Cercle klaar en duidelijk: Monaco denkt niet aan verkopen

door
Cercle klaar en duidelijk: Monaco denkt niet aan verkopen

Cercle Brugge deed het de afgelopen jaren best goed in de Jupiler Pro League. Financieel kreeg het dan ook een enorme steun van moederclub AS Monaco. Maandag deden echter geruchten de ronde dat de Franse club zou overgaan tot een verkoop van de Vereninging, maar dat werd inmiddels met stip ontkent.


AS Monaco zou achter de schermen bezig zijn met de verkoop van Cercle, een zestal jaar na de overname. Maar in een statement laat Groen-Zwart nu weten dat Monegasken totaal niet van plan zijn om de samenwerking stop te zetten. "AS Monaco ontkent de intentie om Cercle Brugge te verkopen. AS Monaco is tevreden met de huidige resultaten van Cercle Brugge en steunt het team volledig voor de toekomst."

VAN 1B NAAR PLAY-OFFS
In 2017 was Cercle in sportief en financieel vieze papieren terecht gekomen. De Vereniging werd echter van de ondergang behoed doordat Monaco het merendeel van de aandelen overnam. In de jaren nadien werkten beide clubs nauw samen. Zo kreeg Groen-Zwart regelmatig jonge talenten uit de Monegaskische opleiding ter beschikking, die op die manier extra ervaring konden gaan opdoen op de Belgische velden.

Mede dankzij de hulp uit het Prinsdom konden de Bruggelingen in 2018 weer promoveren naar de Jupiler Pro League. Daarin lijkt Cercle stilaan uit te groeien tot een stabiele middenmoter. In de huidige jaargang wist de Vereniging zich zelfs te plaatsen voor de Europe Play-Offs, waarin het momenteel nog meedoet voor een Europees ticket.

LEES OOK: Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

Een zware tegenvaller voor Cercle?

Meest recent

'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

19
19
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

99
99
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

18
18
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

33
33
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

49
49
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

146
146
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

69
69
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

171
171
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

37
37
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

104
104
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

119
119
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

208
208
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

68
68
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

456
456
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

363
363
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

313
313
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

296
296
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

227
227
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

42
42
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

71
71
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

46
46
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

176
176
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

121
121
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

30
30

Meer sportnieuws