'Standard pikt vervanger Cimirot op bij Westerlo'

door
'Standard pikt vervanger Cimirot op bij Westerlo'

Standard speelt zaterdag tegen Cercle Brugge zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat wordt voor een aantal spelers meteen ook het afscheid van Sclessin. Dat is bijvoorbeeld het geval bij Gojko Cimirot, want de Bosnische middenvelder zal zijn aflopende contract niet verlengen. Hij verkiest een lucratief avontuur in het Midden-Oosten en dat is een aderlating voor de Rouches.


Die zullen ook verder moeten zonder Steven Alzate, die na een succesvolle uitleenbeurt wellicht zal terugkeren naar Brighton. Standard zal in de zomer dus zijn middenveld stevig moeten versterken. Het liet al zijn oog vallen op Pieter Gerkens, die einde contract is bij Antwerp. AA Gent zou hem echter een betere aanbieding gedaan hebben en dus kan Standard maar beter alternatieven beginnen zoeken.

Daarvoor zijn ze uitgekomen in Westerlo, zo beweert Sacha Tavolieri. Daar zou Standard graag Mathias Fixelles willen wegplukken. De 26-jarige middenvelder kwam in het verleden nog uit voor Union en KV Kortrijk en was het voorbije anderhalf jaar een vaste waarde bij de Kemphanen. Daar kwam hij dit seizoen 32 keer in actie, waarin hij drie keer kon scoren.

LEES OOK: 'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

Vraagprijs van 1 miljoen

Fixelles gaat wel zijn laatste contractjaar in bij Westerlo en dus zou de club weleens kunnen meewerken bij een interessant bod. Tavolieri meent dat een bod van 1 miljoen euro zal volstaan om hem los te weken. Voor Standard, dat nog steeds met beperkte middelen werkt, is dat toch een aanzienlijke prijs, maar onhaalbaar is ze zeker niet.


Zou hij een aanwinst zijn voor Standard?

Meest recent

'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

10
10
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

35
35
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

12
12
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

258
258
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

111
111
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

277
277
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

393
393
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

194
194
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

301
301
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

168
168
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

126
126
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

127
127
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

68
68
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

221
221
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

58
58
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

303
303
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

210
210
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

214
214
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

430
430
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

506
506
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

76
76
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

128
128
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

340
340
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

152
152
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

203
203

Meer sportnieuws