'Genk-speler verzilvert sterk WK met transfer'

door
'Genk-speler verzilvert sterk WK met transfer'

Bij KRC Genk hebben ze deze week met Joris Kayembe al hun eerste aanwinst voor volgend seizoen gepresenteerd. De Limburgers anticiperen op die manier al op de drukke kalender volgend seizoen, waarin ze ook in Europa aan de bak zullen moeten. Versterking in de breedte is dus welkom, terwijl ook enkele spelers vervangen zullen moeten worden.


We mogen de komende maanden ook nog enkele vertrekkers verwachten in de Cegeka Arena. Eén van de kandidaten voor een transfer is Angelo Preciado. De 25-jarige Ecuadoraan is in Genk vooral bankzitter, want Daniel Muñoz is de onbetwiste titularis op de rechtsachter. Hij speelde vorige winter wel een sterk WK en dat zorgt ervoor dat er aan interesse geen gebrek is.

Zo werd hij in januari zelfs een tijdlang gelinkt aan Internazionale, maar dat lijkt toch een stap te hoog. Maar Preciado zou wel een transfer naar Griekenland kunnen versieren, waar volgens Zougla Panathinaikos aan zijn mouw zou trekken. Zij zouden de speler al een voorstel gedaan hebben en het is nu aan hem om de knoop door te hakken.

LEES OOK: Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Genk moet optie lichten

Het is voor Panathinaikos wel nog afwachten wat Genk zal doen. Preciado is immers einde contract, maar Genk beschikt over een optie om zijn contract nog met twee jaar te verlengen. Als die gelicht wordt, zal Panathinaikos dus nog met hen aan de onderhandelingstafel moeten om een transfersom te bepalen. In januari 2021 betaalde Genk nog 3 miljoen euro voor Preciado en dat zullen ze zoveel mogelijk willen recupereren.

Moet Genk meewerken als het een goed bod krijgt?

Meest recent

Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

19
19
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

114
114
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

88
88
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

145
145
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

187
187
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

393
393
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

78
78
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

145
145
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

180
180
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

87
87
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

48
48
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

83
83
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

124
124
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

42
42
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

77
77
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

206
206
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

57
57
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

145
145
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

546
546
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

247
247
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

49
49
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

180
180
Play-Off-boost AA Gent: De Mil heeft uitstekend nieuws

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

233
233

Meer sportnieuws