'Deze club trekt miljoenen uit voor Trésor én Denayer'

762 stemmen
'Deze club trekt miljoenen uit voor Trésor én Denayer'

KRC Genk kreeg vorig weekend een mokerslag in de strijd om de titel. De Limburgers moesten de koppositie aanstaan aan Antwerp en dus wacht hen in de laatste vier wedstrijden nog een inhaalrace om alsnog kampioen te worden. Die moeten ze bovendien aanvatten zonder Mike Trésor, die zondag tegen Union geschorst is na zijn rode kaart op de Bosuil.


Dat is een stevige aderlating voor Genk, want de 23-jarige flankaanvaller is één van de bezielers van het succes van dit seizoen. Onder Wouter Vrancken ontbolsterde de ex-speler van Anderlecht en Willem II helemaal en met 22 assists is hij de onbetwiste assistkoning van de Jupiler Pro League. Daarnaast scoorde hij ook nog zelf acht keer. Die prestaties blijven niet onopgemerkt.

Ongetwijfeld zullen in de zomer de nodige buitenlandse clubs komen aankloppen en één club lijkt alvast serieus werk willen te maken van de komst van Trésor. Volgens Fanatik wil Besiktas, de huidige nummer drie in de Turkse Süper Lig, hem zeer graag binnenhalen. Trainer Senol Günes wil er absoluut een nummer tien bij en zou persoonlijk pleiten voor Trésor.

LEES OOK: 'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

GEZELSCHAP VAN DENAYER

Trésor zou alvast niet alleen arriveren in Istanboel, want ook Jason Denayer staat op het verlanglijstje van Besiktas. De De 27-jarige verdediger verraste door in september bij Shabab Al-Ahli in Dubai te tekenen, maar staat open voor een terugkeer naar Europe in de zomer. In Turkije kennen ze hem goed, want hij speelde er eerder al twee periodes voor Galatasaray. Een rentree van Denayer in Europa zou een goede zaak zijn voor de Rode Duivels, want op die manier zou Domenico Tedesco een extra optie krijgen in de dun bezette defensie.

Zou Besiktas een stap vooruit zijn voor Trésor?

Meest recent

Club Brugge pakt uit met fraai nieuw uitshirt

Club Brugge heeft nog een dikke week voor zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe ...

17
17
Sterkhouder bezorgt Union opsteker: "Ik wil blijven"

Union heeft zich deze zomer al fors versterkt, want het wou anticiperen op nog maar eens een ...

14
14
'Ingrijpende aankondiging over toekomst Doku op komst'

De verwachting was dat Jérémy Doku één van de sterren van het WK zou ...

51
51
Essevee weet gegeerde jeugdinternational te strikken

Zulte Waregem heeft deze zomer al goed geboerd op de transfermarkt. Het wist al 5,5 miljoen euro te ...

27
27
Thorup niet tevreden na pandoering: tijd voor actie

Racing Genk verloor kansloos met 4-0 van AZ. Dat moet toch beter en dat weer de nieuwe coach Jess ...

320
320
Bruno maakt keuze: dure vogel kind van de rekening

RSC Anderlecht geeft om 19u Hammarby partij. Het wordt interessant om te zien wie Vitor Bruno aan de ...

249
249
De Mil geeft transferplannen van AA Gent prijs

AA Gent moet Europees aan de bak, maar trainer Rik De Mil weet ook dat zijn team nog niet klaar is. ...

133
133
Aster Nzeyimana en Lize Feryn delen enorm heuglijk nieuws

Na een lange periode vol hoop, verdriet en opnieuw hoop is het geluk eindelijk compleet. Lize Feryn ...

29
29
'Anderlecht wil ervaren WK-ganger naar Lotto Park halen'

Anderlecht heeft nog nood aan heel wat versterking. Ook achteraan moet er nog een kwaliteitsinjectie ...

416
416
Club Brugge gaat voor straffe stunt: zelfs 12M volstaat niet

Club Brugge heeft een opvallende transfer in het vizier. Eerder lag er al 12 miljoen euro op tafel ...

822
822
‘Leegloop Union SG: miljoenenbod op David’

Union SG gaat deze mercato weer een resem spelers verliezen. Christian Burgess is al naar AA Gent, ...

85
85
Anderlecht deelt gigantisch goed nieuws mee

RSC Anderlecht is een gigantisch grote club in België, maar de laatste jaren draait het ...

529
529
JPL-club mikt hoog: "Grote club worden in België"

Union SG kwam de afgelopen jaren er als extra topclub bij, al moesten AA Gent en Royal Antwerp FC ...

328
328
Plots weelde voor Bruno: wie wint het pleit?

RSC Anderlecht neemt het om 19u op tegen Hammarby. De Brusselaars staan onder stevige druk, want ...

274
274
'Plan B voor Van Bommel: shortlist Rode Duivels lekt uit'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat Mark van Bommel ...

356
356
'Klopjacht op Karetsas: De Condé rolt spierballen'

KRC Genk staat niet alleen op het punt om zijn inkomend record te verpulveren, ook op uitgaand vlak ...

233
233
'Bruno schudt elftal door mekaar: frisse wind bij RSCA'

Donderdag staat Vitor Bruno voor zijn vuurdoop als coach van RSC Anderlecht. In de tweede voorronde ...

388
388
'Makelaar bevestigt: Club op zucht van knaltransfer'

Club Brugge vertrok woensdag op zomerstage naar Rennes. Voorlopig stapten er met Yann Sommer, ...

612
612
Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

424
424
De Mil onthult één dilemma: "Moeten creatief zijn"

AA Gent moet meteen vol aan de bak in zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe seizoen. ...

69
69
Eerst pak slaag, dan transferdeal voor Genk?

KRC Genk is dezer dagen zeer druk in de weer. Niet alleen met de voorbereiding op het nieuwe ...

867
867
Vitor Bruno zet Anderlecht op scherp voor debuut

Donderdagavond begint het seizoen van Anderlecht officieel. In de tweede voorronde van de Europa ...

404
404
Westerlo pakt uit met eenmalige Rode Duivel

Bij Westerlo zagen ze deze zomer al een pak sterkhouders vertrekken. 't Kuipje liep vrijwel helemaal ...

61
61
'Straffe transfer op komst voor De Keersmaecker'

In eigen land kon Brian De Keersmaecker niet doorbreken, maar in het buitenland is de middenvelder ...

58
58
Unieke kans voor Antwerp: oude bekende plots vrij

Voor Antwerp blijft het een zeer moeizame transferzomer. De club werd wekenlang gegijzeld door de ...

635
635

Meer sportnieuws