Franse legende waarschuwt Neymar: "Ga weg uit Parijs!"

door
Franse legende waarschuwt Neymar:

De situatie van Neymar bij PSG wordt steeds precairder. Zozeer zelfs dat de voormalige ster van Les Bleus, Emmanuel Petit, hem onverbloemd aanraadt te vertrekken: "Neymar, vertrek! Doe zoals Messi en vertrek!"


Nadat de ultra's van de PSG verzamelden aan het huis van Neymar in Parijs, ziet Emmanuel Petit geen betere oplossing voor de Braziliaan dan een vertrek uit PSG: "Ik heb hem de afgelopen weken altijd verdedigd, vooral nadat een wilde menigte bij zijn huis verscheen om hem en zijn familie te beledigen en hem te vragen te vertrekken. Ze trekken hem door het slijk, terwijl hij al twee jaar het ergste op zich neemt. Ik zeg: Neymar, vertrek! Doe zoals Messi en vertrek. Blijf niet hier in Frankrijk en in Parijs" was de oud-speler duidelijk in de podcast Rothen s'enflamme.

"De opeenstapeling van dingen op en naast het veld, van agressiviteit tot beledigingen, het is heel wat geweest" klinkt het empathisch bij Petit: "Was ik in de plaats van Neymar, ik zou nooit bij deze club blijven. En ik ben ervan overtuigd dat Neymar hier niet langer wil blijven. En ik denk dat het een goede zaak zou zijn voor PSG, want zijn keuze definitief is, heeft het geen zin om die proberen te veranderen. Voor het welzijn van beide partijen moet het nu eindigen', zei hij.

LEES OOK: OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

Premier League wenkt

Neymar arriveerde bij PSG als 's werelds duurste speler. Het betaalde Barcelona € 222 miljoen in 2017. Hoewel de vleugelspeler productief was voor de club, is zijn tijd in Parijs vooral gekenmerkt door terugkerende blessures. In zes jaar tijd heeft Neymar meer dan 100 wedstrijden gemist vanwege een blessure. Hij zal nu allicht een einde maken aan zijn verblijf in de Ligue 1. Manchester United wordt genoemd als voornaamste kandidaat. Zo kan Neymar aan een avontuur beginnen in zijn derde Europese competitie.






Moet Neymar Jr bij PSG blijven?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

22
22
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

46
46
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

36
36
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

16
16
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

211
211
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

127
127
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

325
325
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

316
316
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

212
212
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

316
316
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

125
125
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

205
205
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

126
126
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

162
162
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

176
176
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

659
659
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

682
682
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

316
316
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

196
196
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

167
167
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

54
54
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

291
291

Meer sportnieuws