'Everton verkoopt Onana voor gepeperde transfersom'

328 stemmen
'Everton verkoopt Onana voor gepeperde transfersom'

Binnen een tweetal weken maakt bondscoach Domenico Tedesco zijn selectie bekend voor de EK-kwalificatieduels van juni. Na zijn sterke prestaties in de voorbije interland-periode, wordt Amadou Onana uiteraard terug bij de groep verwacht. Ondertussen wordt volop gespeculeerd over de toekomst van de boomlange middenvelder.


De 21-jarige Onana werkte tot dusver een opmerkelijke carrièrepad af. Nadat hij als jeugdspeler even aan de slag was bij een aantal Belgische clubs, belandde hij uiteindelijk bij het Duitse TSG Hoffenheim. Zijn definitieve doorbraak bij de grote jongens volgde echter pas na een overstap naar Hamburg SV. Daar werd hij in de zomer van 2021 weggeplukt door Lille OSC. En ook bij de Franse subtopper kon hij al snel indruk maken.

LEES OOK: 'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Degradatiegevaar niet geweken

Na amper één seizoen in Rijsel, werd Onana dan ook opnieuw beloond met een fraaie transfer. Zo trok hij vorige zomer voor de nodige miljoenen naar Everton FC. En in Goodison Park wist hij eveneens al snel zijn stempel te drukken. Maar in teamverband vielen de resultaten van de Toffee's dik tegen. Met nog één speeldag te gaan is Everton immers nog altijd niet verzekerd van het behoud. De club staat momenteel 17de met slechts twee puntjes boven de degradatiezone.

Pittige vraagprijs

Die tegenvallende resultaten blijven niet zonder gevolgen, komende zomer moet er opnieuw gesleuteld worden aan de spelersselectie. Maar daar zijn wel de nodige middelen voor nodig en dus zullen bepaalde spelers verkocht moeten worden. Volgens Football Insider is Everton dan ook bereid om mee te werken aan een transfer van Onana, die op de lijstjes staat bij verschillende grote clubs. Al verlangen de Toffee's wel een pittige som: zo zou de Rode Duivel liefst 60 miljoen pond, net geen 70 miljoen euro, moeten kosten.

Onana heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

7
7
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

29
29
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

76
76
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

15
15
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

28
28
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

44
44
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

83
83
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

68
68
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

155
155
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

199
199
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

440
440
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

196
196
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

304
304
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

30
30
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

42
42
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

169
169
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

202
202
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

495
495
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

188
188
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

45
45
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

44
44
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

31
31
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

129
129

Meer sportnieuws