'Everton verkoopt Onana voor gepeperde transfersom'

door
'Everton verkoopt Onana voor gepeperde transfersom'

Binnen een tweetal weken maakt bondscoach Domenico Tedesco zijn selectie bekend voor de EK-kwalificatieduels van juni. Na zijn sterke prestaties in de voorbije interland-periode, wordt Amadou Onana uiteraard terug bij de groep verwacht. Ondertussen wordt volop gespeculeerd over de toekomst van de boomlange middenvelder.


De 21-jarige Onana werkte tot dusver een opmerkelijke carrièrepad af. Nadat hij als jeugdspeler even aan de slag was bij een aantal Belgische clubs, belandde hij uiteindelijk bij het Duitse TSG Hoffenheim. Zijn definitieve doorbraak bij de grote jongens volgde echter pas na een overstap naar Hamburg SV. Daar werd hij in de zomer van 2021 weggeplukt door Lille OSC. En ook bij de Franse subtopper kon hij al snel indruk maken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

Degradatiegevaar niet geweken

Na amper één seizoen in Rijsel, werd Onana dan ook opnieuw beloond met een fraaie transfer. Zo trok hij vorige zomer voor de nodige miljoenen naar Everton FC. En in Goodison Park wist hij eveneens al snel zijn stempel te drukken. Maar in teamverband vielen de resultaten van de Toffee's dik tegen. Met nog één speeldag te gaan is Everton immers nog altijd niet verzekerd van het behoud. De club staat momenteel 17de met slechts twee puntjes boven de degradatiezone.

Pittige vraagprijs

Die tegenvallende resultaten blijven niet zonder gevolgen, komende zomer moet er opnieuw gesleuteld worden aan de spelersselectie. Maar daar zijn wel de nodige middelen voor nodig en dus zullen bepaalde spelers verkocht moeten worden. Volgens Football Insider is Everton dan ook bereid om mee te werken aan een transfer van Onana, die op de lijstjes staat bij verschillende grote clubs. Al verlangen de Toffee's wel een pittige som: zo zou de Rode Duivel liefst 60 miljoen pond, net geen 70 miljoen euro, moeten kosten.

Onana heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

44
44
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

132
132
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

31
31
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

42
42
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

77
77
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

140
140
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

48
48
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

168
168
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

333
333
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

274
274
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

150
150
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

85
85
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

661
661
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

111
111
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

118
118
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

182
182
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

286
286
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

156
156
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

143
143
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

479
479
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

136
136
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

303
303
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

508
508
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

412
412
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

246
246

Meer sportnieuws