Rode Duivel voor Standard? "Tedesco kwam al kijken"

door
Rode Duivel voor Standard?

Domenico Tedesco voerde in maart al de nodige verjonging door in zijn eerste selectie bij de Rode Duivels. Met Roméo Lavia en Johan Bakayoko haalde hij twee jonge debutanten bij de groep, terwijl routiniers als Axel Witsel en Dries Mertens naast de selectie vielen. In juni wacht zijn tweede opdracht tegen Oostenrijk en Estland en ongetwijfeld hopen enkele nieuwkomers er dan ook bij te zijn.


De voorbije weken was Tedesco alvast weer ruimschoots te zien in de Belgische stadions om potentiële internationals in de gaten te houden. Zo was hij bijvoorbeeld een aandachtige toeschouwer tijdens Cercle-Standard, waar hij ongetwijfeld Arnaud Bodart in het oog hield. De 25-jarige doelman is bezig aan een sterk seizoen bij de Rouches.

Bovendien zocht de nationale ploeg ook al contact met hem. "De nieuwe keeperstrainer is me hier op de Académie ook al komen opzoeken", onthult Bodart in La Dernière Heure. "Meer contact hebben we echter nog niet gehad. Het was vooral een eerste kennismaking, om te zien hoe we hier werken. Erwin Lemmens kwam zo destijds ook langs. Maar het is leuk dat Tedesco ook is komen kijken. Ik hoop op een dag voor de nationale ploeg te kunnen spelen."

KAMINSKI
Er lijken wel kansen te liggen voor een selectie. In maart koos Tedesco als doelmannen voor Thibaut Courtois, Koen Casteels, Matz Sels en Thomas Kaminski, maar die laatste is bij zijn club Blackburn Rovers op de bank beland. Bovendien zijn er na het afscheid van Simon Mignolet als international niet al te veel concurrenten meer over. Maarten Vandevoordt lijkt een andere kanshebber, maar hij speelt in juni nog het EK met de Jonge Duivels.

LEES OOK: Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Verdient Bodart een selectie voor de Rode Duivels?

Meest recent

Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

30
30
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

105
105
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

137
137
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

21
21
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

56
56
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

19
19
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

21
21
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

56
56
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

18
18
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

20
20
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

30
30
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

29
29
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

33
33
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

42
42
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

16
16
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

327
327
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

56
56
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

134
134
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

306
306
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

31
31
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

43
43
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

348
348
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

55
55
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

64
64
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14

Meer sportnieuws