Lukaku doet verrassende onthulling over privéleven

305 stemmen
Lukaku doet verrassende onthulling over privéleven

Alvorens hij zich in juni meldt bij de Rode Duivels voor de EK-kwalificatieduels tegen Oostenrijk en Estland, kan Romelu Lukaku nog twee grote prijzen pakken. Zo staat hij met Internazionale in de finale van de Champions League tegen Manchester City. Woensdagavond strijdt hij dan weer tegen ACF Fiorentina voor de Coppa Italia.


Het wordt uitkijken of de spits in die twee finales ook als basisspeler zal starten. Coach Simone Inzaghi gaf voorlopig telkens de voorkeur aan Edin Dzeko in de belangrijkste matchen. Maar de laatste weken kan Lukaku zich steeds nadrukkelijker profileren. Zondag tegen Napoli scoorde hij bijvoorbeeld zijn 6de goal in 5 competitieduels. Na een moeizame periode lijkt de Rode Duivel dus helemaal terug. En daar speelt familiegeluk een belangrijke rol in.

LEES OOK: 'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Niet één, maar twee zoontjes

Zoals geweten heeft Lukaku een zoontje Romeo, die momenteel vier jaar oud is. Maar inmiddels blijkt dat Romeo ook een broertje heeft. In een interview met Het Laatste Nieuws ter aanleiding van de documentaire 'One for All' verklapt de topspits immers dat hij inmiddels ook een tweede zoon heeft: Jordan. Die is inmiddels één jaar oud en werd genoemd naar Lukaku's jongere broer.

Vieren als Ronaldo

Een opvallende onthulling van de aanvaller, die zijn gezin doorgaans erg afschermt van de media. Lukaku is dan ook bijzonder trots op zijn twee spruiten. "Ik zie veel van mezelf terug in Romeo. Dat is mooi. Jordan moet nog veel ontdekken. Romeo speelt bij de jeugd van Inter. Als hij scoort, juicht hij zoals Cristiano Ronaldo. Dat vind ik fantastisch. Toen ik jonger was, vierde ik zoals de Braziliaanse Ronaldo. Schuddend met m’n vingertje. Als ik dan nu m’n eigen zoon goals zie vieren … Graaf", aldus de aanvaller.

Lukaku is nog steeds de beste Belgische spits ...

Meest recent

Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

7
7
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

42
42
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

365
365
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

164
164
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

201
201
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

333
333
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

103
103
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

82
82
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

124
124
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

212
212
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

40
40
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

270
270
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

198
198
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

37
37
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

38
38
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

150
150
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

251
251
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

70
70
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

217
217
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

215
215
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

287
287
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

119
119
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

455
455
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

647
647

Meer sportnieuws