Dansjes en dikke sigaar: Lukaku laat zich gaan na bekerwinst

94 stemmen
Dansjes en dikke sigaar: Lukaku laat zich gaan na bekerwinst

Op zaterdag 10 juni neemt Internazionale het op tegen Manchester City in de finale van de Champions League. In aanloop naar die clash wisten de Nerazzurri zich alvast te verzekeren van een andere prijs. Zo werd woensdagavond beslag gelegd op de Coppa Italia en dat werd uitgebreid gevierd.


In de Italiaanse bekerfinale nam Inter het op tegen ACF Fiorentina. De Milanezen begonnen wel dramatisch aan de wedstrijd. Na amper drie minuten wist La Viola op voorsprong te komen via Nicolas Gonzalez. Maar Inter wist die scheve situatie nog voor rust helemaal om te buigen. Dankzij twee doelpunten van Lautaro Martinez wisten de Nerazzurri op een voorsprong de tweede helft in te duiken. En de 1-2 bleek meteen ook de eindstand.

LEES OOK: Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Sterke invalbeurt

Coach Simone Inzaghi gaf voorin naast Martinez wederom de voorkeur aan Edin Dzeko. Romelu Lukaku moest dus opnieuw op de bank beginnen. Na goed een uur spelen werd de Rode Duivel dan toch in de strijd gegooid. En Lukaku kon zich in positieve zin onderscheiden. Hij woog flink door op de Fiorentina-defensie en was met een hard schot dichtbij een doelpunt. Daarnaast bood hij Robin Gosens een goede kans op de 1-3 aan, maar de Duitse flankspeler liet deze mogelijkheid liggen.

Dansen met sigaar in de mond

Een goed optreden dus van Lukaku en ook tijdens de festiviteiten achteraf was de Belgische aanvaller duidelijk in zijn nopjes. Op de sociale media circuleren bijvoorbeeld beelden waarop hij een dikke sigaar opsteekt. Daarnaast is te zien hoe hij zijn beste danspasjes bovenhaalde. De spits lijkt dus met een goede mindset toe te leven naar de climax van zijn seizoen.

Lukaku moet starten in de CL-finale ...

Meest recent

Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

286
286
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

75
75
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

139
139
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

47
47
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

494
494
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

333
333
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

106
106
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

354
354
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

353
353
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

56
56
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

78
78
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

145
145
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

48
48
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

426
426
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

421
421
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

227
227
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

144
144
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

66
66
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

575
575
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

128
128
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

138
138
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

172
172
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

162
162
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

73
73

Meer sportnieuws