Standard dreigt weer naast een Europees ticket te grijpen. Na het late gelijkspel tegen KVC Westerlo heeft het al zeven punten minder dan AA Gent. Er zijn nog negen punten te verdienen. Renaud Emond likt zijn wonden.
AA Gent won met 0-4 van Cercle Brugge en Standard wist dus voor de match dat het moest winnen van KVC Westerlo. Het kwam 2-0 voor, maar twee goals in de extra tijd zorgden voor de 2-2. Een zware domper voor de Luikenaars. "Of we op de hoogte waren van het resultaat van Gent? Ja, maar het heeft niet meegespeeld tijdens de match. We moesten hier immers onze match spelen. We moesten winnen, ongeacht het resultaat van Gent. Er zijn nog drie matchen dus we wilden winnen. Er is echter een wonder nodig om deze Europe Play-offs te winnen. Zolang er leven is, is er hoop, maar Gent lijkt goed op weg om de eerste plaats te pakken”, aldus Emond bij RTBF.
LEES OOK: Antwerp haalt uit bij Standard, vertrek bij Lommel
Toekomst van EmondDe aanvaller wist te scoren en komt de laatste weken steeds meer aan spelen toe bij de Rouches. "Ik ben nog meer teleurgesteld dat ik met dit doelpunt geen overwinning heb kunnen schenken aan de ploeg. Het is nu aan ons om dit seizoen zo goed mogelijk af te sluiten voor dit publiek en voor de club Standard." Het is afwachten of Standard ook komend seizoen nog verder wil met Emond, die een pover seizoen doormaakt.