Opvallende onthulling over Tomas Van Den Spiegel

door
Opvallende onthulling over Tomas Van Den Spiegel

RSC Anderlecht hield maandagavond zijn Raad van Bestuur. Daarop bespraken de aandeelhouders onder meer het belabberde seizoen en werden de sportieve plannen voor de nabije toekomst uit de doeken gedaan. Overigens was een compleet nieuw gezicht aanwezig op de meeting.


Zo maakte Tomas Van Den Spiegel zijn opwachting als lid van de Raad van Bestuur. De 44-jarige oud-basketter maakte de voorbije jaren ook al furore als CEO van Flanders Classic, de organisator van verschillende grote wielerwedstrijden zoals de Ronde van Vlaanderen. Dat uitgerekend Van Den Spiegel werd toegevoegd aan de RvB, is dan ook geen toeval.

De voormalige Belgian Lion werd destijds bij Flanders Classic immers aangesteld door Wouter Vandenhaute, momenteel niet-uitvoerend voorzitter van Paars-Wit. Maar verrassend genoegd was het niet hij die Van Den Spiegel naar voren schoof. Zo onthult Het Laatste Nieuws dat Geert Duyck, compagnon van Vandenhaute, de oud-basketter vroeg om een zitje in de RvB op te nemen.

LEES OOK: Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

ZITJES BIJ ANDERLECHT

Duyck is zelf één van de investeerders bij RSCA, samen met Vandenhaute pompte hij geld in de club via hun vennootschap Mauvavie. Dat vennootschap heeft recht op twee zitjes in de Raad van Bestuur. Eentje daarvan was al ingenomen door Vandenhaute, het tweede gaat nu dus naar Van Den Spiegel. Bij HLN weet men overigens dat hij dit onbezoldigd doet, de Flanders Classic-CEO factureert dus niet voor zijn werk in de RvB.

Anderlecht moet meer voetbalkennis aan de RvB toevoegen ...

Meest recent

Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

0
0
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

4
4
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

44
44
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

118
118
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

73
73
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

60
60
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

31
31
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

42
42
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

21
21
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

115
115
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

88
88
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

49
49
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

84
84
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

355
355
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

126
126
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

519
519
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

570
570
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

84
84
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

374
374
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

242
242
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

310
310
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

101
101
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

75
75
Vanaken prikt naar Anderlecht: "Als je het voetbal bekijkt ..."

Club Brugge heeft zijn reeks van vier opeenvolgende competitiezeges zien stranden op eigen veld. Zo ...

591
591
Sensatie in FA Cup, Ajax speelt derde plaats kwijt

De Engelse FA Cup telt twee ploegen uit de Premier League minder. Zowel Fulham FC als Sunderland FC ...

87
87

Meer sportnieuws