Rode Duivel voor Standard? "Tedesco kwam al kijken"

door
Rode Duivel voor Standard?

Domenico Tedesco voerde in maart al de nodige verjonging door in zijn eerste selectie bij de Rode Duivels. Met Roméo Lavia en Johan Bakayoko haalde hij twee jonge debutanten bij de groep, terwijl routiniers als Axel Witsel en Dries Mertens naast de selectie vielen. In juni wacht zijn tweede opdracht tegen Oostenrijk en Estland en ongetwijfeld hopen enkele nieuwkomers er dan ook bij te zijn.


De voorbije weken was Tedesco alvast weer ruimschoots te zien in de Belgische stadions om potentiële internationals in de gaten te houden. Zo was hij bijvoorbeeld een aandachtige toeschouwer tijdens Cercle-Standard, waar hij ongetwijfeld Arnaud Bodart in het oog hield. De 25-jarige doelman is bezig aan een sterk seizoen bij de Rouches.

Bovendien zocht de nationale ploeg ook al contact met hem. "De nieuwe keeperstrainer is me hier op de Académie ook al komen opzoeken", onthult Bodart in La Dernière Heure. "Meer contact hebben we echter nog niet gehad. Het was vooral een eerste kennismaking, om te zien hoe we hier werken. Erwin Lemmens kwam zo destijds ook langs. Maar het is leuk dat Tedesco ook is komen kijken. Ik hoop op een dag voor de nationale ploeg te kunnen spelen."

KAMINSKI
Er lijken wel kansen te liggen voor een selectie. In maart koos Tedesco als doelmannen voor Thibaut Courtois, Koen Casteels, Matz Sels en Thomas Kaminski, maar die laatste is bij zijn club Blackburn Rovers op de bank beland. Bovendien zijn er na het afscheid van Simon Mignolet als international niet al te veel concurrenten meer over. Maarten Vandevoordt lijkt een andere kanshebber, maar hij speelt in juni nog het EK met de Jonge Duivels.

LEES OOK: Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Verdient Bodart een selectie voor de Rode Duivels?

Meest recent

Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

179
179
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

78
78
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

248
248
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

337
337
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

191
191
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

277
277
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

165
165
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

120
120
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

122
122
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

66
66
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

210
210
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

58
58
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

300
300
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

207
207
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

204
204
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

426
426
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

505
505
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

73
73
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

127
127
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

334
334
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

152
152
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

203
203
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

245
245
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

431
431
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

464
464

Meer sportnieuws