'Doublure Lewandowski: Barça vindt spits in Premier League'

door
'Doublure Lewandowski: Barça vindt spits in Premier League'

FC Barcelona wil zich in wil zich zo snel mogelijk verzekeren van de titel in eigen land. Daarvoor rekenen de Catalanen onder meer hun topschutter Robert Lewandowski. De inmiddels 34-jarige doelpuntenmachine werkt een degelijk eerste seizoen af in Camp Nou, maar Barça is inmiddels wel op zoek naar een gepaste doublure.


Na een transfersoap van enkele weken, wist Barça de Poolse international afgelopen zomer los te weken bij Bayern München. Dat kostte de Catalanen een slordige 45 miljoen euro, bonussen exclusief. Maar Lewandowski leek die investering waard. Momenteel is hij met ruime voorsprong de clubtopschutter. In 40 wedstrijden over alle competities heen was hij goed voor 29 goals, daar deed hij ook nog 7 assists bovenop.

Knappe cijfers dus en Lewandowski maakte ook nog eens flink indruk met zijn fysieke présence. Maar hij nadert onvermijdelijk de herfst van zijn carrière, waardoor het geen slechte zaak zou zijn om regelmatig rust te krijgen. En dus zoekt Barça momenteel naar een spits die hem komend seizoen kan vervangen indien nodig. Maar de club moet natuurlijk op haar uitgaven letten, waardoor men vooral mikt op spelers die weldra transfervrij vallen op te pikken.

SMAAKMAKER PALACE
Volgens The Telegraph is één van de pistes die wordt gevolgd in Camp Nou, die van Wilfried Zaha. De Ivoriaan is al enkele jaren een vaste sterkhouder bij Crystal Palace, maar daar loopt zijn contract komende zomer af. Hierdoor valt de 30-jarige wellicht dus transfervrij op te pikken. Al verhoogd dat ook de concurrentie voor Barça. Zo zouden Arsenal, Juventus en Chelsea zijn situatie ook van dichtbij volgen.

LEES OOK: 'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

Lewandowski is momenteel nog steeds één van de beste diepe spitsen ter wereld ...

Meest recent

TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

107
107
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

31
31
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

30
30
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

32
32
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

114
114
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

170
170
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

91
91
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

265
265
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

405
405
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

63
63
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

252
252
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

94
94
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

97
97
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1155
1155
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

359
359
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

349
349
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

155
155
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

120
120
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

541
541
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

166
166
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

205
205
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

584
584
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

39
39
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

66
66
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

266
266

Meer sportnieuws