KRC Genk glundert: "Zoals Cristiano Ronaldo"

door
KRC Genk glundert:

KRC Genk heeft met Mike Trésor één van de meest spectaculaire spelers in de Belgische competitie in de rangen. Hij deelde al 23 assists uit, een record in het Belgische voetbal. Bij Racing Genk zijn ze uiteraard dolgelukkig met een speler als Trésor.


Het voormalige jeugdproduct van Anderlecht is volgens techniektrainer Michel Ribeiro zeer leergierig. “Hij is één van de weinige spelers die de Knuckleball beheerst. De speciale traptechniek die Cristiano Ronaldo op de kaart zette. Op die manier kan je een bal hard raken en op het juiste moment toch voldoende laten zakken. Hij werkt daar op zichzelf elke week hard aan op training om die techniek verder te verfijnen. Daarnaast ook zijn snelle voeten. De bal juist voorbrengen is één zaak, maar we werken samen op training ook vaak op de korte ruimte, om zijn rechtstreekse tegenstander eerst te kunnen uitschakelen via een één-op-één-beweging of in de combinatie met zijn ploeggenoten. Die combinatie verklaart voor mij zijn uitmuntende statistieken”, aldus Ribeiro op de clubkanalen van Genk

LEES OOK: KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Goede voeten

Trainer Wouter Vrancken heeft ook niets dan lof voor de Ebbenhouten Schoen. “Hij is gewoon een heel aangename jongen om mee te werken. Hij is leergierig, wil elke training beter worden en pikt snel dingen op. Naast zijn goede voeten heeft hij ook een enorme vista. Meer dan wie ook doorziet hij loopbewegingen en slaagt hij erin één van zijn teamgenoten met de juiste pass op het juiste moment in een scoringsrijke positie te brengen. Zijn unieke statistieken spreken boekdelen”, aldus Vrancken.

Is Trésor klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

101
101
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

170
170
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

163
163
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

234
234
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

54
54
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

505
505
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

451
451
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

330
330
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

282
282
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

98
98
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

318
318
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

58
58
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

555
555
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

314
314
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

386
386
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

260
260
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

420
420
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

221
221
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

230
230
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1610
1610
'Plotse wending Genk: miljoenentransfer in Premier League'

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen maar aanmodderen in de eigen competitie, deelname aan de ...

706
706
'Vuurwerk in laatste transferweek: Club laat miljoenen rollen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van woensdagavond ...

717
717
'Malaise Anderlecht deint uit: ontslag Hasi op tafel'

De tweede seizoenshelft is nog maar net goed op weg, of er hangt alweer een crisis in de lucht bij ...

944
944
Westerlo baalt na late gelijkmaker: "Moeten het binnenhalen"

De afsluiter van de 22ste speeldag in de Jupiler Pro League kreeg zondagavond geen winnaar. KV ...

69
69
'Bizarre wending rond Marc Brys bij Kameroen'

Kameroen schopte het op de voorbije Africa Cup tot de kwartfinales, waarin ze echter uitgeschakeld ...

309
309

Meer sportnieuws