Mignolet baalt enorm: "Dat is hét verhaal van Antwerp"

door
Mignolet baalt enorm:

Royal Antwerp FC won met 3-2 van Club Brugge. De Bruggelingen kennen stilaan zeer pijnlijke Champions’ Play-offs. Zij dreigen op een blamage af te stevenen als ze niet dringend punten gaan pakken. Het wordt stilaan een echt horrorseizoen voor Club


Club Brugge verloor al voor de 10de keer in de Jupiler Pro League. Dat is al bijzonder lang geleden. Simon Mignolet, die in België zelf zeker niet zijn beste niveau haalde dit seizoen, zag dat Antwerp met zijn mentale veerkracht de situatie nog kon ombuigen tegen de Bruggelingen. Club Brugge toonde zich mentaal niet weerbaar genoeg en speelde ook geen goede tweede helft. 

Goed gespeeld

"Als je mentaal vecht om iets te winnen, dan kan je makkelijker tot het uiterste gaan. Dat is Antwerp hun verhaal. Voor ons is dat anders, maar ik vind dat we alles goed gedaan hebben maar gewoon pech hebben”, stelde Mignolet vast op de clubkanalen.

Club Brugge speelde zeker niet slecht, maar acht tegengoals in amper drie wedstrijden is toch teveel van het goede. “We hebben niet veel kansen weggegeven, enkel die 2 stilstaande fases. Zij hebben echt heel weinig kansen gehad. We konden vertrouwen putten na die 0 op 6. Ik ben echt ontgoocheld", zei de ervaren doelman van de uittredende landskampioen. Komend weekend ontvangt Club Brugge Antwerp en in de voorlaatste thuismatch van het seizoen zijn ze het aan status verplicht om hun fans nog een leuke pot voetbal te leveren.

POLL: Gaat Club thuis wel winnen van Antwerp?

Meest recent

'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

4
4
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

17
17
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

39
39
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

33
33
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

291
291
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

62
62
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

62
62
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

192
192
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

80
80
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

70
70
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

195
195
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

467
467
'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

770
770
'Peperdure transfer Barça: ideale aanvulling op Yamal'

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League na een sensationeel tweeluik tegen ...

201
201
Tóch vertrek bij Genk? Vader Karetsas doet boekje open

KRC Genk lijkt dan toch naast de landstitel te grijpen, maar legde in de voorbije maanden wel een ...

743
743
'Arsenal richt zicht na CL-uitschakeling op sterkhouder Club'

Arsenal FC sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de Champions League. Om volgend seizoen ...

461
461
Engelse finale in Europa League, Chelsea treft Real Betis

De Europa League krijgt dit seizoen een volledige Engelse finale. Manchester United en Tottenham ...

102
102
Ballon d'Or 2025: nieuwe favoriet na halve finales UCL

De ontknoping van het seizoen nadert zijn climax in zowat alle grote competities. Zo zijn sinds deze ...

209
209
Cercle-coach haalt messcherp uit: "Dit pik ik niet!"

Komend weekend valt het doek over de Play-Downs. De twee directe degradanten zijn inmiddels bepaald, ...

355
355
Club-fans voeren druk op: deadline burgemeester Anderlecht

De verwerpelijke incidenten in de marge van de bekerfinale blijven nazinderen. Het gemeentebestuur ...

325
325

Meer sportnieuws