'Naam Murillo valt bij halve finalist Champions League'

door
'Naam Murillo valt bij halve finalist Champions League'

Bij RSC Anderlecht staat aanstaande maandag een nieuwe Raad van Bestuur op het programma. Dan krijgt sportieve baas Jesper Fredberg normaal gezien uitsluitsel over zijn werkbudget tijdens de komende transferperiode. Maar nu al staat vast dat de Deen een erg drukke mercato tegemoet gaat.


Via een nieuwe kapitaalsverhoging zouden de aandeelhouders extra middelen willen vrijmaken voor Fredberg. En die extra middelen zullen goed van pas kunnen komen. Om komend seizoen weer een rol van betekenis te kunnen spelen aan de Belgische top, is een nieuwe kwaliteitsinjectie immers noodzakelijk. Daarvoor moet echter ook ruimte gecreëerd worden in de huidige selectie en dus zal Fredberg trachten om enkele spelers te gelde maken. Eén van de jongens die daarvoor in aanmerking komen is Michael Amir Murillo.

De Panamese international werd begin 2020 naar het Lotto Park gehaald. In eerste instantie liet hij een goede indruk achter, maar naarmate de tijd verstreek kwam de rechtsback steeds wisselvalliger voor de dag. Ook afgelopen seizoen wisselde hij goede wedstrijden af met absolute non-matchen. Mede door dat gebrek aan consistentie in zijn prestaties zal het niet zo evident worden om een club te vinden die bereid is om te investeren in zijn komst. Maar zijn management is daar inmiddels wel druk mee in de weer.

LEUREN IN SERIE A
Murillo ging onlangs in zee met het bekende makelaarsbureau SEG. En daar zou men nadrukkelijk bezig zijn een nieuwe werkgever voor hem te vinden. Volgens de Panamese journalist José Miguel Domínguez liet SEG hun cliënt inmiddels bij verschillende clubs aanbieden. Zelfs bij Internazionale, dat zoekt naar een nieuwe rechtervleugelback. Al is de kans bijzonder klein dat de halve finalist uit de Champions League zal toehappen. Er werd bovendien bij nog meer Serie A-clubs aangeklopt, maar het Spaanse Celta de Vigo zou momenteel de meest concrete piste zijn.

LEES OOK: UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

Murillo heeft het potentieel voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

5
5
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

1
1
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

20
20
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

23
23
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

64
64
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

82
82
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

96
96
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

63
63
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

69
69
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

68
68
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

356
356
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

88
88
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

50
50
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

181
181
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

217
217
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

286
286
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

153
153
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

200
200
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

433
433
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

106
106
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

624
624
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

349
349
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

147
147
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

165
165

Meer sportnieuws