Lukaku doet verrassende onthulling over privéleven

door
Lukaku doet verrassende onthulling over privéleven

Alvorens hij zich in juni meldt bij de Rode Duivels voor de EK-kwalificatieduels tegen Oostenrijk en Estland, kan Romelu Lukaku nog twee grote prijzen pakken. Zo staat hij met Internazionale in de finale van de Champions League tegen Manchester City. Woensdagavond strijdt hij dan weer tegen ACF Fiorentina voor de Coppa Italia.


Het wordt uitkijken of de spits in die twee finales ook als basisspeler zal starten. Coach Simone Inzaghi gaf voorlopig telkens de voorkeur aan Edin Dzeko in de belangrijkste matchen. Maar de laatste weken kan Lukaku zich steeds nadrukkelijker profileren. Zondag tegen Napoli scoorde hij bijvoorbeeld zijn 6de goal in 5 competitieduels. Na een moeizame periode lijkt de Rode Duivel dus helemaal terug. En daar speelt familiegeluk een belangrijke rol in.

LEES OOK: 'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

Niet één, maar twee zoontjes

Zoals geweten heeft Lukaku een zoontje Romeo, die momenteel vier jaar oud is. Maar inmiddels blijkt dat Romeo ook een broertje heeft. In een interview met Het Laatste Nieuws ter aanleiding van de documentaire 'One for All' verklapt de topspits immers dat hij inmiddels ook een tweede zoon heeft: Jordan. Die is inmiddels één jaar oud en werd genoemd naar Lukaku's jongere broer.

Vieren als Ronaldo

Een opvallende onthulling van de aanvaller, die zijn gezin doorgaans erg afschermt van de media. Lukaku is dan ook bijzonder trots op zijn twee spruiten. "Ik zie veel van mezelf terug in Romeo. Dat is mooi. Jordan moet nog veel ontdekken. Romeo speelt bij de jeugd van Inter. Als hij scoort, juicht hij zoals Cristiano Ronaldo. Dat vind ik fantastisch. Toen ik jonger was, vierde ik zoals de Braziliaanse Ronaldo. Schuddend met m’n vingertje. Als ik dan nu m’n eigen zoon goals zie vieren … Graaf", aldus de aanvaller.

Lukaku is nog steeds de beste Belgische spits ...

Meest recent

Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

8
8
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

26
26
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

128
128
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

35
35
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

61
61
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

79
79
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

211
211
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

204
204
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

85
85
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

113
113
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

97
97
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

366
366
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

422
422
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

124
124
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

388
388
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

479
479
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

291
291
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

106
106
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

83
83
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

67
67
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

157
157
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

258
258
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

335
335
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

378
378
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

142
142

Meer sportnieuws