Kylian Mbappe zet PSG voor het blok: 'nu of nooit'

280 stemmen
Kylian Mbappe zet PSG voor het blok: 'nu of nooit'

Het lijkt ernaar dat Kylian Mbappe zijn contract bij PSG niet zal verlengen. De jonge Fransman heeft nog iets meer dan een maand om de optie in zijn contract voor een extra jaar bij de Parijzenaars te lichten. Dat is hij echter niet zinnens, meldt L'Equipe.


Een nieuwe episode in de transfersaga rond Kylian Mbappe. Na jarenlang geflirt met onder meer Real Madrid, tekende Kylian Mbappe vorig jaar uiteindelijk voor een verlengd verblijf in de Franse hoofdstad. In dat contract werd een optie voor een extra jaar toegevoegd, waardoor Mbappe tot het einde van volgend seizoen in Franse loondienst zou spelen. Maar de optie voor dat extra jaar moet Mbappe zelf nog wel lichten, en dat vóór 31 juli 2023. L'Equipe bericht vandaag dat Mbappe daar niet voor staat te springen. PSG ziet zich zo mogelijk genoodzaakt om transfergesprekken aan te knopen met geïnteresseerde teams.

De club die in het verleden het vaakst gekoppeld werd aan de ster van Les Bleus is Real Madrid. Een bod van 200 miljoen euro van Real Madrid werd vorige zomer nog naar de prullenbak verwezen en Mbappé tekende na een lange transfersoap uiteindelijk alsnog een nieuwe verbintenis. Mbappe lijkt met zijn démarche nu op nieuwe gesprekken aan te sturen. Maar de Spaanse interesse is bekoeld. Uit een peiling van het Spaanse sportmedium Marca mag blijken dat Mbappe voor de supporters van Real geen prioriteit meer is. De vraag is bovendien of Real de middelen ter beschikking heeft: een monstersalaris voor Mbappe zou een groot risico vormen in de ogen van het clubbestuur. Jude Bellingham staat al helemaal bovenaan de wenslijst en met de ontbolstering van Vinicius Junior, zou een transfer van Mbappe te veel van het goede kunnen blijken. 

PSG zonder sterrentrio?

Voor Paris Saint-Germain betekent een mogelijk vertrek van de Franse lieveling niet minder dan een horrorscenario. De toekomst van die andere megasterren, Lionel Messi en Neymar Jr, lijkt zich ook al ver buiten Parijs af te spelen. Het verlies van Mbappe zal niet in goede aarde vallen. Door het vertrek van Lionel Messi is er voor Mbappe opnieuw ruimte om de absolute ster van het elftal te worden, iets waar de Fransman naar verluidt wel oor naar heeft. Of zijn demarche enkel een lepe truc naar een verbeterd contract blijkt te zijn, komen we deze zomer te weten.

Waar zien we Mbappe volgend seizoen spelen?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

41
41
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

40
40
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

24
24
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

121
121
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

23
23
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

33
33
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

169
169
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

527
527
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

162
162
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

67
67
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

430
430
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

74
74
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

199
199
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

524
524
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

496
496
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

477
477
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

351
351
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

188
188
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

586
586
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

266
266
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1020
1020
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

324
324
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

663
663
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

473
473
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

151
151

Meer sportnieuws