Ronaldo snoert critici de mond met lekkere winning-goal

door
Ronaldo snoert critici de mond met lekkere winning-goal

Cristiano Ronaldo koos afgelopen winter voor een bijzondere lucratieve overgang naar Al-Nassr. Sportief gezien werd zijn avontuur in Saudi-Arabië tot dusver echter geen groot succes. Maar de club blijft voorlopig wel in de running voor de Saudische titel na een lekker doelpunt van de Portugese wereldster.


Na een turbulente eerste seizoenshelft, werd het contract van Ronaldo vlak voor het WK ontbonden bij Manchester United. Vervolgens besloot de aanvaller om in te gaan op de interesse van Al-Nassr. Daar tekende hij een contract van 2.5 jaar, wat hem in totaal een slordige 500 miljoen euro kan opleveren. Maar de eerste resultaten na zijn transfer waren niet bepaald grandioos. Al-Nassr werd na de komst van Ronaldo al snel uitgeschakeld in de Saudische Supercup. Vorige maand sneuvelde de club ook in de halve finales van het lokale bekertoernooi.

LEES OOK: Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Winnend doelpunt

In de competitie moet de steenrijke ploeg voorlopig dan weer zijn meerdere erkennen in Ittihad FC. Maar met nog twee wedstrijden te gaan, blijven Ronaldo en co een waterkansje behouden op de landstitel. Al-Nassr haalde dinsdag immers een dubbele achterstand op tegen Al Shabab en won met 3-2. CR7 tekende op fraaie wijze voor het winnende doelpunt (zie video onderaan) en wist zijn critici zo de mond te snoeren. Door deze zege blijven de Portugees en zijn maats op drie punten van Ittihad FC staan.

Top vijf-competitie

Afwachten dus of Al-Nassr de titel alsnog kan binnen halen. Ondertussen doen alweer geruchten de ronde over een vroegtijdig vertrek van Ronaldo in de oliestaat. Maar na zijn winnend doelpunt liet hij zelf verstaan zich tevreden te voelen met de ontwikkelingen in het Saudische voetbal. "De competitie wordt steeds sterker. Volgend jaar wordt het nog beter. Stapje bij stapje gaat deze competitie bij de top vijf-competities van de wereld horen, maar ze hebben tijd, sterspelers en infrastructuur nodig", werd CR7 geciteerd bij Vi.

Ronaldo is te vroeg vertrokken uit Europa ...

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

45
45
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

6
6
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

30
30
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

46
46
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

336
336
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

283
283
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

249
249
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

72
72
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

576
576
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

558
558
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

296
296
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

103
103
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

150
150
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

53
53
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

80
80
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

419
419
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

55
55
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

58
58
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

147
147
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

139
139
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

200
200
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

175
175
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

376
376
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws