'Real reanimeert Galactico-tijdperk: gestoord transferplan'

297 stemmen
'Real reanimeert Galactico-tijdperk: gestoord transferplan'

Real Madrid blijft in de running om zich andermaal voor de Champions League te plaatsen, maar moet in La Liga zijn meerdere erkennen in aartsrivaal FC Barcelona. Om de Spaanse macht terug te grijpen wil de Koninklijke zich dan ook versterken. En volgens The Telegraph ligt een wel heel straf plan op tafel in het Estadio Santiago Bernabeu.


De Madrilenen waren in de voorbije jaren bijzonder succesvol met hun huidige selectie, niet in het minst in de Champions League. Maar heel wat van die sterkhouders beginnen aardig op leeftijd te geraken. Luka Modric wordt later dit jaar alweer 38, ook Toni Kroos en Karim Benzema geraken steeds dieper in de herfst van hun carrière. En dus is een generatiewissel nodig. Met Aurélien Tchouaméni en Eduardo Camavinga werden alvast jonge toptalenten aangetrokken die in de komende jaren het mooie weer moeten gaan maken in het Estadio Santiago Bernabeu.

LEES OOK: Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

Bellingham én Mbappé

Zij krijgen komende zomer mogelijk het gezelschap van nog enkele supertalenten. In de voorbije weken geraakte immers bekend dat Real de strijd om Jude Bellingham (Borussia Dortmund) volledig naar zich toe aan het trekken is. En bij The Telegraph gaat men nog een stap verder. Het Engelse medium, doorgaans een degelijke bron, beweert dat Real naast de komst van Bellingham ook een nieuwe poging wil ondernemen om Kylian Mbappé te strikken. De Madrilenen zouden willen profiteren van de onzekerheid bij PSG om hun jarenlange doelwit binnen te halen.

Boekhoudkundige trucs

Op die manier wil Real een nieuw Galactico-tijdperk starten. De vraag is evenwel hoe de club de komst van twee van de meest gegeerde spelers kan financieren. Bovengenoemde bron stelt dat de Spaanse grootmacht opnieuw een deel van de toekomstige inkomsten, zoals televisiegelden, kan verkopen. Dat werd eerder ook al gedaan om de verbouwingen aan Bernabeu mee te bekostigen. Bovendien zou men nog meer boekhoudkundige trucs kunnen hanteren om de budgettering rond te krijgen en de twee misschien wel grootste transfers van 2023 te kunnen afronden.

Indien Real slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

35
35
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

69
69
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

19
19
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

126
126
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

125
125
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

23
23
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

114
114
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

203
203
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

55
55
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

182
182
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

188
188
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

265
265
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

104
104
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

411
411
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

578
578
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

149
149
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

227
227
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

309
309
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

299
299
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

582
582
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws