'Nieuw hoofdstuk Beerschot: club staat te koop'

689 stemmen
'Nieuw hoofdstuk Beerschot: club staat te koop'

In de Challenger Pro League maken RWDM en SK Beveren er momenteel een razend spannende strijd om de titel van. Beerschot VA slaagde er uiteindelijk niet in om een hoofdrol te spelen in dat titeldebat. Maar de Antwerpenaren mogen zich mogelijk toch opmaken voor een nieuw hoofdstuk.


In 2018 geraakte bekend dat Beerschot voor een groot deel in handen zou komen van Abdullah bin Mosaad. Deze Saudische prins was al in het voetbal actief, zo had hij ook een groot aandeel van het Engelse Sheffield United in zijn portefeuille. Maar inmiddels lijkt hij niet langer zo enthousiast over zijn Europese clubs.

Eerder raakte al bekend dat prins Abdullah overweegt om zijn aandeel in Sheffield, dat zich dit seizoen verzekerde van promotie naar de Premier League, voor een veelvoud te verkopen. En volgens radiocommentator Bert Sterckx is hij hetzelfde van plan met zijn Belgische club. "Hij wil Sheffield én Beerschot verkopen", klinkt het bij De Tribune. "Bij Beerschot zou hij de miljoenen die hij er heeft ingestoken ook graag opnieuw uithalen."

EERST EXTRA INVESTEREN?
Voor de Antwerpse club zou een nieuwe eigenaar, die meer betrokkenheid vertoont, niet eens zo'n slechte zaak zijn. Maar momenteel is de club niet de meest interessante investering. Een promotie naar de Jupiler Pro League zou daar verandering in kunnen brengen. "Hij zal niet graag nog veel investeren, maar net dat is misschien nodig om Beerschot naar promotie te leiden en zo voor de nodige meerwaarde te zorgen", besluit Sterckx.

LEES OOK: SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

🚀

Een nieuwe eigenaar is een goede zaak voor Beerschot ...

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

25
25
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

44
44
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

72
72
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

39
39
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

15
15
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

39
39
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

72
72
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

234
234
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

52
52
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

28
28
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

48
48
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

351
351
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

173
173
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

633
633
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

135
135
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

120
120
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

451
451
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

26
26
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

659
659
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

494
494
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

417
417
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

508
508

Meer sportnieuws