'Naam Murillo valt bij halve finalist Champions League'

door
'Naam Murillo valt bij halve finalist Champions League'

Bij RSC Anderlecht staat aanstaande maandag een nieuwe Raad van Bestuur op het programma. Dan krijgt sportieve baas Jesper Fredberg normaal gezien uitsluitsel over zijn werkbudget tijdens de komende transferperiode. Maar nu al staat vast dat de Deen een erg drukke mercato tegemoet gaat.


Via een nieuwe kapitaalsverhoging zouden de aandeelhouders extra middelen willen vrijmaken voor Fredberg. En die extra middelen zullen goed van pas kunnen komen. Om komend seizoen weer een rol van betekenis te kunnen spelen aan de Belgische top, is een nieuwe kwaliteitsinjectie immers noodzakelijk. Daarvoor moet echter ook ruimte gecreëerd worden in de huidige selectie en dus zal Fredberg trachten om enkele spelers te gelde maken. Eén van de jongens die daarvoor in aanmerking komen is Michael Amir Murillo.

De Panamese international werd begin 2020 naar het Lotto Park gehaald. In eerste instantie liet hij een goede indruk achter, maar naarmate de tijd verstreek kwam de rechtsback steeds wisselvalliger voor de dag. Ook afgelopen seizoen wisselde hij goede wedstrijden af met absolute non-matchen. Mede door dat gebrek aan consistentie in zijn prestaties zal het niet zo evident worden om een club te vinden die bereid is om te investeren in zijn komst. Maar zijn management is daar inmiddels wel druk mee in de weer.

LEUREN IN SERIE A
Murillo ging onlangs in zee met het bekende makelaarsbureau SEG. En daar zou men nadrukkelijk bezig zijn een nieuwe werkgever voor hem te vinden. Volgens de Panamese journalist José Miguel Domínguez liet SEG hun cliënt inmiddels bij verschillende clubs aanbieden. Zelfs bij Internazionale, dat zoekt naar een nieuwe rechtervleugelback. Al is de kans bijzonder klein dat de halve finalist uit de Champions League zal toehappen. Er werd bovendien bij nog meer Serie A-clubs aangeklopt, maar het Spaanse Celta de Vigo zou momenteel de meest concrete piste zijn.

LEES OOK: UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Murillo heeft het potentieel voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

3
3
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

30
30
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

64
64
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

120
120
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

189
189
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

70
70
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

55
55
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

141
141
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

453
453
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

179
179
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

702
702
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

168
168
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

121
121
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

147
147
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

216
216
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

638
638
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

61
61
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

358
358
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

293
293
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

180
180
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

410
410
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

200
200
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

68
68
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

52
52
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

313
313

Meer sportnieuws