'Standard neemt afscheid van 3 ervaren sterkhouders'

527 stemmen
'Standard neemt afscheid van 3 ervaren sterkhouders'

Standard gaat in de zomer een serieuze make-over ondergaan. De Rouches moeten mogelijk op zoek gaan naar een nieuwe trainer, maar inzake spelersverloop mogen we ook heel wat verwachten. Er gaan sowieso heel wat sterkhouders vertrekken.


Standard gaat afscheid nemen van Kostas Laifis, Gojko Cimirot en Noë Dussenne. Dat schrijft de Waalse krant La Capitale. Laifis heeft nog een jaar contract en hij mocht een jaar geleden ook al weg. Alleen eiste Standard toen meer dan 2 miljoen euro en een bod van Ferençvaros van 1 miljoen euro werd volgens onze bronnen geweigerd. De verdediger bleef daardoor aan boord, maar het huidige bestuur wil af van zijn zware loon.

LEES OOK: Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Nood aan versterking

Dat is ook het geval voor Cimirot. Die heeft een zwaar loon en moet héél stevig inleveren als hij wil bijtekenen. Dat gaat niet gebeuren. Royal Antwerp FC werd genoemd, maar de kans is groot dat de ervaren middenvelder transfervrij voor een exotische bestemming kiest. Financieel kan hij zijn laatste slag slaan.

Dussenne kwam jaren geleden nog naar Standard, toen er veel geld werd uitgegeven. Hij heeft ook een hoog loon en krijgt geen nieuw contract. Bij Standard hebben ze dus heel wat werk de komende weken en maanden. De ploeg heeft nood aan een kwaliteitsinjectie, want de nieuwe eigenaars zullen toch ook een Europees ticket willen bemachtigen. Anders blijven ze in een vicieuze cirkel zitten. 

Gaat Standard volgend jaar de top zes halen?

Meest recent

AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

6
6
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

27
27
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

26
26
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

39
39
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

50
50
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

91
91
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

236
236
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

62
62
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

146
146
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

125
125
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

70
70
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

427
427
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

372
372
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

112
112
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

358
358
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

281
281
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

266
266
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

506
506
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

193
193
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

95
95
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

240
240
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

78
78
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

154
154
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

73
73

Meer sportnieuws