Ronaldo snoert critici de mond met lekkere winning-goal

184
Ronaldo snoert critici de mond met lekkere winning-goal

Cristiano Ronaldo koos afgelopen winter voor een bijzondere lucratieve overgang naar Al-Nassr. Sportief gezien werd zijn avontuur in Saudi-Arabië tot dusver echter geen groot succes. Maar de club blijft voorlopig wel in de running voor de Saudische titel na een lekker doelpunt van de Portugese wereldster.


Na een turbulente eerste seizoenshelft, werd het contract van Ronaldo vlak voor het WK ontbonden bij Manchester United. Vervolgens besloot de aanvaller om in te gaan op de interesse van Al-Nassr. Daar tekende hij een contract van 2.5 jaar, wat hem in totaal een slordige 500 miljoen euro kan opleveren. Maar de eerste resultaten na zijn transfer waren niet bepaald grandioos. Al-Nassr werd na de komst van Ronaldo al snel uitgeschakeld in de Saudische Supercup. Vorige maand sneuvelde de club ook in de halve finales van het lokale bekertoernooi.

LEES OOK: Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Winnend doelpunt

In de competitie moet de steenrijke ploeg voorlopig dan weer zijn meerdere erkennen in Ittihad FC. Maar met nog twee wedstrijden te gaan, blijven Ronaldo en co een waterkansje behouden op de landstitel. Al-Nassr haalde dinsdag immers een dubbele achterstand op tegen Al Shabab en won met 3-2. CR7 tekende op fraaie wijze voor het winnende doelpunt (zie video onderaan) en wist zijn critici zo de mond te snoeren. Door deze zege blijven de Portugees en zijn maats op drie punten van Ittihad FC staan.

Top vijf-competitie

Afwachten dus of Al-Nassr de titel alsnog kan binnen halen. Ondertussen doen alweer geruchten de ronde over een vroegtijdig vertrek van Ronaldo in de oliestaat. Maar na zijn winnend doelpunt liet hij zelf verstaan zich tevreden te voelen met de ontwikkelingen in het Saudische voetbal. "De competitie wordt steeds sterker. Volgend jaar wordt het nog beter. Stapje bij stapje gaat deze competitie bij de top vijf-competities van de wereld horen, maar ze hebben tijd, sterspelers en infrastructuur nodig", werd CR7 geciteerd bij Vi.

Ronaldo is te vroeg vertrokken uit Europa ...

Meest recent

Charleroi wil revanche: "Er zijn geen excuses"

De 3-0-nederlaag bij Antwerp is hard aangekomen bij Sporting Charleroi. Na een veelbelovende start ...

0
0
‘Anderlecht dumpt miljoenenflop: titelheld op komst’

Miljoenen betaald, geen enkele goal en zondag negentig minuten op de bank: Oliver Antman zit in een ...

39
39
De Cuyper bepalend in stunt tegen Manchester City

In de Premier League begonnen er om 16u vijf duels. Het was vooral uitkijken naar Manchester City ...

11
11
KV Mechelen stuurt KRC Genk met kater terug naar Limburg

KRC Genk hoopte na drie zeges op rij tegen KV Mechelen de vierde opeenvolgende overwinning te ...

20
20
Nusa en El Khannouss schitteren in de Bundesliga

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vijf duels op het programma. Zo kwamen onder meer Bayer ...

12
12
Tresoldi schrijft geschiedenis bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi scoorde gisteren nog maar eens tegen Zulte Waregem. De aanvaller is bezig aan een ...

147
147
Anderlecht-fans laten zich horen na woorden Coucke en Bornauw

Anderlecht is al jaren op zoek naar stabiliteit. Onder Marc Coucke kwam die er nog niet. Die vond ...

79
79
Van der Elst ziet nieuw fenomeen opstaan bij Union SG

Relebohile Mofokeng heeft nog maar net zijn strepen verdiend bij Union SG, maar de Zuid-Afrikaan ...

35
35
Exit Carrick: Chelsea duwt Manchester United kopje onder

Manchester United verkeert in een ongezien grote crisis. Ze gingen vandaag ook onderuit op het veld ...

69
69
Coucke gaat los over Anderlecht, tot één onthulling iedereen wegblaast

Marc Coucke is een man van vele werelden. In Happy Hour, de VTM-talkshow van Ruben Van Gucht, sprak ...

59
59
Degryse helpt Bruno: deze elf moeten spelen

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KVC Westerlo. Er is veel kritiek op Vitor Bruno. Voormalig ...

146
146
KV Mechelen won op de transfermarkt: "Duitsland was optie"

Mike Eerdhuijzen maakte afgelopen zomer de overstap van FC Utrecht naar KV Mechelen. Hoewel de ...

36
36
KRC Genk pakt uit met nieuwe blinkvanger

KRC Genk blijft aandachtig voor vernieuwing. De Limburgers openen later deze maand hun oefencomplex, ...

47
47
Club Brugge zei 'neen': "Ze probeerden Vanaken te halen"

Hans Vanaken is een clubicoon van Club Brugge. Eén van de allerbeste middenvelders die de ...

708
708
Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. Het is tijd dat bepaalde spelers gaan opstaan, vooral in ...

169
169
KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

71
71
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

38
38
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

40
40
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

68
68
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

49
49
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

70
70
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

77
77
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

246
246
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

384
384

Meer sportnieuws