Kylian Mbappe zet PSG voor het blok: 'nu of nooit'

door
Kylian Mbappe zet PSG voor het blok: 'nu of nooit'

Het lijkt ernaar dat Kylian Mbappe zijn contract bij PSG niet zal verlengen. De jonge Fransman heeft nog iets meer dan een maand om de optie in zijn contract voor een extra jaar bij de Parijzenaars te lichten. Dat is hij echter niet zinnens, meldt L'Equipe.


Een nieuwe episode in de transfersaga rond Kylian Mbappe. Na jarenlang geflirt met onder meer Real Madrid, tekende Kylian Mbappe vorig jaar uiteindelijk voor een verlengd verblijf in de Franse hoofdstad. In dat contract werd een optie voor een extra jaar toegevoegd, waardoor Mbappe tot het einde van volgend seizoen in Franse loondienst zou spelen. Maar de optie voor dat extra jaar moet Mbappe zelf nog wel lichten, en dat vóór 31 juli 2023. L'Equipe bericht vandaag dat Mbappe daar niet voor staat te springen. PSG ziet zich zo mogelijk genoodzaakt om transfergesprekken aan te knopen met geïnteresseerde teams.

De club die in het verleden het vaakst gekoppeld werd aan de ster van Les Bleus is Real Madrid. Een bod van 200 miljoen euro van Real Madrid werd vorige zomer nog naar de prullenbak verwezen en Mbappé tekende na een lange transfersoap uiteindelijk alsnog een nieuwe verbintenis. Mbappe lijkt met zijn démarche nu op nieuwe gesprekken aan te sturen. Maar de Spaanse interesse is bekoeld. Uit een peiling van het Spaanse sportmedium Marca mag blijken dat Mbappe voor de supporters van Real geen prioriteit meer is. De vraag is bovendien of Real de middelen ter beschikking heeft: een monstersalaris voor Mbappe zou een groot risico vormen in de ogen van het clubbestuur. Jude Bellingham staat al helemaal bovenaan de wenslijst en met de ontbolstering van Vinicius Junior, zou een transfer van Mbappe te veel van het goede kunnen blijken. 

PSG zonder sterrentrio?

Voor Paris Saint-Germain betekent een mogelijk vertrek van de Franse lieveling niet minder dan een horrorscenario. De toekomst van die andere megasterren, Lionel Messi en Neymar Jr, lijkt zich ook al ver buiten Parijs af te spelen. Het verlies van Mbappe zal niet in goede aarde vallen. Door het vertrek van Lionel Messi is er voor Mbappe opnieuw ruimte om de absolute ster van het elftal te worden, iets waar de Fransman naar verluidt wel oor naar heeft. Of zijn demarche enkel een lepe truc naar een verbeterd contract blijkt te zijn, komen we deze zomer te weten.

Waar zien we Mbappe volgend seizoen spelen?

Meest recent

Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

3
3
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

64
64
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

50
50
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

157
157
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

182
182
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

212
212
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

67
67
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

62
62
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

272
272
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

403
403
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

363
363
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

304
304
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

239
239
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

1729
1729
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

116
116
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

317
317
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

399
399
Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

KRC Genk en Club Brugge zijn er een spektakelstuk van aan het maken in de Cegeka Arena. Na een uur ...

230
230
De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

186
186
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

232
232
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

254
254
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

93
93
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

92
92
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

69
69
11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

151
151

Meer sportnieuws