'Real reanimeert Galactico-tijdperk: gestoord transferplan'

door
'Real reanimeert Galactico-tijdperk: gestoord transferplan'

Real Madrid blijft in de running om zich andermaal voor de Champions League te plaatsen, maar moet in La Liga zijn meerdere erkennen in aartsrivaal FC Barcelona. Om de Spaanse macht terug te grijpen wil de Koninklijke zich dan ook versterken. En volgens The Telegraph ligt een wel heel straf plan op tafel in het Estadio Santiago Bernabeu.


De Madrilenen waren in de voorbije jaren bijzonder succesvol met hun huidige selectie, niet in het minst in de Champions League. Maar heel wat van die sterkhouders beginnen aardig op leeftijd te geraken. Luka Modric wordt later dit jaar alweer 38, ook Toni Kroos en Karim Benzema geraken steeds dieper in de herfst van hun carrière. En dus is een generatiewissel nodig. Met Aurélien Tchouaméni en Eduardo Camavinga werden alvast jonge toptalenten aangetrokken die in de komende jaren het mooie weer moeten gaan maken in het Estadio Santiago Bernabeu.

LEES OOK: Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Bellingham én Mbappé

Zij krijgen komende zomer mogelijk het gezelschap van nog enkele supertalenten. In de voorbije weken geraakte immers bekend dat Real de strijd om Jude Bellingham (Borussia Dortmund) volledig naar zich toe aan het trekken is. En bij The Telegraph gaat men nog een stap verder. Het Engelse medium, doorgaans een degelijke bron, beweert dat Real naast de komst van Bellingham ook een nieuwe poging wil ondernemen om Kylian Mbappé te strikken. De Madrilenen zouden willen profiteren van de onzekerheid bij PSG om hun jarenlange doelwit binnen te halen.

Boekhoudkundige trucs

Op die manier wil Real een nieuw Galactico-tijdperk starten. De vraag is evenwel hoe de club de komst van twee van de meest gegeerde spelers kan financieren. Bovengenoemde bron stelt dat de Spaanse grootmacht opnieuw een deel van de toekomstige inkomsten, zoals televisiegelden, kan verkopen. Dat werd eerder ook al gedaan om de verbouwingen aan Bernabeu mee te bekostigen. Bovendien zou men nog meer boekhoudkundige trucs kunnen hanteren om de budgettering rond te krijgen en de twee misschien wel grootste transfers van 2023 te kunnen afronden.

Indien Real slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

26
26
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

103
103
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

34
34
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

231
231
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

212
212
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

124
124
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

25
25
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

309
309
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

211
211
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

144
144
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

142
142
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

271
271
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

46
46
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

69
69
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

83
83
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

150
150
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

283
283
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

528
528
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

258
258
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

447
447
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

266
266
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

142
142
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

404
404
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

670
670

Meer sportnieuws