'Naam Murillo valt bij halve finalist Champions League'

door
'Naam Murillo valt bij halve finalist Champions League'

Bij RSC Anderlecht staat aanstaande maandag een nieuwe Raad van Bestuur op het programma. Dan krijgt sportieve baas Jesper Fredberg normaal gezien uitsluitsel over zijn werkbudget tijdens de komende transferperiode. Maar nu al staat vast dat de Deen een erg drukke mercato tegemoet gaat.


Via een nieuwe kapitaalsverhoging zouden de aandeelhouders extra middelen willen vrijmaken voor Fredberg. En die extra middelen zullen goed van pas kunnen komen. Om komend seizoen weer een rol van betekenis te kunnen spelen aan de Belgische top, is een nieuwe kwaliteitsinjectie immers noodzakelijk. Daarvoor moet echter ook ruimte gecreëerd worden in de huidige selectie en dus zal Fredberg trachten om enkele spelers te gelde maken. Eén van de jongens die daarvoor in aanmerking komen is Michael Amir Murillo.

De Panamese international werd begin 2020 naar het Lotto Park gehaald. In eerste instantie liet hij een goede indruk achter, maar naarmate de tijd verstreek kwam de rechtsback steeds wisselvalliger voor de dag. Ook afgelopen seizoen wisselde hij goede wedstrijden af met absolute non-matchen. Mede door dat gebrek aan consistentie in zijn prestaties zal het niet zo evident worden om een club te vinden die bereid is om te investeren in zijn komst. Maar zijn management is daar inmiddels wel druk mee in de weer.

LEUREN IN SERIE A
Murillo ging onlangs in zee met het bekende makelaarsbureau SEG. En daar zou men nadrukkelijk bezig zijn een nieuwe werkgever voor hem te vinden. Volgens de Panamese journalist José Miguel Domínguez liet SEG hun cliënt inmiddels bij verschillende clubs aanbieden. Zelfs bij Internazionale, dat zoekt naar een nieuwe rechtervleugelback. Al is de kans bijzonder klein dat de halve finalist uit de Champions League zal toehappen. Er werd bovendien bij nog meer Serie A-clubs aangeklopt, maar het Spaanse Celta de Vigo zou momenteel de meest concrete piste zijn.

LEES OOK: 'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Murillo heeft het potentieel voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

13
13
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

21
21
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

166
166
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

44
44
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

34
34
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

64
64
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

18
18
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

93
93
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

204
204
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

398
398
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

147
147
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

119
119
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

32
32
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

65
65
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

261
261
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

83
83
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

200
200
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

282
282
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

167
167
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

16
16
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

571
571
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

24
24
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

121
121
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

171
171
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

62
62

Meer sportnieuws