Franse legende waarschuwt Neymar: "Ga weg uit Parijs!"

door
Franse legende waarschuwt Neymar:

De situatie van Neymar bij PSG wordt steeds precairder. Zozeer zelfs dat de voormalige ster van Les Bleus, Emmanuel Petit, hem onverbloemd aanraadt te vertrekken: "Neymar, vertrek! Doe zoals Messi en vertrek!"


Nadat de ultra's van de PSG verzamelden aan het huis van Neymar in Parijs, ziet Emmanuel Petit geen betere oplossing voor de Braziliaan dan een vertrek uit PSG: "Ik heb hem de afgelopen weken altijd verdedigd, vooral nadat een wilde menigte bij zijn huis verscheen om hem en zijn familie te beledigen en hem te vragen te vertrekken. Ze trekken hem door het slijk, terwijl hij al twee jaar het ergste op zich neemt. Ik zeg: Neymar, vertrek! Doe zoals Messi en vertrek. Blijf niet hier in Frankrijk en in Parijs" was de oud-speler duidelijk in de podcast Rothen s'enflamme.

"De opeenstapeling van dingen op en naast het veld, van agressiviteit tot beledigingen, het is heel wat geweest" klinkt het empathisch bij Petit: "Was ik in de plaats van Neymar, ik zou nooit bij deze club blijven. En ik ben ervan overtuigd dat Neymar hier niet langer wil blijven. En ik denk dat het een goede zaak zou zijn voor PSG, want zijn keuze definitief is, heeft het geen zin om die proberen te veranderen. Voor het welzijn van beide partijen moet het nu eindigen', zei hij.

LEES OOK: Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Premier League wenkt

Neymar arriveerde bij PSG als 's werelds duurste speler. Het betaalde Barcelona € 222 miljoen in 2017. Hoewel de vleugelspeler productief was voor de club, is zijn tijd in Parijs vooral gekenmerkt door terugkerende blessures. In zes jaar tijd heeft Neymar meer dan 100 wedstrijden gemist vanwege een blessure. Hij zal nu allicht een einde maken aan zijn verblijf in de Ligue 1. Manchester United wordt genoemd als voornaamste kandidaat. Zo kan Neymar aan een avontuur beginnen in zijn derde Europese competitie.






Moet Neymar Jr bij PSG blijven?

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

150
150
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

117
117
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

60
60
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

81
81
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

87
87
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

185
185
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

37
37
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

659
659
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

434
434
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

224
224
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

411
411
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

236
236
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

167
167
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

246
246
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

213
213
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

879
879
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

140
140
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

141
141
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

332
332
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

404
404
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

560
560
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

472
472

Meer sportnieuws