antwerp zijn zinnen gezet op een ervaren pion uit de eigen Jupiler Pro League. Zo was Gojko Cimirot naar verluidt in beeld.

Oliedollars in Saudi-Arabië

De Bosniër is een vaste steunpilaar bij Standard, maar zijn contract daar is aflopend. En dus had Antwerp gehoopt op een buitenkansje. Volgens SudPresse mag zijn naam inmiddels echter weer geschrapt worden. Zo zou Cimirot goed op weg zijn richting Saudi-Arabië. Daar zou hij nog een grote financiële slag kunnen slaan en die kans wil de middenvelder op zijn 30ste niet laten schieten.

🚀

In welke linie heeft Antwerp het meest nood aan extra versterking?

Meest recent

Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

72
72
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

61
61
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

11
11
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

36
36
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

96
96
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

37
37
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

54
54
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

45
45
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

57
57
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

75
75
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

111
111
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

336
336
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

86
86
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

197
197
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

151
151
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

83
83
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

500
500
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

425
425
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

133
133
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

426
426
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

309
309
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

290
290
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

552
552
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

211
211

Meer sportnieuws