'Vandenhaute ziet Anderlecht-plannetje in water vallen'

709
'Vandenhaute ziet Anderlecht-plannetje in water vallen'

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League volledig onder stoom zijn geraakt, wordt bij RSC Anderlecht al druk naar het komende seizoen toegewerkt. Zo is sportieve baas Jesper Fredberg momenteel in de weer met het ontrollen van zijn transferplannen. En ondertussen wordt ook volop aan de sportieve staf gesleuteld.


Vlak na het mislopen van een ticket voor de Play-Offs, maakte Fredberg al duidelijk dat hij volop achter zijn landgenoot Brian Riemer blijft staan. De balans onder diens bewind was nochtans allesbehalve schitterend, maar de Deense hoofdcoach blijft dus gewoon op post. Aan zijn omkadering zal wel één en ander veranderen. Met de vrij onbekende Spanjaard Javier Melchor werd alvast een nieuwe keeperstrainer aangesteld. Eerder werd de Brit Ian Burchnall al aangetrokken als assistent-coach.

De verwachting is dat Fredberg in de komende weken nog meer pionnen zal aanstellen die volledig achter zijn voetbalvisie staan. Maar daarvoor moet ook plaats gemaakt worden. Zo geraakte vorige week bekend dat Robin Veldman allicht andere oorden opzoekt. De Nederlandse assistent-coach wordt nochtans erg gewaardeerd binnen de club. Maar hij zou toch vertrekken, onder meer Ajax zou belangstelling tonen in Veldman.

GEEN MODERNE JEAN DOCKX
Dat wordt nu ook bevestigd door Het Laatste Nieuws, waar men de kans groot acht dat Veldman op korte termijn zal beschikken. Voor niet-uitvoerend voorzitter Wouter Vandenhaute is dat wel een streep door de rekening. Die had namelijk het plan om op lange termijn door te gaan met Veldman. "We zien in hem een moderne Jean Dockx. Robin wil op een dag T1 worden van Anderlecht. Dat is een ambitie die de club hem gunt en met hem deelt, maar daarvoor is het nu te vroeg. Hij zal de komende jaren de continuïteit tussen het A-elftal, de Futures en de Academy garanderen", zei Vandenhaute in november nog. Zijn macht binnen de club lijkt dus wel degelijk af te nemen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

Anderlecht moet er alles aan doen om Veldman toch te houden ...

Meest recent

Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

47
47
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

56
56
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

21
21
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

25
25
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

59
59
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

47
47
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

47
47
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

88
88
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

224
224
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

56
56
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

146
146
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

110
110
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

391
391
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

153
153
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

242
242
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

107
107
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

422
422
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

165
165
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

345
345
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

239
239
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

198
198
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

164
164
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

137
137
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

235
235

Meer sportnieuws