Franse legende waarschuwt Neymar: "Ga weg uit Parijs!"

176
Franse legende waarschuwt Neymar:

De situatie van Neymar bij PSG wordt steeds precairder. Zozeer zelfs dat de voormalige ster van Les Bleus, Emmanuel Petit, hem onverbloemd aanraadt te vertrekken: "Neymar, vertrek! Doe zoals Messi en vertrek!"


Nadat de ultra's van de PSG verzamelden aan het huis van Neymar in Parijs, ziet Emmanuel Petit geen betere oplossing voor de Braziliaan dan een vertrek uit PSG: "Ik heb hem de afgelopen weken altijd verdedigd, vooral nadat een wilde menigte bij zijn huis verscheen om hem en zijn familie te beledigen en hem te vragen te vertrekken. Ze trekken hem door het slijk, terwijl hij al twee jaar het ergste op zich neemt. Ik zeg: Neymar, vertrek! Doe zoals Messi en vertrek. Blijf niet hier in Frankrijk en in Parijs" was de oud-speler duidelijk in de podcast Rothen s'enflamme.

"De opeenstapeling van dingen op en naast het veld, van agressiviteit tot beledigingen, het is heel wat geweest" klinkt het empathisch bij Petit: "Was ik in de plaats van Neymar, ik zou nooit bij deze club blijven. En ik ben ervan overtuigd dat Neymar hier niet langer wil blijven. En ik denk dat het een goede zaak zou zijn voor PSG, want zijn keuze definitief is, heeft het geen zin om die proberen te veranderen. Voor het welzijn van beide partijen moet het nu eindigen', zei hij.

LEES OOK: Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Premier League wenkt

Neymar arriveerde bij PSG als 's werelds duurste speler. Het betaalde Barcelona € 222 miljoen in 2017. Hoewel de vleugelspeler productief was voor de club, is zijn tijd in Parijs vooral gekenmerkt door terugkerende blessures. In zes jaar tijd heeft Neymar meer dan 100 wedstrijden gemist vanwege een blessure. Hij zal nu allicht een einde maken aan zijn verblijf in de Ligue 1. Manchester United wordt genoemd als voornaamste kandidaat. Zo kan Neymar aan een avontuur beginnen in zijn derde Europese competitie.






Moet Neymar Jr bij PSG blijven?

Meest recent

Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

3
3
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

11
11
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

13
13
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

31
31
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

64
64
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

72
72
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

41
41
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

46
46
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

212
212
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

406
406
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

58
58
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

21
21
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

112
112
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

71
71
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

136
136
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

164
164
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

296
296
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

559
559
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

227
227
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

186
186
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

536
536
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

93
93
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

462
462
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

54
54
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

74
74

Meer sportnieuws