Dansjes en dikke sigaar: Lukaku laat zich gaan na bekerwinst

94 stemmen
Dansjes en dikke sigaar: Lukaku laat zich gaan na bekerwinst

Op zaterdag 10 juni neemt Internazionale het op tegen Manchester City in de finale van de Champions League. In aanloop naar die clash wisten de Nerazzurri zich alvast te verzekeren van een andere prijs. Zo werd woensdagavond beslag gelegd op de Coppa Italia en dat werd uitgebreid gevierd.


In de Italiaanse bekerfinale nam Inter het op tegen ACF Fiorentina. De Milanezen begonnen wel dramatisch aan de wedstrijd. Na amper drie minuten wist La Viola op voorsprong te komen via Nicolas Gonzalez. Maar Inter wist die scheve situatie nog voor rust helemaal om te buigen. Dankzij twee doelpunten van Lautaro Martinez wisten de Nerazzurri op een voorsprong de tweede helft in te duiken. En de 1-2 bleek meteen ook de eindstand.

LEES OOK: België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

Sterke invalbeurt

Coach Simone Inzaghi gaf voorin naast Martinez wederom de voorkeur aan Edin Dzeko. Romelu Lukaku moest dus opnieuw op de bank beginnen. Na goed een uur spelen werd de Rode Duivel dan toch in de strijd gegooid. En Lukaku kon zich in positieve zin onderscheiden. Hij woog flink door op de Fiorentina-defensie en was met een hard schot dichtbij een doelpunt. Daarnaast bood hij Robin Gosens een goede kans op de 1-3 aan, maar de Duitse flankspeler liet deze mogelijkheid liggen.

Dansen met sigaar in de mond

Een goed optreden dus van Lukaku en ook tijdens de festiviteiten achteraf was de Belgische aanvaller duidelijk in zijn nopjes. Op de sociale media circuleren bijvoorbeeld beelden waarop hij een dikke sigaar opsteekt. Daarnaast is te zien hoe hij zijn beste danspasjes bovenhaalde. De spits lijkt dus met een goede mindset toe te leven naar de climax van zijn seizoen.

Lukaku moet starten in de CL-finale ...

Meest recent

'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

28
28
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

3
3
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

13
13
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

36
36
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

183
183
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

31
31
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

290
290
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

539
539
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

97
97
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

81
81
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

255
255
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

101
101
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

38
38
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

75
75
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

176
176
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

345
345
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

34
34
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

207
207
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

45
45
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

395
395
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

198
198
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

513
513
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

409
409
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

793
793
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

280
280

Meer sportnieuws