'Real reanimeert Galactico-tijdperk: gestoord transferplan'

door
'Real reanimeert Galactico-tijdperk: gestoord transferplan'

Real Madrid blijft in de running om zich andermaal voor de Champions League te plaatsen, maar moet in La Liga zijn meerdere erkennen in aartsrivaal FC Barcelona. Om de Spaanse macht terug te grijpen wil de Koninklijke zich dan ook versterken. En volgens The Telegraph ligt een wel heel straf plan op tafel in het Estadio Santiago Bernabeu.


De Madrilenen waren in de voorbije jaren bijzonder succesvol met hun huidige selectie, niet in het minst in de Champions League. Maar heel wat van die sterkhouders beginnen aardig op leeftijd te geraken. Luka Modric wordt later dit jaar alweer 38, ook Toni Kroos en Karim Benzema geraken steeds dieper in de herfst van hun carrière. En dus is een generatiewissel nodig. Met Aurélien Tchouaméni en Eduardo Camavinga werden alvast jonge toptalenten aangetrokken die in de komende jaren het mooie weer moeten gaan maken in het Estadio Santiago Bernabeu.

LEES OOK: 'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Bellingham én Mbappé

Zij krijgen komende zomer mogelijk het gezelschap van nog enkele supertalenten. In de voorbije weken geraakte immers bekend dat Real de strijd om Jude Bellingham (Borussia Dortmund) volledig naar zich toe aan het trekken is. En bij The Telegraph gaat men nog een stap verder. Het Engelse medium, doorgaans een degelijke bron, beweert dat Real naast de komst van Bellingham ook een nieuwe poging wil ondernemen om Kylian Mbappé te strikken. De Madrilenen zouden willen profiteren van de onzekerheid bij PSG om hun jarenlange doelwit binnen te halen.

Boekhoudkundige trucs

Op die manier wil Real een nieuw Galactico-tijdperk starten. De vraag is evenwel hoe de club de komst van twee van de meest gegeerde spelers kan financieren. Bovengenoemde bron stelt dat de Spaanse grootmacht opnieuw een deel van de toekomstige inkomsten, zoals televisiegelden, kan verkopen. Dat werd eerder ook al gedaan om de verbouwingen aan Bernabeu mee te bekostigen. Bovendien zou men nog meer boekhoudkundige trucs kunnen hanteren om de budgettering rond te krijgen en de twee misschien wel grootste transfers van 2023 te kunnen afronden.

Indien Real slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

13
13
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

34
34
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

105
105
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

130
130
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

243
243
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

314
314
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

126
126
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

90
90
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

484
484
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

286
286
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

256
256
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

164
164
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

270
270
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

415
415
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

65
65
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

132
132
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

60
60
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

254
254
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

205
205
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

69
69
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

70
70
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

97
97
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

147
147
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

125
125

Meer sportnieuws