Geraerts: "Daardoor waren we kansloos tegen Antwerp"

297 stemmen
Geraerts:

Union SG speelde geen goede partij tegen Royal Antwerp FC en het verloor terecht met 0-2. De Brusselaars maakten nooit aanspraak op meer. Trainer Karel Geraerts zag een groot probleem bij zijn team. Zaterdag moet Union SG winnen op het veld van Club Brugge.


"We zijn zwaar ontgoocheld. De eerste wedstrijd van de play-offs, een thuiswedstrijd, daar verwacht je meer van. Er ontbraken veel zaken bij ons. Bij de doelpunten werd er niet goed gespeeld aan onze kant. Fouten worden natuurlijk ook afgedwongen, dus Antwerp heeft dat goed gedaan. Het ontbrak bij ons aan cohesie, dat was vandaag het grote gebrek. Ik had dat niet verwacht van deze ploeg, op dit moment. Na tegendoelpunten moet je anders reageren, dat hebben ze dit seizoen al zo vaak goed gedaan. Vandaag was dat met iets minder overtuiging. Wij kwamen niet in ons spel en Antwerp staat enorm sterk te voetballen. Wij waren daardoor kansloos, de overwinning is terecht voor Antwerp", zei Geraerts aan Sporza.

GEEN BLOK

Verdediger Bart Nieuwkoop ging akkoord met zijn coach. "We speelden niet compact genoeg. Als de ruimtes te groot zijn, dan is het heel moeilijk om overal op tijd te komen. Antwerp heeft dat goed afgestraft. Onze sterkte is het collectief, het werken voor elkaar. Vandaag zag je dat niet terug in de eerste helft. We hebben vandaag als team gewoon niet goed genoeg gepresteerd om het Antwerp moeilijk te maken", zei hij na de partij.

LEES OOK: ‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

Gaat Union SG nog meespelen voor de titel?

Meest recent

Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

178
178
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

16
16
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

95
95
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

26
26
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

62
62
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

289
289
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

481
481
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

183
183
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

114
114
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

172
172
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

136
136
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

418
418
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

80
80
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

109
109
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

160
160
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

553
553
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

76
76
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

508
508
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

311
311
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

122
122
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

213
213
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

667
667
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

183
183
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

88
88
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

254
254

Meer sportnieuws