'Doublure Lewandowski: Barça vindt spits in Premier League'

200
'Doublure Lewandowski: Barça vindt spits in Premier League'

FC Barcelona wil zich in wil zich zo snel mogelijk verzekeren van de titel in eigen land. Daarvoor rekenen de Catalanen onder meer hun topschutter Robert Lewandowski. De inmiddels 34-jarige doelpuntenmachine werkt een degelijk eerste seizoen af in Camp Nou, maar Barça is inmiddels wel op zoek naar een gepaste doublure.


Na een transfersoap van enkele weken, wist Barça de Poolse international afgelopen zomer los te weken bij Bayern München. Dat kostte de Catalanen een slordige 45 miljoen euro, bonussen exclusief. Maar Lewandowski leek die investering waard. Momenteel is hij met ruime voorsprong de clubtopschutter. In 40 wedstrijden over alle competities heen was hij goed voor 29 goals, daar deed hij ook nog 7 assists bovenop.

Knappe cijfers dus en Lewandowski maakte ook nog eens flink indruk met zijn fysieke présence. Maar hij nadert onvermijdelijk de herfst van zijn carrière, waardoor het geen slechte zaak zou zijn om regelmatig rust te krijgen. En dus zoekt Barça momenteel naar een spits die hem komend seizoen kan vervangen indien nodig. Maar de club moet natuurlijk op haar uitgaven letten, waardoor men vooral mikt op spelers die weldra transfervrij vallen op te pikken.

SMAAKMAKER PALACE
Volgens The Telegraph is één van de pistes die wordt gevolgd in Camp Nou, die van Wilfried Zaha. De Ivoriaan is al enkele jaren een vaste sterkhouder bij Crystal Palace, maar daar loopt zijn contract komende zomer af. Hierdoor valt de 30-jarige wellicht dus transfervrij op te pikken. Al verhoogd dat ook de concurrentie voor Barça. Zo zouden Arsenal, Juventus en Chelsea zijn situatie ook van dichtbij volgen.

LEES OOK: Moreira schittert in Milanese derby, Barça haalt zwaar uit

Lewandowski is momenteel nog steeds één van de beste diepe spitsen ter wereld ...

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

15
15
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

12
12
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

12
12
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

34
34
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

124
124
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

37
37
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

91
91
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

53
53
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

179
179
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

60
60
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

172
172
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

26
26
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

82
82
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

904
904
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

50
50
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

156
156
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

870
870
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

47
47
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

152
152
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

132
132
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

295
295
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws