Ronaldo snoert critici de mond met lekkere winning-goal

door
Ronaldo snoert critici de mond met lekkere winning-goal

Cristiano Ronaldo koos afgelopen winter voor een bijzondere lucratieve overgang naar Al-Nassr. Sportief gezien werd zijn avontuur in Saudi-Arabië tot dusver echter geen groot succes. Maar de club blijft voorlopig wel in de running voor de Saudische titel na een lekker doelpunt van de Portugese wereldster.


Na een turbulente eerste seizoenshelft, werd het contract van Ronaldo vlak voor het WK ontbonden bij Manchester United. Vervolgens besloot de aanvaller om in te gaan op de interesse van Al-Nassr. Daar tekende hij een contract van 2.5 jaar, wat hem in totaal een slordige 500 miljoen euro kan opleveren. Maar de eerste resultaten na zijn transfer waren niet bepaald grandioos. Al-Nassr werd na de komst van Ronaldo al snel uitgeschakeld in de Saudische Supercup. Vorige maand sneuvelde de club ook in de halve finales van het lokale bekertoernooi.

LEES OOK: Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Winnend doelpunt

In de competitie moet de steenrijke ploeg voorlopig dan weer zijn meerdere erkennen in Ittihad FC. Maar met nog twee wedstrijden te gaan, blijven Ronaldo en co een waterkansje behouden op de landstitel. Al-Nassr haalde dinsdag immers een dubbele achterstand op tegen Al Shabab en won met 3-2. CR7 tekende op fraaie wijze voor het winnende doelpunt (zie video onderaan) en wist zijn critici zo de mond te snoeren. Door deze zege blijven de Portugees en zijn maats op drie punten van Ittihad FC staan.

Top vijf-competitie

Afwachten dus of Al-Nassr de titel alsnog kan binnen halen. Ondertussen doen alweer geruchten de ronde over een vroegtijdig vertrek van Ronaldo in de oliestaat. Maar na zijn winnend doelpunt liet hij zelf verstaan zich tevreden te voelen met de ontwikkelingen in het Saudische voetbal. "De competitie wordt steeds sterker. Volgend jaar wordt het nog beter. Stapje bij stapje gaat deze competitie bij de top vijf-competities van de wereld horen, maar ze hebben tijd, sterspelers en infrastructuur nodig", werd CR7 geciteerd bij Vi.

Ronaldo is te vroeg vertrokken uit Europa ...

Meest recent

‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

4
4
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

73
73
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

68
68
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

127
127
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

106
106
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

59
59
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

61
61
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

281
281
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

169
169
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

219
219
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

502
502
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

193
193
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

407
407
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

495
495
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

572
572
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

592
592
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

213
213
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

339
339
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

280
280
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

385
385
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

381
381
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

569
569
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

287
287
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

367
367
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

361
361

Meer sportnieuws