'Everton verkoopt Onana voor gepeperde transfersom'

328
'Everton verkoopt Onana voor gepeperde transfersom'

Binnen een tweetal weken maakt bondscoach Domenico Tedesco zijn selectie bekend voor de EK-kwalificatieduels van juni. Na zijn sterke prestaties in de voorbije interland-periode, wordt Amadou Onana uiteraard terug bij de groep verwacht. Ondertussen wordt volop gespeculeerd over de toekomst van de boomlange middenvelder.


De 21-jarige Onana werkte tot dusver een opmerkelijke carrièrepad af. Nadat hij als jeugdspeler even aan de slag was bij een aantal Belgische clubs, belandde hij uiteindelijk bij het Duitse TSG Hoffenheim. Zijn definitieve doorbraak bij de grote jongens volgde echter pas na een overstap naar Hamburg SV. Daar werd hij in de zomer van 2021 weggeplukt door Lille OSC. En ook bij de Franse subtopper kon hij al snel indruk maken.

LEES OOK: Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Degradatiegevaar niet geweken

Na amper één seizoen in Rijsel, werd Onana dan ook opnieuw beloond met een fraaie transfer. Zo trok hij vorige zomer voor de nodige miljoenen naar Everton FC. En in Goodison Park wist hij eveneens al snel zijn stempel te drukken. Maar in teamverband vielen de resultaten van de Toffee's dik tegen. Met nog één speeldag te gaan is Everton immers nog altijd niet verzekerd van het behoud. De club staat momenteel 17de met slechts twee puntjes boven de degradatiezone.

Pittige vraagprijs

Die tegenvallende resultaten blijven niet zonder gevolgen, komende zomer moet er opnieuw gesleuteld worden aan de spelersselectie. Maar daar zijn wel de nodige middelen voor nodig en dus zullen bepaalde spelers verkocht moeten worden. Volgens Football Insider is Everton dan ook bereid om mee te werken aan een transfer van Onana, die op de lijstjes staat bij verschillende grote clubs. Al verlangen de Toffee's wel een pittige som: zo zou de Rode Duivel liefst 60 miljoen pond, net geen 70 miljoen euro, moeten kosten.

Onana heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

20
20
Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

64
64
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

79
79
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

746
746
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

192
192
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

187
187
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

194
194
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

65
65
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

176
176
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

195
195
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

85
85
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

68
68
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

28
28
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

112
112
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

279
279
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

188
188
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

426
426
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

356
356
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

148
148
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

160
160
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

258
258
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

232
232
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

296
296
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

338
338
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

256
256

Meer sportnieuws