'Everton verkoopt Onana voor gepeperde transfersom'

door
'Everton verkoopt Onana voor gepeperde transfersom'

Binnen een tweetal weken maakt bondscoach Domenico Tedesco zijn selectie bekend voor de EK-kwalificatieduels van juni. Na zijn sterke prestaties in de voorbije interland-periode, wordt Amadou Onana uiteraard terug bij de groep verwacht. Ondertussen wordt volop gespeculeerd over de toekomst van de boomlange middenvelder.


De 21-jarige Onana werkte tot dusver een opmerkelijke carrièrepad af. Nadat hij als jeugdspeler even aan de slag was bij een aantal Belgische clubs, belandde hij uiteindelijk bij het Duitse TSG Hoffenheim. Zijn definitieve doorbraak bij de grote jongens volgde echter pas na een overstap naar Hamburg SV. Daar werd hij in de zomer van 2021 weggeplukt door Lille OSC. En ook bij de Franse subtopper kon hij al snel indruk maken.

LEES OOK: Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

Degradatiegevaar niet geweken

Na amper één seizoen in Rijsel, werd Onana dan ook opnieuw beloond met een fraaie transfer. Zo trok hij vorige zomer voor de nodige miljoenen naar Everton FC. En in Goodison Park wist hij eveneens al snel zijn stempel te drukken. Maar in teamverband vielen de resultaten van de Toffee's dik tegen. Met nog één speeldag te gaan is Everton immers nog altijd niet verzekerd van het behoud. De club staat momenteel 17de met slechts twee puntjes boven de degradatiezone.

Pittige vraagprijs

Die tegenvallende resultaten blijven niet zonder gevolgen, komende zomer moet er opnieuw gesleuteld worden aan de spelersselectie. Maar daar zijn wel de nodige middelen voor nodig en dus zullen bepaalde spelers verkocht moeten worden. Volgens Football Insider is Everton dan ook bereid om mee te werken aan een transfer van Onana, die op de lijstjes staat bij verschillende grote clubs. Al verlangen de Toffee's wel een pittige som: zo zou de Rode Duivel liefst 60 miljoen pond, net geen 70 miljoen euro, moeten kosten.

Onana heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

12
12
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

22
22
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

145
145
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

180
180
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

574
574
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

149
149
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

32
32
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

306
306
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

185
185
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

757
757
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

260
260
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

344
344
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

194
194
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

99
99
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

599
599
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

252
252
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

123
123
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

552
552
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

469
469
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

698
698
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

256
256
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

540
540
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

362
362
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

97
97
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

569
569

Meer sportnieuws