Lukaku doet verrassende onthulling over privéleven

door
Lukaku doet verrassende onthulling over privéleven

Alvorens hij zich in juni meldt bij de Rode Duivels voor de EK-kwalificatieduels tegen Oostenrijk en Estland, kan Romelu Lukaku nog twee grote prijzen pakken. Zo staat hij met Internazionale in de finale van de Champions League tegen Manchester City. Woensdagavond strijdt hij dan weer tegen ACF Fiorentina voor de Coppa Italia.


Het wordt uitkijken of de spits in die twee finales ook als basisspeler zal starten. Coach Simone Inzaghi gaf voorlopig telkens de voorkeur aan Edin Dzeko in de belangrijkste matchen. Maar de laatste weken kan Lukaku zich steeds nadrukkelijker profileren. Zondag tegen Napoli scoorde hij bijvoorbeeld zijn 6de goal in 5 competitieduels. Na een moeizame periode lijkt de Rode Duivel dus helemaal terug. En daar speelt familiegeluk een belangrijke rol in.

LEES OOK: 'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Niet één, maar twee zoontjes

Zoals geweten heeft Lukaku een zoontje Romeo, die momenteel vier jaar oud is. Maar inmiddels blijkt dat Romeo ook een broertje heeft. In een interview met Het Laatste Nieuws ter aanleiding van de documentaire 'One for All' verklapt de topspits immers dat hij inmiddels ook een tweede zoon heeft: Jordan. Die is inmiddels één jaar oud en werd genoemd naar Lukaku's jongere broer.

Vieren als Ronaldo

Een opvallende onthulling van de aanvaller, die zijn gezin doorgaans erg afschermt van de media. Lukaku is dan ook bijzonder trots op zijn twee spruiten. "Ik zie veel van mezelf terug in Romeo. Dat is mooi. Jordan moet nog veel ontdekken. Romeo speelt bij de jeugd van Inter. Als hij scoort, juicht hij zoals Cristiano Ronaldo. Dat vind ik fantastisch. Toen ik jonger was, vierde ik zoals de Braziliaanse Ronaldo. Schuddend met m’n vingertje. Als ik dan nu m’n eigen zoon goals zie vieren … Graaf", aldus de aanvaller.

Lukaku is nog steeds de beste Belgische spits ...

Meest recent

Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

36
36
Vannieuwkerke haalt hard uit: "Dit klopt gewoon niet"

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

40
40
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

60
60
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

230
230
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

198
198
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

56
56
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

42
42
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

106
106
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

225
225
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

171
171
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

225
225
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

157
157
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

326
326
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

87
87
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

65
65
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

123
123
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

314
314
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

216
216
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

79
79
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

201
201
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

132
132
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

64
64
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

815
815
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

965
965

Meer sportnieuws