'Vandenhaute ziet Anderlecht-plannetje in water vallen'

709 stemmen
'Vandenhaute ziet Anderlecht-plannetje in water vallen'

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League volledig onder stoom zijn geraakt, wordt bij RSC Anderlecht al druk naar het komende seizoen toegewerkt. Zo is sportieve baas Jesper Fredberg momenteel in de weer met het ontrollen van zijn transferplannen. En ondertussen wordt ook volop aan de sportieve staf gesleuteld.


Vlak na het mislopen van een ticket voor de Play-Offs, maakte Fredberg al duidelijk dat hij volop achter zijn landgenoot Brian Riemer blijft staan. De balans onder diens bewind was nochtans allesbehalve schitterend, maar de Deense hoofdcoach blijft dus gewoon op post. Aan zijn omkadering zal wel één en ander veranderen. Met de vrij onbekende Spanjaard Javier Melchor werd alvast een nieuwe keeperstrainer aangesteld. Eerder werd de Brit Ian Burchnall al aangetrokken als assistent-coach.

De verwachting is dat Fredberg in de komende weken nog meer pionnen zal aanstellen die volledig achter zijn voetbalvisie staan. Maar daarvoor moet ook plaats gemaakt worden. Zo geraakte vorige week bekend dat Robin Veldman allicht andere oorden opzoekt. De Nederlandse assistent-coach wordt nochtans erg gewaardeerd binnen de club. Maar hij zou toch vertrekken, onder meer Ajax zou belangstelling tonen in Veldman.

GEEN MODERNE JEAN DOCKX
Dat wordt nu ook bevestigd door Het Laatste Nieuws, waar men de kans groot acht dat Veldman op korte termijn zal beschikken. Voor niet-uitvoerend voorzitter Wouter Vandenhaute is dat wel een streep door de rekening. Die had namelijk het plan om op lange termijn door te gaan met Veldman. "We zien in hem een moderne Jean Dockx. Robin wil op een dag T1 worden van Anderlecht. Dat is een ambitie die de club hem gunt en met hem deelt, maar daarvoor is het nu te vroeg. Hij zal de komende jaren de continuïteit tussen het A-elftal, de Futures en de Academy garanderen", zei Vandenhaute in november nog. Zijn macht binnen de club lijkt dus wel degelijk af te nemen.

LEES OOK: 'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Anderlecht moet er alles aan doen om Veldman toch te houden ...

Meest recent

'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

44
44
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

298
298
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

150
150
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

264
264
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

184
184
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

373
373
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

122
122
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

191
191
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

191
191
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

86
86
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

223
223
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

499
499
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

150
150
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

284
284
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

209
209
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

388
388
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

97
97
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

639
639
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

63
63
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

266
266
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

429
429
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

1023
1023
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

535
535
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

520
520

Meer sportnieuws