Opvallende onthulling over Tomas Van Den Spiegel

door
Opvallende onthulling over Tomas Van Den Spiegel

RSC Anderlecht hield maandagavond zijn Raad van Bestuur. Daarop bespraken de aandeelhouders onder meer het belabberde seizoen en werden de sportieve plannen voor de nabije toekomst uit de doeken gedaan. Overigens was een compleet nieuw gezicht aanwezig op de meeting.


Zo maakte Tomas Van Den Spiegel zijn opwachting als lid van de Raad van Bestuur. De 44-jarige oud-basketter maakte de voorbije jaren ook al furore als CEO van Flanders Classic, de organisator van verschillende grote wielerwedstrijden zoals de Ronde van Vlaanderen. Dat uitgerekend Van Den Spiegel werd toegevoegd aan de RvB, is dan ook geen toeval.

De voormalige Belgian Lion werd destijds bij Flanders Classic immers aangesteld door Wouter Vandenhaute, momenteel niet-uitvoerend voorzitter van Paars-Wit. Maar verrassend genoegd was het niet hij die Van Den Spiegel naar voren schoof. Zo onthult Het Laatste Nieuws dat Geert Duyck, compagnon van Vandenhaute, de oud-basketter vroeg om een zitje in de RvB op te nemen.

LEES OOK: 'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

ZITJES BIJ ANDERLECHT

Duyck is zelf één van de investeerders bij RSCA, samen met Vandenhaute pompte hij geld in de club via hun vennootschap Mauvavie. Dat vennootschap heeft recht op twee zitjes in de Raad van Bestuur. Eentje daarvan was al ingenomen door Vandenhaute, het tweede gaat nu dus naar Van Den Spiegel. Bij HLN weet men overigens dat hij dit onbezoldigd doet, de Flanders Classic-CEO factureert dus niet voor zijn werk in de RvB.

Anderlecht moet meer voetbalkennis aan de RvB toevoegen ...

Meest recent

'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

7
7
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

88
88
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

91
91
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

53
53
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

94
94
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

181
181
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

493
493
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

244
244
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

397
397
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

245
245
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

371
371
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

81
81
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

188
188
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

39
39
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

123
123
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

239
239
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

205
205
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

85
85
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

170
170
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

78
78
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

55
55
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

123
123
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

325
325
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

280
280
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

38
38

Meer sportnieuws