'Doublure Lewandowski: Barça vindt spits in Premier League'

200 stemmen
'Doublure Lewandowski: Barça vindt spits in Premier League'

FC Barcelona wil zich in wil zich zo snel mogelijk verzekeren van de titel in eigen land. Daarvoor rekenen de Catalanen onder meer hun topschutter Robert Lewandowski. De inmiddels 34-jarige doelpuntenmachine werkt een degelijk eerste seizoen af in Camp Nou, maar Barça is inmiddels wel op zoek naar een gepaste doublure.


Na een transfersoap van enkele weken, wist Barça de Poolse international afgelopen zomer los te weken bij Bayern München. Dat kostte de Catalanen een slordige 45 miljoen euro, bonussen exclusief. Maar Lewandowski leek die investering waard. Momenteel is hij met ruime voorsprong de clubtopschutter. In 40 wedstrijden over alle competities heen was hij goed voor 29 goals, daar deed hij ook nog 7 assists bovenop.

Knappe cijfers dus en Lewandowski maakte ook nog eens flink indruk met zijn fysieke présence. Maar hij nadert onvermijdelijk de herfst van zijn carrière, waardoor het geen slechte zaak zou zijn om regelmatig rust te krijgen. En dus zoekt Barça momenteel naar een spits die hem komend seizoen kan vervangen indien nodig. Maar de club moet natuurlijk op haar uitgaven letten, waardoor men vooral mikt op spelers die weldra transfervrij vallen op te pikken.

SMAAKMAKER PALACE
Volgens The Telegraph is één van de pistes die wordt gevolgd in Camp Nou, die van Wilfried Zaha. De Ivoriaan is al enkele jaren een vaste sterkhouder bij Crystal Palace, maar daar loopt zijn contract komende zomer af. Hierdoor valt de 30-jarige wellicht dus transfervrij op te pikken. Al verhoogd dat ook de concurrentie voor Barça. Zo zouden Arsenal, Juventus en Chelsea zijn situatie ook van dichtbij volgen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

🚀

Lewandowski is momenteel nog steeds één van de beste diepe spitsen ter wereld ...

Meest recent

Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

14
14
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

72
72
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

231
231
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

67
67
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

52
52
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

35
35
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

229
229
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

233
233
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

601
601
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

135
135
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

19
19
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

416
416
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

127
127
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

140
140
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

653
653
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

755
755
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

337
337
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

400
400
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

100
100
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

174
174
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

241
241
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

96
96
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

177
177
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

90
90
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

188
188

Meer sportnieuws