Lukaku doet verrassende onthulling over privéleven

door
Lukaku doet verrassende onthulling over privéleven

Alvorens hij zich in juni meldt bij de Rode Duivels voor de EK-kwalificatieduels tegen Oostenrijk en Estland, kan Romelu Lukaku nog twee grote prijzen pakken. Zo staat hij met Internazionale in de finale van de Champions League tegen Manchester City. Woensdagavond strijdt hij dan weer tegen ACF Fiorentina voor de Coppa Italia.


Het wordt uitkijken of de spits in die twee finales ook als basisspeler zal starten. Coach Simone Inzaghi gaf voorlopig telkens de voorkeur aan Edin Dzeko in de belangrijkste matchen. Maar de laatste weken kan Lukaku zich steeds nadrukkelijker profileren. Zondag tegen Napoli scoorde hij bijvoorbeeld zijn 6de goal in 5 competitieduels. Na een moeizame periode lijkt de Rode Duivel dus helemaal terug. En daar speelt familiegeluk een belangrijke rol in.

LEES OOK: 'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

Niet één, maar twee zoontjes

Zoals geweten heeft Lukaku een zoontje Romeo, die momenteel vier jaar oud is. Maar inmiddels blijkt dat Romeo ook een broertje heeft. In een interview met Het Laatste Nieuws ter aanleiding van de documentaire 'One for All' verklapt de topspits immers dat hij inmiddels ook een tweede zoon heeft: Jordan. Die is inmiddels één jaar oud en werd genoemd naar Lukaku's jongere broer.

Vieren als Ronaldo

Een opvallende onthulling van de aanvaller, die zijn gezin doorgaans erg afschermt van de media. Lukaku is dan ook bijzonder trots op zijn twee spruiten. "Ik zie veel van mezelf terug in Romeo. Dat is mooi. Jordan moet nog veel ontdekken. Romeo speelt bij de jeugd van Inter. Als hij scoort, juicht hij zoals Cristiano Ronaldo. Dat vind ik fantastisch. Toen ik jonger was, vierde ik zoals de Braziliaanse Ronaldo. Schuddend met m’n vingertje. Als ik dan nu m’n eigen zoon goals zie vieren … Graaf", aldus de aanvaller.

Lukaku is nog steeds de beste Belgische spits ...

Meest recent

KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

32
32
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

42
42
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

127
127
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

64
64
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

108
108
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

67
67
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

388
388
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

499
499
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

127
127
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

79
79
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

296
296
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

208
208
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

42
42
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

682
682
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

70
70
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

289
289
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

93
93
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

228
228
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

279
279
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

533
533
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

57
57
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

80
80
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

722
722
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

136
136

Meer sportnieuws