'Deze club trekt miljoenen uit voor Trésor én Denayer'

door
'Deze club trekt miljoenen uit voor Trésor én Denayer'

KRC Genk kreeg vorig weekend een mokerslag in de strijd om de titel. De Limburgers moesten de koppositie aanstaan aan Antwerp en dus wacht hen in de laatste vier wedstrijden nog een inhaalrace om alsnog kampioen te worden. Die moeten ze bovendien aanvatten zonder Mike Trésor, die zondag tegen Union geschorst is na zijn rode kaart op de Bosuil.


Dat is een stevige aderlating voor Genk, want de 23-jarige flankaanvaller is één van de bezielers van het succes van dit seizoen. Onder Wouter Vrancken ontbolsterde de ex-speler van Anderlecht en Willem II helemaal en met 22 assists is hij de onbetwiste assistkoning van de Jupiler Pro League. Daarnaast scoorde hij ook nog zelf acht keer. Die prestaties blijven niet onopgemerkt.

Ongetwijfeld zullen in de zomer de nodige buitenlandse clubs komen aankloppen en één club lijkt alvast serieus werk willen te maken van de komst van Trésor. Volgens Fanatik wil Besiktas, de huidige nummer drie in de Turkse Süper Lig, hem zeer graag binnenhalen. Trainer Senol Günes wil er absoluut een nummer tien bij en zou persoonlijk pleiten voor Trésor.

GEZELSCHAP VAN DENAYER

Trésor zou alvast niet alleen arriveren in Istanboel, want ook Jason Denayer staat op het verlanglijstje van Besiktas. De De 27-jarige verdediger verraste door in september bij Shabab Al-Ahli in Dubai te tekenen, maar staat open voor een terugkeer naar Europe in de zomer. In Turkije kennen ze hem goed, want hij speelde er eerder al twee periodes voor Galatasaray. Een rentree van Denayer in Europa zou een goede zaak zijn voor de Rode Duivels, want op die manier zou Domenico Tedesco een extra optie krijgen in de dun bezette defensie.

Zou Besiktas een stap vooruit zijn voor Trésor?

Meest recent

PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

7
7
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

18
18
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

32
32
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

75
75
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

28
28
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

61
61
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

188
188
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

36
36
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

216
216
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

196
196
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

95
95
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

281
281
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

49
49
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

135
135
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

246
246
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

356
356
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

137
137
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

77
77
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

62
62
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

71
71
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

170
170
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

160
160
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

400
400
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

88
88

Meer sportnieuws