'Vandenhaute ziet Anderlecht-plannetje in water vallen'

door
'Vandenhaute ziet Anderlecht-plannetje in water vallen'

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League volledig onder stoom zijn geraakt, wordt bij RSC Anderlecht al druk naar het komende seizoen toegewerkt. Zo is sportieve baas Jesper Fredberg momenteel in de weer met het ontrollen van zijn transferplannen. En ondertussen wordt ook volop aan de sportieve staf gesleuteld.


Vlak na het mislopen van een ticket voor de Play-Offs, maakte Fredberg al duidelijk dat hij volop achter zijn landgenoot Brian Riemer blijft staan. De balans onder diens bewind was nochtans allesbehalve schitterend, maar de Deense hoofdcoach blijft dus gewoon op post. Aan zijn omkadering zal wel één en ander veranderen. Met de vrij onbekende Spanjaard Javier Melchor werd alvast een nieuwe keeperstrainer aangesteld. Eerder werd de Brit Ian Burchnall al aangetrokken als assistent-coach.

De verwachting is dat Fredberg in de komende weken nog meer pionnen zal aanstellen die volledig achter zijn voetbalvisie staan. Maar daarvoor moet ook plaats gemaakt worden. Zo geraakte vorige week bekend dat Robin Veldman allicht andere oorden opzoekt. De Nederlandse assistent-coach wordt nochtans erg gewaardeerd binnen de club. Maar hij zou toch vertrekken, onder meer Ajax zou belangstelling tonen in Veldman.

GEEN MODERNE JEAN DOCKX
Dat wordt nu ook bevestigd door Het Laatste Nieuws, waar men de kans groot acht dat Veldman op korte termijn zal beschikken. Voor niet-uitvoerend voorzitter Wouter Vandenhaute is dat wel een streep door de rekening. Die had namelijk het plan om op lange termijn door te gaan met Veldman. "We zien in hem een moderne Jean Dockx. Robin wil op een dag T1 worden van Anderlecht. Dat is een ambitie die de club hem gunt en met hem deelt, maar daarvoor is het nu te vroeg. Hij zal de komende jaren de continuïteit tussen het A-elftal, de Futures en de Academy garanderen", zei Vandenhaute in november nog. Zijn macht binnen de club lijkt dus wel degelijk af te nemen.

LEES OOK: Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

Anderlecht moet er alles aan doen om Veldman toch te houden ...

Meest recent

Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

37
37
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

430
430
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

176
176
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

201
201
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

237
237
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

95
95
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

419
419
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

349
349
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

226
226
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

156
156
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

360
360
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

205
205
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

276
276
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

77
77
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

190
190
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

436
436
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

129
129
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

41
41
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

126
126
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

433
433
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

342
342
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

135
135
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

338
338
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

32
32
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

165
165

Meer sportnieuws