Nog twee speeldagen te gaan en de Jupiler Pro League zit er helemaal op. En in de Champions' Play-Offs blijft de titelstrijd voorlopig razend spannend. Al kan komende zondag de beslissing al vallen, dan nemen de twee overgebleven favorieten Antwerp FC en Union SG het tegen mekaar op.
Leider Antwerp liet zondagmiddag zijn eerste steken vallen in de nacompetitie. De Great Old verloor immers met 2-0 op het veld van Club Brugge. Desondanks blijft RAFC het klassement aanvoeren. Later op de dag hielden KRC Genk en Union SG het namelijk op een 1-1-gelijkspel. Antwerp en Union tellen nu elk 45 punten, maar het stamnummer één is in het voordeel wegens de afronding bij de puntenhalvering na de reguliere competitie. Indien RAFC thuis wint, is de titel een feit.
LEES OOK: Groen licht: Anderlecht en Union sluiten opvallende deal
Antwerps blok En volgens Guido Brepoels, momenteel hoofdtrainer bij de damesploeg van KRC Genk, ziet het er ook goed uit voor de Great Old. Al ligt de druk wel in het kamp van de Antwerpenaren. "Als je Antwerp zondag zag, dat was niet top. Maar ik heb ze toevallig zien spelen op Union en het is wel een team dat echt als een blok speelt", klonk het bij TVL Sportcafé. "Ze kunnen goed vooruit verdedigen, nemen de juiste beslissingen in de omschakeling en weten waar de ruimte ligt. Ze zijn een heel volwassen ploeg. Maar nu komt er wel een bepaalde druk. En op Antwerp spelen ... je mag er vanuit gaan dat daar iets te gebeuren staat zondag."