Toptransfer voor Ueda? "Hij kan daar zeker meedraaien"

door
Toptransfer voor Ueda?

Cercle Brugge heeft met Ayase Ueda één van de beste spitsen in de Jupiler Pro League rondlopen. De Japanse aanvaller lijkt Brugge na het seizoen toch te gaan verlaten. Volgens trainer Miron Muslic heeft Ueda alles in huis om een mooie carrière uit te bouwen.


Ueda was dit seizoen al goed voor 21 goals en 2 assists in 38 wedstrijden. De aanvaller zou misschien wel eens in de picture kunnen komen te staan van moederclub AS Monaco. "Natuurlijk zou ik hem volgend seizoen graag nog bij ons hebben, maar als hij een mooie stap kan zetten, wil dat wel zeggen dat we ons werk goed gedaan hebben. Waar zijn plafond ligt? Of je hem nu in de Premier League, de Bundesliga of de Ligue 1 zet, Ayase zal altijd zijn goals maken. Bij Monaco? Hij zou er alleszins niet misstaan. Hij is zo’n killer! Hij is een natuurlijke afwerker", laat Muslic weten in de Krant van West-Vlaanderen.

LEES OOK: 'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Dure vogel

Het zal voor Cercle Brugge zeker niet makkelijk worden om de aanvaller aan boord te houden. Hij ligt er nog tot medio 2026 onder contract en heeft een marktwaarde van 3,5 miljoen euro. Ueda is ook international bij Japan, maar daar wist hij vreemd genoeg in 14 interlands nog geen doelpunt te scoren. Cercle Brugge haalde de aanvaller een jaar geleden voor 1,3 miljoen euro weg bij Kashima Antlers. Het lijkt nu al vast te staan dat ze een mooie winst gaan boeken op hem. Wordt vervolgd.

Gaat Cercle Ueda kunnen houden?

Meest recent

'Rode Duivel bekroont boerenjaar met Engelse knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

47
47
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

100
100
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

169
169
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

60
60
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

57
57
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

329
329
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

87
87
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

114
114
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

273
273
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

203
203
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

197
197
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

197
197
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

66
66
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

101
101
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

169
169
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

128
128
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

558
558
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

332
332
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

75
75
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

147
147
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

381
381
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

506
506
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

152
152

Meer sportnieuws