Lukaku doet verrassende onthulling over privéleven

305 stemmen
Lukaku doet verrassende onthulling over privéleven

Alvorens hij zich in juni meldt bij de Rode Duivels voor de EK-kwalificatieduels tegen Oostenrijk en Estland, kan Romelu Lukaku nog twee grote prijzen pakken. Zo staat hij met Internazionale in de finale van de Champions League tegen Manchester City. Woensdagavond strijdt hij dan weer tegen ACF Fiorentina voor de Coppa Italia.


Het wordt uitkijken of de spits in die twee finales ook als basisspeler zal starten. Coach Simone Inzaghi gaf voorlopig telkens de voorkeur aan Edin Dzeko in de belangrijkste matchen. Maar de laatste weken kan Lukaku zich steeds nadrukkelijker profileren. Zondag tegen Napoli scoorde hij bijvoorbeeld zijn 6de goal in 5 competitieduels. Na een moeizame periode lijkt de Rode Duivel dus helemaal terug. En daar speelt familiegeluk een belangrijke rol in.

LEES OOK: 'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Niet één, maar twee zoontjes

Zoals geweten heeft Lukaku een zoontje Romeo, die momenteel vier jaar oud is. Maar inmiddels blijkt dat Romeo ook een broertje heeft. In een interview met Het Laatste Nieuws ter aanleiding van de documentaire 'One for All' verklapt de topspits immers dat hij inmiddels ook een tweede zoon heeft: Jordan. Die is inmiddels één jaar oud en werd genoemd naar Lukaku's jongere broer.

Vieren als Ronaldo

Een opvallende onthulling van de aanvaller, die zijn gezin doorgaans erg afschermt van de media. Lukaku is dan ook bijzonder trots op zijn twee spruiten. "Ik zie veel van mezelf terug in Romeo. Dat is mooi. Jordan moet nog veel ontdekken. Romeo speelt bij de jeugd van Inter. Als hij scoort, juicht hij zoals Cristiano Ronaldo. Dat vind ik fantastisch. Toen ik jonger was, vierde ik zoals de Braziliaanse Ronaldo. Schuddend met m’n vingertje. Als ik dan nu m’n eigen zoon goals zie vieren … Graaf", aldus de aanvaller.

Lukaku is nog steeds de beste Belgische spits ...

Meest recent

'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

13
13
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

120
120
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

63
63
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

130
130
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

287
287
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

304
304
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

79
79
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

388
388
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

135
135
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

47
47
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

523
523
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

282
282
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

255
255
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

493
493
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

194
194
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

97
97
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

108
108
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

82
82
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

57
57
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

260
260
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

105
105
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

355
355
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

420
420
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

106
106
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

406
406

Meer sportnieuws