Franse legende waarschuwt Neymar: "Ga weg uit Parijs!"

door
Franse legende waarschuwt Neymar:

De situatie van Neymar bij PSG wordt steeds precairder. Zozeer zelfs dat de voormalige ster van Les Bleus, Emmanuel Petit, hem onverbloemd aanraadt te vertrekken: "Neymar, vertrek! Doe zoals Messi en vertrek!"


Nadat de ultra's van de PSG verzamelden aan het huis van Neymar in Parijs, ziet Emmanuel Petit geen betere oplossing voor de Braziliaan dan een vertrek uit PSG: "Ik heb hem de afgelopen weken altijd verdedigd, vooral nadat een wilde menigte bij zijn huis verscheen om hem en zijn familie te beledigen en hem te vragen te vertrekken. Ze trekken hem door het slijk, terwijl hij al twee jaar het ergste op zich neemt. Ik zeg: Neymar, vertrek! Doe zoals Messi en vertrek. Blijf niet hier in Frankrijk en in Parijs" was de oud-speler duidelijk in de podcast Rothen s'enflamme.

"De opeenstapeling van dingen op en naast het veld, van agressiviteit tot beledigingen, het is heel wat geweest" klinkt het empathisch bij Petit: "Was ik in de plaats van Neymar, ik zou nooit bij deze club blijven. En ik ben ervan overtuigd dat Neymar hier niet langer wil blijven. En ik denk dat het een goede zaak zou zijn voor PSG, want zijn keuze definitief is, heeft het geen zin om die proberen te veranderen. Voor het welzijn van beide partijen moet het nu eindigen', zei hij.

LEES OOK: Club NXT schrijft geschiedenis: knalprestatie en finale YL

Premier League wenkt

Neymar arriveerde bij PSG als 's werelds duurste speler. Het betaalde Barcelona € 222 miljoen in 2017. Hoewel de vleugelspeler productief was voor de club, is zijn tijd in Parijs vooral gekenmerkt door terugkerende blessures. In zes jaar tijd heeft Neymar meer dan 100 wedstrijden gemist vanwege een blessure. Hij zal nu allicht een einde maken aan zijn verblijf in de Ligue 1. Manchester United wordt genoemd als voornaamste kandidaat. Zo kan Neymar aan een avontuur beginnen in zijn derde Europese competitie.






Moet Neymar Jr bij PSG blijven?

Meest recent

Dankzij VAR en Roef: Gent en STVV blijven zegeloos in PO's

Na drie speeldagen blijven AA Gent en STVV nog steeds zonder overwinning achter in de Champions' ...

29
29
'PSG nóg sterker: zomerse topaanwinst naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

32
32
Miljoenenaankoop Genk in vergeetput: bliksemvertrek dreigt

KRC Genk boekte zaterdagavond een belangrijke overwinning op het veld van KVC Westerlo. Naast ...

63
63
Optater Anderlecht: Stroeykens krijgt zwaar eerste verdict

RSC Anderlecht wil zich in de Champions' Play-Offs verzekeren van een plek in de top vier, maar ...

129
129
Invloed Kompany: drastische beslissing Bayern-kleedkamer

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Duitse titelstrijd. Indien het Bayern München van ...

42
42
"Dramatisch" - pijnlijke 3 op 10 in basisploeg Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond opnieuw het maximum aan resultaat uit een mindere prestatie ...

142
142
Union of Club? "Voor hen is deze clash het belangrijkste"

De zenuwen in de Champions' Play-Offs staan zondagavond hooggespannen. Voor de eerste keer in deze ...

76
76
Ongeziene dominantie: Beveren pakt ook déze prijzen in CPL

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

191
191
Hoe Kompany meer en meer de Cruijff van België is

Vincent Kompany is net 40 jaar geworden en nu al heeft hij als coach Europa weten te ...

57
57
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

39
39
Gouden mogelijkheid bij Club Brugge: grijpt hij eindelijk zijn kans?

Bij Club Brugge heb je uiteraard zoals bij elke club dragende en dienende spelers. Eén van ...

174
174
TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

143
143
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby

Standard Luik won met 1-2 op het veld van Sporting Charleroi in de Waalse Derby. Een beladen ...

65
65
Mourinho weer naar grootmacht? Portugees reageert gevat

José Mourinho heeft al heel wat watertjes doorzwommen en de Portugees is één ...

58
58
Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

147
147
Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Manchester United won de belangrijke topper tegen Chelsea met 0-1. De uitploeg kwam een paar keer ...

165
165
Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Afgelopen nacht werd er weer een speeldag afgewerkt in de Major League Soccer, de hoogste klasse van ...

51
51
Van Brederode haalt uit na Anderlecht: “Kleine kinderen!”

KV Mechelen kwam op voorsprong tegen RSC Anderlecht, maar uiteindelijk won Paars-Wit nog na een ...

324
324
Italië verwoest Kevin De Bruyne: “Toestand is ernstig”

Napoli zit in de hoek waar de klappen vallen. In eigen huis ging het met 0-2 onderuit tegen Lazio. ...

233
233
Saliba komt met héél bizarre uitspraak na zege

Bij RSC Anderlecht waren ze uiteraard zeer gelukkig met de volgende zege. Ze wonnen met 1-2 van KV ...

316
316
Vanderbiest briest: "Na uur moest het 4-0 staan"

KV Mechelen verloor met 1-2 van RSC Anderlecht na een al bij al matige pot voetbal. Bij de ...

155
155
Union SG verrast: nieuw pareltje duikt op

Union SG heeft een uitstekende scouting. Daarmee hebben ze veel aanzien gekregen in Europa en het ...

78
78
Zorgwekkende situatie Vranckx: terugkeer naar JPL?

De zomermercato loert om de hoek en de Belgische clubs zijn bezig met het opstellen van de profielen ...

300
300
Club Brugge onder druk: alles staat op het spel

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Alle druk ligt bij de Bruggelingen, want als ...

179
179
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

162
162

Meer sportnieuws