Ronaldo snoert critici de mond met lekkere winning-goal

184 stemmen
Ronaldo snoert critici de mond met lekkere winning-goal

Cristiano Ronaldo koos afgelopen winter voor een bijzondere lucratieve overgang naar Al-Nassr. Sportief gezien werd zijn avontuur in Saudi-Arabië tot dusver echter geen groot succes. Maar de club blijft voorlopig wel in de running voor de Saudische titel na een lekker doelpunt van de Portugese wereldster.


Na een turbulente eerste seizoenshelft, werd het contract van Ronaldo vlak voor het WK ontbonden bij Manchester United. Vervolgens besloot de aanvaller om in te gaan op de interesse van Al-Nassr. Daar tekende hij een contract van 2.5 jaar, wat hem in totaal een slordige 500 miljoen euro kan opleveren. Maar de eerste resultaten na zijn transfer waren niet bepaald grandioos. Al-Nassr werd na de komst van Ronaldo al snel uitgeschakeld in de Saudische Supercup. Vorige maand sneuvelde de club ook in de halve finales van het lokale bekertoernooi.

Winnend doelpunt

In de competitie moet de steenrijke ploeg voorlopig dan weer zijn meerdere erkennen in Ittihad FC. Maar met nog twee wedstrijden te gaan, blijven Ronaldo en co een waterkansje behouden op de landstitel. Al-Nassr haalde dinsdag immers een dubbele achterstand op tegen Al Shabab en won met 3-2. CR7 tekende op fraaie wijze voor het winnende doelpunt (zie video onderaan) en wist zijn critici zo de mond te snoeren. Door deze zege blijven de Portugees en zijn maats op drie punten van Ittihad FC staan.

Top vijf-competitie

Afwachten dus of Al-Nassr de titel alsnog kan binnen halen. Ondertussen doen alweer geruchten de ronde over een vroegtijdig vertrek van Ronaldo in de oliestaat. Maar na zijn winnend doelpunt liet hij zelf verstaan zich tevreden te voelen met de ontwikkelingen in het Saudische voetbal. "De competitie wordt steeds sterker. Volgend jaar wordt het nog beter. Stapje bij stapje gaat deze competitie bij de top vijf-competities van de wereld horen, maar ze hebben tijd, sterspelers en infrastructuur nodig", werd CR7 geciteerd bij Vi.

Ronaldo is te vroeg vertrokken uit Europa ...

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

94
94
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

36
36
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

12
12
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

102
102
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

152
152
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

138
138
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

368
368
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

117
117
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

164
164
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

160
160
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

224
224
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

316
316
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

178
178
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

439
439
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

178
178
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

115
115
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

540
540
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

245
245
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

352
352
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

168
168
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws