Rode Duivel voor Standard? "Tedesco kwam al kijken"

194 stemmen
Rode Duivel voor Standard?

Domenico Tedesco voerde in maart al de nodige verjonging door in zijn eerste selectie bij de Rode Duivels. Met Roméo Lavia en Johan Bakayoko haalde hij twee jonge debutanten bij de groep, terwijl routiniers als Axel Witsel en Dries Mertens naast de selectie vielen. In juni wacht zijn tweede opdracht tegen Oostenrijk en Estland en ongetwijfeld hopen enkele nieuwkomers er dan ook bij te zijn.


De voorbije weken was Tedesco alvast weer ruimschoots te zien in de Belgische stadions om potentiële internationals in de gaten te houden. Zo was hij bijvoorbeeld een aandachtige toeschouwer tijdens Cercle-Standard, waar hij ongetwijfeld Arnaud Bodart in het oog hield. De 25-jarige doelman is bezig aan een sterk seizoen bij de Rouches.

Bovendien zocht de nationale ploeg ook al contact met hem. "De nieuwe keeperstrainer is me hier op de Académie ook al komen opzoeken", onthult Bodart in La Dernière Heure. "Meer contact hebben we echter nog niet gehad. Het was vooral een eerste kennismaking, om te zien hoe we hier werken. Erwin Lemmens kwam zo destijds ook langs. Maar het is leuk dat Tedesco ook is komen kijken. Ik hoop op een dag voor de nationale ploeg te kunnen spelen."

KAMINSKI
Er lijken wel kansen te liggen voor een selectie. In maart koos Tedesco als doelmannen voor Thibaut Courtois, Koen Casteels, Matz Sels en Thomas Kaminski, maar die laatste is bij zijn club Blackburn Rovers op de bank beland. Bovendien zijn er na het afscheid van Simon Mignolet als international niet al te veel concurrenten meer over. Maarten Vandevoordt lijkt een andere kanshebber, maar hij speelt in juni nog het EK met de Jonge Duivels.

LEES OOK: Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Verdient Bodart een selectie voor de Rode Duivels?

Meest recent

Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

21
21
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

90
90
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

241
241
"Geniaal": ex-WK-gangers oordelen over Rode Duivels

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

19
19
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

95
95
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

125
125
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

89
89
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

75
75
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

262
262
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

353
353
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

165
165
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

633
633
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

598
598
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

113
113
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

90
90
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

166
166
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

201
201
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

87
87
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

25
25
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

79
79
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

129
129
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

413
413
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

73
73
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

35
35
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

54
54

Meer sportnieuws