'Antwerp mag komst JPL-steunpilaar alweer vergeten'

332 stemmen
'Antwerp mag komst JPL-steunpilaar alweer vergeten'

Bij Antwerp FC wordt met de nodige spanning naar aanstaande zondag toegeleefd. Dan kan de Great Old zich in een rechtstreeks duel met Union SG immers verzekeren van de landstitel. Desondanks wordt achter de schermen ook al richting het komende seizoen toegewerkt.


De beker is inmiddels al op zak en ook de titel ligt voor het grijpen. Antwerp kan dus terugblikken op een erg geslaagd seizoen in eigen land. In de komende jaargang wil de Great Old die goede prestaties uiteraard bevestigen. Maar dan zal er ook op het Europese toneel gescoord moeten worden. En dus is sportieve baas Marc Overmars momenteel al druk bezig met het versterken van de selectie in de breedte.

LEES OOK: 'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Werk op het middenveld

Met de 20-jarige Zweed Jacob Ondreijka werd alvast een extra winger aangetrokken. Maar ook in andere linies is extra versterking welgekomen. Op het middenveld bijvoorbeeld. Faris Haroun zet immers een punt achter zijn spelerscarrière, terwijl de huurbeurt van Mandela Keita voorlopig geen vervolg krijgt. Om dat op te vangen had Antwerp zijn zinnen gezet op een ervaren pion uit de eigen Jupiler Pro League. Zo was Gojko Cimirot naar verluidt in beeld.

Oliedollars in Saudi-Arabië

De Bosniër is een vaste steunpilaar bij Standard, maar zijn contract daar is aflopend. En dus had Antwerp gehoopt op een buitenkansje. Volgens SudPresse mag zijn naam inmiddels echter weer geschrapt worden. Zo zou Cimirot goed op weg zijn richting Saudi-Arabië. Daar zou hij nog een grote financiële slag kunnen slaan en die kans wil de middenvelder op zijn 30ste niet laten schieten.

🚀

In welke linie heeft Antwerp het meest nood aan extra versterking?

Meest recent

'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

3
3
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

14
14
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

47
47
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

42
42
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

27
27
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

117
117
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

181
181
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

413
413
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

166
166
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

254
254
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

27
27
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

36
36
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

148
148
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

176
176
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

461
461
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

173
173
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

40
40
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

40
40
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

27
27
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

112
112
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

247
247
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

535
535
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

73
73
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

351
351

Meer sportnieuws