'Antwerp zwaait middenvelder definitief uit'

429 stemmen
'Antwerp zwaait middenvelder definitief uit'

Bij Antwerp stevenen ze af op een historisch seizoen, want ze liggen op koers om de dubbel te pakken. Na het binnenhalen van de Croky Cup staan ze drie speeldagen voor het einde ook aan de leiding in de Jupiler Pro League. Achter de schermen wordt ook al volop gewerkt aan volgende seizoen. De Great Old kondigde al twee transfers aan en een derde transfer zou een feit zijn.


De voorbije weken liet Antwerp al weten dat het zich in de zomer zal versterken met Jacob Ondrejka, die voor 1,5 miljoen euro overkomt van Elfsborg. Aan uitgaande zijde is er dan weer het vertrek van Willian Pacho, die voor een recordbedrag naar Eintracht Frankfurt verkast. Afhankelijk van de bron vangt Antwerp 9 tot 16 miljoen euro. Daarnaast is ook een tweede vertrekker een feit.

Het Nieuwsblad weet dat Alexis De Sart de Bosuil definitief zal verlaten. De 26-jarige middenvelder werd dit seizoen al verhuurd aan RWDM en door de promotie van de Brusselaars wordt zijn aankoopoptie automatisch geactiveerd. De kersverse eersteklasser betaalt naar verluidt 350.000 euro om De Sart definitief binnen te halen.

LEES OOK: Hoop voor RWDM? Nieuwe voorzitter komt met opvallend plan

Vijfde club in eerste klasse

De Sart stond vier jaar onder contract bij Antwerp, maar in die periode speelde hij slechts 42 matchen voor de Great Old. Hij werd immers ook vorig seizoen al verhuurd aan OH Leuven. Bij RWDM was hij dit seizoen wel een vaste waarde en straks worden zij de vijfde club die De Sart op het hoogste niveau zal vertegenwoordigen. Voor zijn passages bij Antwerp en OHL kwam hij immers ook uit voor Standard en STVV.


Zal hij in eerste klasse een meerwaarde zijn voor RWDM?

Meest recent

Van Gaal lokt met Instagram-bericht massale smeekbede uit

Louis van Gaal viert vandaag een bijzondere dag, maar het is vooral een heel ander bericht dat ...

3
3
Simons ontdekt ‘nieuwe smaakmaker’ bij OHL

OH Leuven wordt naar jaarlijkse traditie door de ‘experts’ naar voren geschoven als een ...

7
7
'Nieuwe twist Lukaku: topclub knoopt gesprekken aan'

Van Romelu Lukaku was deze week geen spoor te bekennen op het trainingskamp van SSC Napoli. Een ...

58
58
Anderlecht haalt slag thuis: goudhaantje tekent tot 2029

RSC Anderlecht is deze zomer begonnen aan een gloednieuw sportief project. Maar ook daarin zal de ...

142
142
Ophefmakende wending: Play-Offs meteen weer terug in JPL?

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League is vrijdagavond officieel van start gegaan. Het wordt de ...

513
513
Hein Vanhaezebrouck onthult: echte reden van afwezigheid

Hein Vanhaezebrouck blijft een naam die in het Belgische voetbal nooit helemaal verdwijnt. Zelfs ...

92
92
Club dokt zwaar voor opvolger Tzolis: Barcelona viert mee

Club Brugge heeft zijn nieuwe flankaanvaller beet. Voor de komst van Jan Virgili dokte de ...

232
232
TRANSFERUURTJE: 'Club breekt de bank, grote plannen Genk'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

355
355
Cisse Sandra legt vertrek bij Club Brugge haarfijn uit

Cisse Sandra stond in de Supercup tegen Union SG nog in de basis bij Club Brugge, maar niet veel ...

317
317
‘KV Mechelen heeft absolute toptransfer binnen’

KV Mechelen is nog niet klaar op de zomermercato. Malinwa neemt het op speeldag 1 van de Jupiler Pro ...

138
138
‘Nieuwe dag, nieuw schandaal: affaire Infantino bij UEFA’

Gianni Infantino komt sinds het WK elke dag in de media. De grote baas van de FIFA werd afgeschoten ...

158
158
‘Jackpot KAA Gent: Europese topclub klopt aan’

De zomermercato loopt nog even door en dan is het ook voor de Belgische clubs zweten. Als ...

265
265
Praet onthult resem aanbiedingen: “Ik was verbaasd”

Dennis Praet maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar KV Mechelen, maar de middenvelder had ...

173
173
Club Brugge pakt ferm uit: miljoenentransfer afgerond

Club Brugge heeft na de competitiezege tegen KV Kortrijk zwaar uitgepakt op de zomermercato. ...

407
407
De Meyer speelt open kaart over in- en uitgaande transfers

Bij STVV zagen ze al een aantal spelers de club verlaten. En niet van de minste spelers. Trainer ...

59
59
Belgische topclubs vrezen: "De schrik van België"

Club Brugge zal met de komst van Jan Virgili weer zwaar uithalen. Hij kost 12 miljoen euro. Daarmee ...

860
860
Anderlecht 10 jaar zonder prijs: Bruno spreekt over ambities

Bij RSC Anderlecht beginnen ze het seizoen met een thuismatch tegen La Louvière. Het ...

200
200
'Bruno schuift met pionnen: groot slachtoffer in basiself'

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

424
424
'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Na een tegenvallend seizoen wil Liverpool FC in de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de ...

134
134
Potts debuteert bij Club: ploegmaats doen boekje open

Club Brugge heeft de competitie geopend met een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Kortrijk. Daarbij ...

902
902
Vermeeren forceert plots sensationele transferwending

Arthur Vermeeren leek bij RB Leipzig opnieuw op weg naar de uitgang. Enkele maanden later ligt alles ...

348
348
'Genk lanceert nieuw offensief: dríé extra aanwinsten'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. Ondertussen ...

835
835
Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

1050
1050
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

95
95
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

687
687

Meer sportnieuws