Rode Duivel voor Standard? "Tedesco kwam al kijken"

door
Rode Duivel voor Standard?

Domenico Tedesco voerde in maart al de nodige verjonging door in zijn eerste selectie bij de Rode Duivels. Met Roméo Lavia en Johan Bakayoko haalde hij twee jonge debutanten bij de groep, terwijl routiniers als Axel Witsel en Dries Mertens naast de selectie vielen. In juni wacht zijn tweede opdracht tegen Oostenrijk en Estland en ongetwijfeld hopen enkele nieuwkomers er dan ook bij te zijn.


De voorbije weken was Tedesco alvast weer ruimschoots te zien in de Belgische stadions om potentiële internationals in de gaten te houden. Zo was hij bijvoorbeeld een aandachtige toeschouwer tijdens Cercle-Standard, waar hij ongetwijfeld Arnaud Bodart in het oog hield. De 25-jarige doelman is bezig aan een sterk seizoen bij de Rouches.

Bovendien zocht de nationale ploeg ook al contact met hem. "De nieuwe keeperstrainer is me hier op de Académie ook al komen opzoeken", onthult Bodart in La Dernière Heure. "Meer contact hebben we echter nog niet gehad. Het was vooral een eerste kennismaking, om te zien hoe we hier werken. Erwin Lemmens kwam zo destijds ook langs. Maar het is leuk dat Tedesco ook is komen kijken. Ik hoop op een dag voor de nationale ploeg te kunnen spelen."

KAMINSKI
Er lijken wel kansen te liggen voor een selectie. In maart koos Tedesco als doelmannen voor Thibaut Courtois, Koen Casteels, Matz Sels en Thomas Kaminski, maar die laatste is bij zijn club Blackburn Rovers op de bank beland. Bovendien zijn er na het afscheid van Simon Mignolet als international niet al te veel concurrenten meer over. Maarten Vandevoordt lijkt een andere kanshebber, maar hij speelt in juni nog het EK met de Jonge Duivels.

LEES OOK: 'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Verdient Bodart een selectie voor de Rode Duivels?

Meest recent

'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

16
16
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

34
34
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

69
69
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

76
76
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

26
26
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

36
36
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

32
32
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

180
180
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

224
224
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

324
324
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

143
143
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

76
76
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

51
51
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

253
253
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

473
473
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

252
252
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

153
153
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

427
427
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

213
213
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

425
425
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

176
176
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

105
105
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

698
698
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

317
317

Meer sportnieuws