Ronaldo snoert critici de mond met lekkere winning-goal

184
Ronaldo snoert critici de mond met lekkere winning-goal

Cristiano Ronaldo koos afgelopen winter voor een bijzondere lucratieve overgang naar Al-Nassr. Sportief gezien werd zijn avontuur in Saudi-Arabië tot dusver echter geen groot succes. Maar de club blijft voorlopig wel in de running voor de Saudische titel na een lekker doelpunt van de Portugese wereldster.


Na een turbulente eerste seizoenshelft, werd het contract van Ronaldo vlak voor het WK ontbonden bij Manchester United. Vervolgens besloot de aanvaller om in te gaan op de interesse van Al-Nassr. Daar tekende hij een contract van 2.5 jaar, wat hem in totaal een slordige 500 miljoen euro kan opleveren. Maar de eerste resultaten na zijn transfer waren niet bepaald grandioos. Al-Nassr werd na de komst van Ronaldo al snel uitgeschakeld in de Saudische Supercup. Vorige maand sneuvelde de club ook in de halve finales van het lokale bekertoernooi.

LEES OOK: Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Winnend doelpunt

In de competitie moet de steenrijke ploeg voorlopig dan weer zijn meerdere erkennen in Ittihad FC. Maar met nog twee wedstrijden te gaan, blijven Ronaldo en co een waterkansje behouden op de landstitel. Al-Nassr haalde dinsdag immers een dubbele achterstand op tegen Al Shabab en won met 3-2. CR7 tekende op fraaie wijze voor het winnende doelpunt (zie video onderaan) en wist zijn critici zo de mond te snoeren. Door deze zege blijven de Portugees en zijn maats op drie punten van Ittihad FC staan.

Top vijf-competitie

Afwachten dus of Al-Nassr de titel alsnog kan binnen halen. Ondertussen doen alweer geruchten de ronde over een vroegtijdig vertrek van Ronaldo in de oliestaat. Maar na zijn winnend doelpunt liet hij zelf verstaan zich tevreden te voelen met de ontwikkelingen in het Saudische voetbal. "De competitie wordt steeds sterker. Volgend jaar wordt het nog beter. Stapje bij stapje gaat deze competitie bij de top vijf-competities van de wereld horen, maar ze hebben tijd, sterspelers en infrastructuur nodig", werd CR7 geciteerd bij Vi.

Ronaldo is te vroeg vertrokken uit Europa ...

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

31
31
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

47
47
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

9
9
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

36
36
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

20
20
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

88
88
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

45
45
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

20
20
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

12
12
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

357
357
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

83
83
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

147
147
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

282
282
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

32
32
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

321
321
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

150
150
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws