'Standard pikt vervanger Cimirot op bij Westerlo'

door
'Standard pikt vervanger Cimirot op bij Westerlo'

Standard speelt zaterdag tegen Cercle Brugge zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat wordt voor een aantal spelers meteen ook het afscheid van Sclessin. Dat is bijvoorbeeld het geval bij Gojko Cimirot, want de Bosnische middenvelder zal zijn aflopende contract niet verlengen. Hij verkiest een lucratief avontuur in het Midden-Oosten en dat is een aderlating voor de Rouches.


Die zullen ook verder moeten zonder Steven Alzate, die na een succesvolle uitleenbeurt wellicht zal terugkeren naar Brighton. Standard zal in de zomer dus zijn middenveld stevig moeten versterken. Het liet al zijn oog vallen op Pieter Gerkens, die einde contract is bij Antwerp. AA Gent zou hem echter een betere aanbieding gedaan hebben en dus kan Standard maar beter alternatieven beginnen zoeken.

Daarvoor zijn ze uitgekomen in Westerlo, zo beweert Sacha Tavolieri. Daar zou Standard graag Mathias Fixelles willen wegplukken. De 26-jarige middenvelder kwam in het verleden nog uit voor Union en KV Kortrijk en was het voorbije anderhalf jaar een vaste waarde bij de Kemphanen. Daar kwam hij dit seizoen 32 keer in actie, waarin hij drie keer kon scoren.

LEES OOK: Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Vraagprijs van 1 miljoen

Fixelles gaat wel zijn laatste contractjaar in bij Westerlo en dus zou de club weleens kunnen meewerken bij een interessant bod. Tavolieri meent dat een bod van 1 miljoen euro zal volstaan om hem los te weken. Voor Standard, dat nog steeds met beperkte middelen werkt, is dat toch een aanzienlijke prijs, maar onhaalbaar is ze zeker niet.


Zou hij een aanwinst zijn voor Standard?

Meest recent

'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

43
43
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

150
150
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

52
52
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

636
636
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

158
158
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

132
132
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

146
146
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

174
174
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

83
83
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

94
94
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

63
63
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

330
330
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

69
69
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

42
42
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

251
251
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

90
90
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

74
74
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

190
190
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

141
141
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

218
218
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

328
328
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

80
80
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

105
105
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

479
479

Meer sportnieuws