Verheyen en Sonck gecharmeerd: "Hij is een goede sjotter"

door
Verheyen en Sonck gecharmeerd:

Ondanks de 3-5 nederlaag tegen Cercle Brugge dit weekend, sprong één Westerlospeler de experten van het televisieprogramma Extra Time in het oog. Met een hattrick wist Nene Dorgeles analisten Gert Verheyen en Welsey te charmeren, niet voor het eerst.


De smaakmaker bij de kemphanen weet niet alleen het Westelse publiek te overtuigen. Gert Verheyen zag het al aan het begin van het seizoen: "Ik vind hem een goede sjotter, ook al heeft hij naar verhouding niet al te vaak meegespeeld dit seizoen. Hij is een heel interessante speler. Of hij nu een echte diepe spits is of beter er net wat achter speelt, dat weet ik alleen nog niet." De Malinees kan bekoren met zijn tweevoetigheid: "Je ziet eigenlijk niet wat zijn beste voet is".

Of hij klaar is voor een volgende stap, wilde Wesley Sonck niet meteen gezegd hebben. "De volgende stap is meer spelen. Alleen zo kan je je pas echt goed ontwikkelen. Maar ik heb gehoord dat hij een fantastische mentaliteit heeft. Hij traint goed en wil vooruit. Dat is ook al iets." aldus Sonck, die ook zijn versnelling loofde.

Net die versnelling zou voor Dorgeles doorslaggevend kunnen zijn volgens VRT-journalist Filip Joos. Hij meent dat Red Bull Salzburg, de club van wie Westerlo het aanvallend talent huurt, precies zulke spelers doet gedijen. Maar voorlopig is het toch Westerlo dat hem vleugels geeft, besloot hij met een kwinkslag.

LEES OOK: Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

Zien we Dorgeles volgend seizoen terug bij Westerlo?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

30
30
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

7
7
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

14
14
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

39
39
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

25
25
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

59
59
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

344
344
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

101
101
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

74
74
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

227
227
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

254
254
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

199
199
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

234
234
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

601
601
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

380
380
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

319
319
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

330
330
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

234
234
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

336
336
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

288
288
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

581
581
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

650
650
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

437
437
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

601
601
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

364
364

Meer sportnieuws