Crisis ten huize Ramos? Pilar Rubio reageert met dit filmpje

door
Crisis ten huize Ramos? Pilar Rubio reageert met dit filmpje

Serigio Ramos kent geen leuk seizoen met PSG en in Spanje is de roddelpers ook achter hem aan gekomen. Ze maken melding van een moeilijke fase in de relatie tussen Ramos en zijn vrouw Pilar Rubio. Die reageerde op de geruchten die de ronde deden. Het is echter niet de eerste keer dat de twee 'talk of the town' zijn.


Er zou volgens de gespecialiseerde media een haar in de boter zitten in het huwelijk van het koppel. Daarnaast stelden de 'experts' in Spanje vast dat er op de sociale netwerken geen foto's te bespeuren vielen met Ramos op onder meer de verjaardag van hun zoon. Het koppel is al elf jaar samen en is opgejaagd wild in Spanje. Ze zijn dan ook een 'A-list' koppel, waarover er zeer veel wordt geschreven.

LEES OOK: Bayern meldt recordwinst: “Kompany brengt iets speciaals”

Storm in een glas water

Rubio deelde een filmpje van het verjaardagsfeestje en meldde het volgende. "Van harte gefeliciteerd mijn jongen. Altijd zo bijzonder en magisch. Altijd onze harten vullen. 9 jaar geleden veranderde je ons leven en maakte je ons de meest trotse ouders van de hele wereld. Wees ALTIJD heel gelukkig. We houden zoveel van jou. Papa is vandaag misschien niet bij ons maar altijd aan onze zijde", schreef ze.

Een storm in een glas water. Tegenover Europa Press sprak Rubio over de 'vermeende crisis'. "Het is alsof iemand morgen uitvindt dat ik een wapenhandelaar ben. Als ik alles moet ontkennen wat er wordt gezegd, dan ben ik heel lang bezig. Ik moet mij niet verantwoorden en ik geef er geen aandacht aan." Van een crisis is dus allerminst sprake ten huize Ramos.

Een storm in een glas water?

Meest recent

Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

1
1
'Euvrard jubelt: reünie met oude bekende bij Standard'

Standard droomt ervan om dit seizoen weer de top zes te halen, maar daarvoor zullen de Rouches toch ...

5
5
Vandenbempt confronteert Leko met enorm Gents probleem

Union en Club Brugge blijven wel netjes punten sprokkelen, maar verder krijgen de Belgische topclubs ...

22
22
Sterkhouder spreekt duidelijke taal over vertrek bij Union

Ook de landstitel en bijhorende kwalificatie voor de Champions League hebben Union niet kunnen doen ...

16
16
Gheysens onthult het plan van Antwerp met Wils

De nederlaag van zondag op Stayen heeft Antwerp nog wat dieper in crisis geduwd, want na een magere ...

135
135
Sonck smeekt Hasi: ''Je moét hem zetten"

Bij Anderlecht loerde er alweer een crisis om de hoek na een één op zes in de ...

272
272
Van Crombrugge haalt ondanks zege hard uit naar Genk

Na een twee op zes wist KRC Genk zondag nog eens een overwinning te pakken in de Jupiler Pro League. ...

40
40
'Mokerslag Jonge Duivels: handen in haar voor WK-opener'

Pakt België in de komende weken nog eens een WK-medaille? Tien jaar na Wout Faes, Dante Vanzeir ...

120
120
'Ontslag Wils op komst? Antwerp neemt standpunt in'

Als het voor dit weekend nog geen crisis was bij Antwerp, dan zal dat nu wel zeker het geval zijn. ...

196
196
TRANSFERUURTJE: 'STVV verliest smaakmaker, exit Still'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

150
150
‘Kopzorgen KAA Gent groeien: Ivan Leko kop van jut’

KAA Gent leek op weg om een goede reeks neer te zetten. De afgelopen twee wedstrijden wonnen de ...

147
147
De Cat verbaast Anderlecht met mindset: "Grote klasse"

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Onder Besnik Hasi is het ...

238
238
Alderweireld velt hard oordeel over Antwerp én Wils

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag onderuit tegen Sint-Truiden VV. The Great Old staat nu ...

393
393
Anderlecht wacht bang af: "Een explosieve situatie"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Een verdiende zege, maar het is nog maar een eerste ...

363
363
Standard smult van lieveling: "Sclessin houdt van hem"

Standard won met 3-1 van Sporting Charleroi. Dat was een verdiende zege en een sfeervol Sclessin ...

166
166
Vandenbempt keihard voor JPL-topclub: "Onaanvaardbaar"

Een aantal clubs zitten danig in de problemen. Besnik Hasi heeft een crisis voorlopig vermeden door ...

330
330
Cercle Brugge stort in: woede-uitbarsting van Cinel

Het is crisis bij Cercle Brugge. Trainer Onur Cinel verloor met zijn team met 2-1 van La ...

203
203
OHL 'in shock': Mazzu verandert álles in Leuven

Wat een week voor OH Leuven. Felice Mazzu werd aangesteld en wist in de beker te winnen van Seraing ...

195
195
Yannick Ferrera baalt enorm na pijnlijk nieuws

Yannick Ferrera ging enkele maanden geleden aan de slag bij Zamalek, een zeer grote club in de ...

62
62
Albert ziet iets bij Anderlecht wat niémand verwachtte

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Vooral de eerste dertig minuten waren goed, nadien was ...

450
450
Treurnis bij Anderlecht en KRC Genk: "50 miljoen euro!"

RSC Anderlecht en KRC Genk hebben enorm goede jeugdopleidingen. Er kwamen al veel spelers via die ...

134
134
Degryse luidt alarmbellen voor Club Brugge én Union SG

Union SG en Club Brugge wonnen hun matchen. Zulte Waregem en FCV Dender werden al bij al vlot over ...

296
296
'Anderlecht doet gek: strikt Braziliaanse doelpuntenmachine'

Anderlecht gaat voluit voor een linksvoetige doelpuntenmachine met Raphinha-aura. De 23-jarige ...

825
825
Monsterdeal voor Patro: miljoenen euro’s op komst

Patro Eisden is bezig aan een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft de afgelopen jaren voor ...

136
136
KRC Genk tankt vertrouwen: Smets geeft grote ambitie prijs

KRC Genk won met 0-1 van KVC Westerlo. Die zege was niet helemaal verdiend, maar daar maalden ze ...

131
131

Meer sportnieuws