Eén probleem bij De Bruyne: "Dán hoort hij bij beste ooit"

195 stemmen
Eén probleem bij De Bruyne:

Gemakkelijk zal het zeker niet worden, maar Manchester City blijft voorlopig in de running om zich te plaatsen voor de finale van de Champions League. De heenwedstrijd van dinsdagavond tegen Real Madrid eindigde immers op 1-1. En ook Kevin De Bruyne deed daarbij zijn duit in het zakje.


Hoewel City het beste aan de match begon, was het Real dat in eigen huis op voorsprong kon komen via de flitsende Vinicius Junior. De bezoekers hadden het vervolgens lastig om de match in hun voordeel te doen kantelen. Tot De Bruyne zijn moment pakte. Met een geweldig schot aan de rand van de zestien liet hij Thibaut Courtois kansloos. De Belgische spelmaker speelde nochtans niet zijn allerbeste wedstrijd, toch stond hij op tijdens het moment dat zijn ploeg hem het hardste nodig had. Bij het vieren van dat doelpunt was de Belg overigens behoorlijk emotioneel. Een zoveelste bewijs hoe groot zijn drang is om eindelijk de Beker met de Grote Oren op zijn palmares te zetten.

En volgens analist Jamie Carragher heeft hij die trofee ook nodig om te kunnen toetreden tot het pantheon van het mondiale voetbal. "Als ze de finale halen, hebben we het niet alleen over een van de beste middenvelders van zijn generatie, maar over een van de beste middenvelders die we ooit hebben gezien", stelt Carragher bij CBS Sports. "Ik denk niet dat ik veel betere middenvelders heb gezien en ik kijk al dertig of veertig jaar naar voetbal. Ik denk niet dat ik een betere passer heb gezien, maar hij heeft gewoon die Champions League nodig. Hij moet die beker hebben en hij moet de man zijn die een grote rol heeft. Dan kan hij zich meten met Iniesta, Xavi en Modric."

LEES OOK: Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Á la Steven Gerrard

Carragher wijst verder ook naar zijn voormalige Liverpool-ploegmaat Steven Gerrard. Die definieerde een groot deel van zijn carrière door zijn club in de CL-finale van 2005 naar de zege te leiden. "Ik zou niet kunnen zeggen dat Gerrard veel beter was dan De Bruyne. Maar wat Steven heeft, is dat moment. Het is één wedstrijd, maar het is dat moment dat je nooit meer uit je hoofd kunt zetten als je aan Steven Gerrard denkt We hebben dat ene moment met Kevin De Bruyne nog steeds niet op het absolute hoogste niveau. Dit seizoen zou het seizoen kunnen zijn."

De Bruyne hoort nu al bij de beste middenvelders ooit ...

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

14
14
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

46
46
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

99
99
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

17
17
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

32
32
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

46
46
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

86
86
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

73
73
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

161
161
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

202
202
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

442
442
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

202
202
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

309
309
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

32
32
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

43
43
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

175
175
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

205
205
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

505
505
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

189
189
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

133
133

Meer sportnieuws