'Antwerp zwaait middenvelder definitief uit'

429
'Antwerp zwaait middenvelder definitief uit'

Bij Antwerp stevenen ze af op een historisch seizoen, want ze liggen op koers om de dubbel te pakken. Na het binnenhalen van de Croky Cup staan ze drie speeldagen voor het einde ook aan de leiding in de Jupiler Pro League. Achter de schermen wordt ook al volop gewerkt aan volgende seizoen. De Great Old kondigde al twee transfers aan en een derde transfer zou een feit zijn.


De voorbije weken liet Antwerp al weten dat het zich in de zomer zal versterken met Jacob Ondrejka, die voor 1,5 miljoen euro overkomt van Elfsborg. Aan uitgaande zijde is er dan weer het vertrek van Willian Pacho, die voor een recordbedrag naar Eintracht Frankfurt verkast. Afhankelijk van de bron vangt Antwerp 9 tot 16 miljoen euro. Daarnaast is ook een tweede vertrekker een feit.

Het Nieuwsblad weet dat Alexis De Sart de Bosuil definitief zal verlaten. De 26-jarige middenvelder werd dit seizoen al verhuurd aan RWDM en door de promotie van de Brusselaars wordt zijn aankoopoptie automatisch geactiveerd. De kersverse eersteklasser betaalt naar verluidt 350.000 euro om De Sart definitief binnen te halen.

LEES OOK: Voetbalbond kondigt aanduidingen refs speeldag 10 aan

Vijfde club in eerste klasse

De Sart stond vier jaar onder contract bij Antwerp, maar in die periode speelde hij slechts 42 matchen voor de Great Old. Hij werd immers ook vorig seizoen al verhuurd aan OH Leuven. Bij RWDM was hij dit seizoen wel een vaste waarde en straks worden zij de vijfde club die De Sart op het hoogste niveau zal vertegenwoordigen. Voor zijn passages bij Antwerp en OHL kwam hij immers ook uit voor Standard en STVV.


Zal hij in eerste klasse een meerwaarde zijn voor RWDM?

Meest recent

Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

7
7
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

7
7
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

14
14
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

130
130
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

194
194
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

54
54
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

87
87
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

60
60
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

274
274
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

140
140
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

135
135
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

111
111
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

21
21
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

55
55
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

116
116
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

70
70
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

39
39
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

101
101
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

146
146
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

347
347
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

130
130
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

89
89
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

222
222
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

54
54
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

214
214

Meer sportnieuws