'Deze club trekt miljoenen uit voor Trésor én Denayer'

door
'Deze club trekt miljoenen uit voor Trésor én Denayer'

KRC Genk kreeg vorig weekend een mokerslag in de strijd om de titel. De Limburgers moesten de koppositie aanstaan aan Antwerp en dus wacht hen in de laatste vier wedstrijden nog een inhaalrace om alsnog kampioen te worden. Die moeten ze bovendien aanvatten zonder Mike Trésor, die zondag tegen Union geschorst is na zijn rode kaart op de Bosuil.


Dat is een stevige aderlating voor Genk, want de 23-jarige flankaanvaller is één van de bezielers van het succes van dit seizoen. Onder Wouter Vrancken ontbolsterde de ex-speler van Anderlecht en Willem II helemaal en met 22 assists is hij de onbetwiste assistkoning van de Jupiler Pro League. Daarnaast scoorde hij ook nog zelf acht keer. Die prestaties blijven niet onopgemerkt.

Ongetwijfeld zullen in de zomer de nodige buitenlandse clubs komen aankloppen en één club lijkt alvast serieus werk willen te maken van de komst van Trésor. Volgens Fanatik wil Besiktas, de huidige nummer drie in de Turkse Süper Lig, hem zeer graag binnenhalen. Trainer Senol Günes wil er absoluut een nummer tien bij en zou persoonlijk pleiten voor Trésor.

LEES OOK: ‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

GEZELSCHAP VAN DENAYER

Trésor zou alvast niet alleen arriveren in Istanboel, want ook Jason Denayer staat op het verlanglijstje van Besiktas. De De 27-jarige verdediger verraste door in september bij Shabab Al-Ahli in Dubai te tekenen, maar staat open voor een terugkeer naar Europe in de zomer. In Turkije kennen ze hem goed, want hij speelde er eerder al twee periodes voor Galatasaray. Een rentree van Denayer in Europa zou een goede zaak zijn voor de Rode Duivels, want op die manier zou Domenico Tedesco een extra optie krijgen in de dun bezette defensie.

Zou Besiktas een stap vooruit zijn voor Trésor?

Meest recent

'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

12
12
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

34
34
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

52
52
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

240
240
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

31
31
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

186
186
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

148
148
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

775
775
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

147
147
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

682
682
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

407
407
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

507
507
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

469
469
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

116
116
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

32
32
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

127
127
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

567
567
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

128
128
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

256
256
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

271
271
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

158
158
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

96
96
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

128
128
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

409
409

Meer sportnieuws