'Naam Murillo valt bij halve finalist Champions League'

door stemmen
'Naam Murillo valt bij halve finalist Champions League'

Bij RSC Anderlecht staat aanstaande maandag een nieuwe Raad van Bestuur op het programma. Dan krijgt sportieve baas Jesper Fredberg normaal gezien uitsluitsel over zijn werkbudget tijdens de komende transferperiode. Maar nu al staat vast dat de Deen een erg drukke mercato tegemoet gaat.


Via een nieuwe kapitaalsverhoging zouden de aandeelhouders extra middelen willen vrijmaken voor Fredberg. En die extra middelen zullen goed van pas kunnen komen. Om komend seizoen weer een rol van betekenis te kunnen spelen aan de Belgische top, is een nieuwe kwaliteitsinjectie immers noodzakelijk. Daarvoor moet echter ook ruimte gecreëerd worden in de huidige selectie en dus zal Fredberg trachten om enkele spelers te gelde maken. Eén van de jongens die daarvoor in aanmerking komen is Michael Amir Murillo.

De Panamese international werd begin 2020 naar het Lotto Park gehaald. In eerste instantie liet hij een goede indruk achter, maar naarmate de tijd verstreek kwam de rechtsback steeds wisselvalliger voor de dag. Ook afgelopen seizoen wisselde hij goede wedstrijden af met absolute non-matchen. Mede door dat gebrek aan consistentie in zijn prestaties zal het niet zo evident worden om een club te vinden die bereid is om te investeren in zijn komst. Maar zijn management is daar inmiddels wel druk mee in de weer.

LEUREN IN SERIE A
Murillo ging onlangs in zee met het bekende makelaarsbureau SEG. En daar zou men nadrukkelijk bezig zijn een nieuwe werkgever voor hem te vinden. Volgens de Panamese journalist José Miguel Domínguez liet SEG hun cliënt inmiddels bij verschillende clubs aanbieden. Zelfs bij Internazionale, dat zoekt naar een nieuwe rechtervleugelback. Al is de kans bijzonder klein dat de halve finalist uit de Champions League zal toehappen. Er werd bovendien bij nog meer Serie A-clubs aangeklopt, maar het Spaanse Celta de Vigo zou momenteel de meest concrete piste zijn.

LEES OOK: Bekerstress bij RSCA: cruciale update uit ziekenboeg

Murillo heeft het potentieel voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union mikt op jackpot: alle records aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

4
4
Bekerstress bij RSCA: cruciale update uit ziekenboeg

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

11
11
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

41
41
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

38
38
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

123
123
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

154
154
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

122
122
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

117
117
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

452
452
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

659
659
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

390
390
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

202
202
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

119
119
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

204
204
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

407
407
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

34
34
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

292
292
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

277
277
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

433
433
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

294
294
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws