Rode Duivel voor Standard? "Tedesco kwam al kijken"

door
Rode Duivel voor Standard?

Domenico Tedesco voerde in maart al de nodige verjonging door in zijn eerste selectie bij de Rode Duivels. Met Roméo Lavia en Johan Bakayoko haalde hij twee jonge debutanten bij de groep, terwijl routiniers als Axel Witsel en Dries Mertens naast de selectie vielen. In juni wacht zijn tweede opdracht tegen Oostenrijk en Estland en ongetwijfeld hopen enkele nieuwkomers er dan ook bij te zijn.


De voorbije weken was Tedesco alvast weer ruimschoots te zien in de Belgische stadions om potentiële internationals in de gaten te houden. Zo was hij bijvoorbeeld een aandachtige toeschouwer tijdens Cercle-Standard, waar hij ongetwijfeld Arnaud Bodart in het oog hield. De 25-jarige doelman is bezig aan een sterk seizoen bij de Rouches.

Bovendien zocht de nationale ploeg ook al contact met hem. "De nieuwe keeperstrainer is me hier op de Académie ook al komen opzoeken", onthult Bodart in La Dernière Heure. "Meer contact hebben we echter nog niet gehad. Het was vooral een eerste kennismaking, om te zien hoe we hier werken. Erwin Lemmens kwam zo destijds ook langs. Maar het is leuk dat Tedesco ook is komen kijken. Ik hoop op een dag voor de nationale ploeg te kunnen spelen."

KAMINSKI
Er lijken wel kansen te liggen voor een selectie. In maart koos Tedesco als doelmannen voor Thibaut Courtois, Koen Casteels, Matz Sels en Thomas Kaminski, maar die laatste is bij zijn club Blackburn Rovers op de bank beland. Bovendien zijn er na het afscheid van Simon Mignolet als international niet al te veel concurrenten meer over. Maarten Vandevoordt lijkt een andere kanshebber, maar hij speelt in juni nog het EK met de Jonge Duivels.

LEES OOK: Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Verdient Bodart een selectie voor de Rode Duivels?

Meest recent

Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

2
2
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

93
93
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

103
103
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

111
111
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

44
44
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

270
270
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

149
149
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

461
461
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

177
177
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

237
237
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

469
469
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

709
709
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

324
324
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

712
712
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

383
383
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

609
609
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

544
544
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

65
65
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

442
442
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

585
585
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

156
156
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

335
335

Meer sportnieuws